Archive for the ‘Inzerce’ Category

posted by DavidK on Čvc 27

Záliba ve starších autech, to dnes není záležitost pouze mužské generace. Letité vozy obdivují mladí i ženy, zkrátka všichni, jež se chtějí při jízdě v daném automobilu octnout o několik let zpátky. Je pravdou, že sehnat veterána není ničím snadným a mnohem pohodlnější je nákup auta nového. Pakliže jste však věrni svému snu nebo koníčku, auto veterán vás rozhodně nemine.

Co takhle Jeep Willys?

Prodej veteránů nabývá samozřejmě nejrůznějších podob. Někdo fandí značkám francouzským, jiný zase anglickým. Pravdou je, že naprostou klasikou zůstávají americké vozy. Ty si získávají stále silnější portfolio nadšených zákazníků.

Jedním z populárních a oblíbených modelů je Jeep Willys, který jste mohli vidět v mnoha zahraničních filmech především s válečnou tematikou. Tento vůz je i při svém stáří a historické hodnotě celkem dostupným sortimentem. Pořídit jej můžete v podstatě v jakémkoliv stavu rozpracovanosti, potažmo renovace.

Kde ale takové vozidlo zakoupit, aby se stalo nedílnou součástí vaší sbírky, garáže a přinášelo vám patřičné potěšení?

Prodej veteránů online

Nejlepší je zaměřit se na odborníky v této oblasti. Nakupovat od těch, kdo veteránům skutečně rozumí a přinesou vám i řadu nadstandardních služeb navíc. Prodej veteránů můžete realizovat prostřednictvím internetového portálu veteran-prodej.cz, kde je k dostání nejenom Jeep Willys, ale také spousta dalších světových kousků a značek.

A pokud byste si zakoupili veterána, s jehož renovací si nebudete vědět rady, obraťte se právě na tyto specialisty, jež vám takovou obnovu do původního a na oko zcela nového stavu mohou zajistit.

Veteráni mají svoje kouzlo a představují nejenom vzhledově zajímavý skvost. Tvoří zároveň velice výhodnou investici do let budoucích, protože veteránu v dobrému stavu neustále stoupá jeho finanční hodnota.

posted by TomasL on Čvn 2

Čas od času se může postavit na zadní i jinak velmi spolehlivý vůz. Jednou z nejčastějších komplikací je, když auto odmítne nastartovat. Problém přitom nemusí nastat jen v zimě. Ačkoliv se vám to možná jeví jako velmi nepravděpodobné, autobaterie vás může zradit i v létě. Pokud ji máte delší dobu, pravděpodobně bude nepojízdnost vozu její vina. Co si však v takové chvíli počít? Zeptali jsme se kvalifikovaných odborníků z Auto Trio Praha.

První možností, jak se zachovat v případě, kdy auto odmítne nastartovat, je přivolání taxi či případně pokračování v cestě nejbližším autobusem. Anebo můžete zkusit štěstí a zastavit některého z projíždějících řidičů s cílem nastartovat automobil pomocí startovacích kabelů. Servis vozů Škoda však upozorňuje, že rozhodně není dobrý nápad snažit se roztlačit nepojízdné vozidlo jiným autem. V moderních automobilech je přítomen katalyzátor výfukových plynů, který by se tímto poškodil.

Autoservis Škoda dodává, že kromě katalyzátoru je v ohrožení také ozubený řemen, který může při roztahování přeskočit o pár zubů nebo se jinak poškodit.

Jak nastartovat auto pomocí kabelů?

Startování automobilu pomocí kabelů probíhá následujícím způsobem: první krokem je nastartování vozu, pomocí kterého se bude startovat automobil s vybitou baterií. Poté opatrně připojte červený kabel na kladný pól vybité baterie a druhou stranu kabelu na kladný pól nabité baterie. Černý kabel patří na záporný pól nabité baterie, ovšem druhý konec na dobře ukotvené místo (např. kovový díl bloku motoru), ale nikoliv na záporný pól vybité baterie!

Odborníci doporučují nechat kabely alespoň 5 až 10 minut propojené, čímž se vybitá baterie oživí a alespoň trochu dobije. V nabitém automobilu je zpočátku dobré lehce sešlápnout plynový pedál a o chvíli později vytočit motor na maximum – díky tomu bude napětí na baterii co nejvyšší.

Po uplynutí doporučené doby můžete nastartovat vybité auto a odpojit startovací kabely v opačném pořadí.

posted by TomasL on Kvě 27

Automobily jsou dnes běžnou součástí našich životů. A v budoucnu tomu nebude jinak. Kdo ho však chce řídit, ten musí vlastnit řidičské oprávnění. K jeho získání je nutné nejprve absolvovat výuku, která se skládá ze tří částí:

  • Teoretická část
  • Praktická část
  • Technická část

Následně je nutné zvládnout i závěrečnou zkoušku. Poté je možné konkrétní osobě řidičské oprávnění vydat. A z toho plyne, že autoškola je tedy primárně místem, které je určeno těm lidem, kteří chtějí řídit auto a za tímto účelem si chtějí nechat udělat svůj řidičák.

Rozšíření skupin

Když se mluví o získání řidičského oprávnění pro možnost jezdit vlastním vozem, tak se mluví o skupině označené jako B. Ta ale není tou jedinou, kterou lze získat. Na silnicích lze najít mnoho dalších dopravních prostředků a ne všechny mohou být řízeny s touto základní skupinou. A z toho plyne, že autoškola Praha je vyhledávána také z důvodu, že je poptávána možnost rozšíření skupin. Velmi často jsou zájemci milovníci jedné stopy, kteří chtějí rozšíření na větší kubaturu. Dále jsou tu také zájemci o jízdu autobusem nebo nákladním automobilem, a to často včetně návěsu. Díky rozšíření mohou řídit podstatně širší škálu aut, než jenom s klasickým řidičákem skupiny B.

Kondiční jízdy

Je mnoho lidí, co sice vlastní řidičský průkaz, ale aktivně nijak nejezdí. Třeba i dlouhé roky. Následně dojde k tomu, že se bez vozu neobejdou. Vyjet bez předchozích zkušeností do provozu může být celkem riskantní. Proto je tady právě autoškola. V ní lze absolvovat kondiční jízdy, když už řidičák máte. Tedy možnost vypravit se do provozu se zkušeným instruktorem. Ten nejenom ohlídá, aby byla jízda bezpečná, ale zároveň upozorní na možné problémy, chyby, stejně jako přidá pár důležitých rad, které je vhodné brát v potaz. Tím dojde k získání potřebných zkušeností, na základě kterých nebude problém samostatná jízda.

posted by TomasL on Kvě 23

Konečně je to tady: koupě nového, nablýskaného vozu je za dveřmi. To je jistě důvod k radosti, pro někoho ovšem také zdroj starostí. Nabídka na trhu je zvláště ve střední třídě široká, často se mění a jednotlivé vozy se od sebe liší pouze v detailech. Není proto divu, že mnoho lidí netuší, jak vybrat, aby neprohloupili…

Auto nekupujete každý den

A ani každý rok. Ti, kteří se o svůj vůz dobře starají a mají potřebnou dávku štěstí, díky níž se vyhnou nehodám, jej nemusí měnit celé desetiletí. Proto je jasné, že volbě nového parťáka na cesty je třeba věnovat nějaký ten čas a úsilí. Po takové době už ten, kdo vývoj jednotlivých značek bedlivě nesleduje, často nemá přehled o aktuální nabídce na českém trhu a tápe mezi vozy jedné kategorie, které se od sebe zdánlivě moc neliší. Pokud je to i váš případ, určitě sbíráte informace z nejrůznějších zdrojů a přemýšlíte, jak nešlápnout vedle. Co kdybychom vám řekli, že existuje stránka, která většinu práce odvede za vás a pomůže vám porovnat vozy, mezi nimiž se budete rozhodovat?

Jak to vlastně funguje?

Porovnávač aut na portálu Autohled.cz je velmi efektivní a uživatelsky příjemný. Nabízí možnost nastavení celé palety parametrů, jako je cena vozidla, výkon, spotřeba, počet míst, pohon, maximální dosažitelná rychlost, objem kufru, počet válců atd. Hledání můžete přirozeně omezit pouze na kýžený typ auta (sedan, combi, pickup…), druh paliva nebo na jednotlivé vozy oblíbeného výrobce. Příznivci automatu versus manuálního řazení mají možnost zohlednit i tyto preference. Snadno tak vytřídíte vozy, které by pro vás připadaly v úvahu. Porovnávač vám je přehledně zobrazí a seřadí dle ceny, prodávanosti či libovolného paramentru, jenž pokládáte za nejdůležitější.

Mrkněte se na nejprodávanější modely

Netušíte, co vlastně hledáte? S rozhodováním někdy mohou pomoci spokojení uživatelé. Pokud vůz dobře slouží desetitisícům jiných, je velká šance, že nezklame ani vás. Proto také na Autohledu najdete žebříčky popularity jednotlivých kategorií vozů, ať už firemních, naftových, pro rodinu, s nejnižší spotřebou, nebo třeba těch, které jsou hodnoceny jako nejspolehlivější. Mimochodem, tipnete si, jaké auto se aktuálně nachází na první příčce žebříčku prodávanosti v ČR vůbec? Podle statistik Ministerstva dopravy vycházejících z dat registru vozidel je to elegantní a praktická Škoda Octavia!

A to není zdaleka všechno

Autohled.cz klade důraz na přehlednost a úplnost údajů, proto je nejlepším zdrojem podrobných informací o vozech, které vás zajímají. Uvažujete například o nejmenším, nejúčinnějšším a cenově nejdostupnějším SUV VW T-Roc? Jednoduše se čtivou formou informujete o všech jeho výhodách, prohlédnete si videoprezentaci, získáte přehled parametrů a kliknutím na nápis „porovnat“ v pravém horním rohu jej okamžitě srovnáte s jeho konkurenty. A pokud budete chtít i nadále zůstat v obraze, abyste se už nedostali do situace, kdy nemáte o novinkách na trhu ani páru, vraťte se na portál Autohled.cz i později a sledujte pravidelně přibývající články.

posted by DavidK on Kvě 17

Přesuny stavebního materiálu a nejrůznějšího typu zboží lze řešit libovolnými způsoby. Buď disponujete odpovídajícím typem nákladního vozu, nebo si člověka najmete. Je však pravdou, že takový krok je spojen s vyššími náklady, a ještě se musíte spoléhat na někoho dalšího.

Proto se celkem hodně rozmáhá pronájem nákladních automobilů. Ty si půjčíte na libovolně dlouhou dobu a převezete s nimi vše potřebné. Je jedno, zda půjde o krátkodobý, či dlouhodobý pronájem. Vše je v dnešní době možné. A omezovat se nemusíte ani typem daného vozidla.

Pronájem přívěsů

V současnosti je tu ekonomicky dostupná půjčovna přívěsů, již samozřejmě zaštiťuje profesionální společnost zaměřená na služby tohoto charakteru a výše popisovanou techniku. Pokud narazíte na tu správnou půjčovnu, budete si moci vybírat z bezpočtu nejrůznějších přívěsů.

Ty pak pohodlně zapřáhnete za vypůjčený nákladní vůz či kamion a budete moci převážet v podstatě libovolný druh zboží. Omezovat se díky široké nabídce přívěsů nemusíte ani z pohledu délky či celkové nosnosti nákladu. Vždy si zvolíte přívěs, který bude vašim potřebám vyhovovat nejvíce.

Nejinak na tom je i půjčení návěsu, ať už s pevnými, nebo plachtovými boky. Vybírat si jej budete vždy podle toho, jaký materiál chcete převážet. Po složení odpovídající kauce lze takový návěs využívat v podstatě libovolně dlouhou dobu.

Výhodný pronájem nákladní techniky

Pronájem tahačů, návěsů a přívěsů v perfektním technickém stavu, to není v dnešní době nic neobvyklého. Pakliže v tomto směru hledáte profesionální přístup, pestrou škálu nabízené nákladní techniky a příznivé ceny za pronájem, máme pro vás jeden praktický tip. Tím je ACTIR Půjčovna na Černém Mostě v Praze, kde si na své přijde opravdu každý zákazník.

Proč si kupovat kamion s návěsem či přívěsem, když si jej můžete vypůjčit?

posted by TomasL on Kvě 4

Protisluneční fólie do auta spolehlivě odrážejí cca 30–58 % tepla ze slunečního záření. Poměrně nedávnou novinkou a současnou špičkou v tomto oboru jsou keramické folie, které dokáží spolehlivě zablokovat až 93 % tepelné energie. V teplých měsících tak pomáhají naše fólie snižovat teplotu v autě a přispívají k Vašemu příjemnému cestování, komfortu a pohodlí. Poskytují také dokonalou ochranu proti UV záření, přímým slunečním paprskům a částečně i proti zásahu cizími tělesy. Za barevnou stálost fólií, jejich přilnavost ke sklu a absenci vzduchových bublin mezi fólií a sklem naprosto ručíme. Díky naší profesionální aplikaci budou autofólie proti slunci i za dlouhou dobu vypadat perfektně a neztratí žádnou ze svých vlastností. Váš automobil dostane nový „oblek“, tmavá skla zcela jistě dotvoří nový vzhled.

Reflexní a nereflexní fólie

Základním požadavkem kladeným na protisluneční fólie je odraz a blokace sluneční a tepelné energie. Druhotným efektem pak může být útlum slunečního záření (odstínění), a tedy vytvoření soukromí.

Autofólie se vyrábějí ve dvou základních provedeních – reflexní (zrcadlové) a nereflexní (absorpční). Fólie mají účinný UV filtr (98 %), který současně zamezuje vyblednutí barev, chrání předměty v interiéru před blednutím, zamezuje popraskání kožených sedadel, volantu, plastů a přispívá k ochraně zdraví osob. Protisluneční fólie jsou dodávány s prostupem světla od 5 do 85 %. Tloušťka je pak 0,03–0,05 mm.

Montáž bezpečnostních fólií na automobily

Je tady další využití našich folií. Chcete zvýšit bezpečí svého automobilu a nedopustit tak poškození Vašeho majetku? Zakupte si bezpečnostní fólii na automobilová skla! Při precizní a profesionální aplikaci není možno rozpoznat, zda je okno chráněno folií, či nikoli. Folie o tloušťce 100 mikronů je čirá a něco vydrží. Slouží jako zvýšená mechanická zábrana, zpomaluje tak vniknutí pachatele do objektu či automobilu. Dále zamezuje prohození cizích předmětů skleněnou plochou, jako jsou kámen, dlažební kostka, baseballová pálka, zápalné látky, výbušniny atd. Při opakovaných úderech tyčí nebo kladivem fólie sice praskne, ale udrží sklo stále pohromadě, proto je velmi obtížné tuto překážku překonat. Z těchto důvodů je zákonem zakázáno lepit fólii na zadní skla automobilů (v případě havárie musí zůstat aspoň jeden únikový prostor pro cestující).

Bezpečnostní fólie na skla automobilu zná ještě jeden důvod, proč ji tam mít. V případě havárie a prasknutí skla, folie rozbité sklo bezpečně udrží pohromadě a malé střepy tak nejsou po celém autě, nezraní tedy Vaše děti. Úrazy způsobené rozbitým sklem patří k těm nejzávažnějším. Zvláště pak úrazy dětí z pořezání střepy rozbitého skla jsou varující. Není tohle dobrý důvod proč ochránit zdraví a bezpečí Vašich nejbližších? Využijte autoskla tonování Brno.

Kupte si fólie na automobilová skla v Brně.

posted by TomasL on Dub 29

Přezuli jste své auto a stále se vám nějak nezdá jeho celkový vzhled? Možná nejde pouze o zdání, ale o smutnou realitu. S plechovými disky zkrátka a jednoduše žádnou velkou parádu nenaděláte. Ano, na trhu se setkáme se spoustou pestrých poklic, nicméně z plechových kol nevznikne žádné originální obutí. I proto se vyplatí vsadit na alu kola. Pokud aktuálně uvažujete o upgradu vzhledu vašeho auta, jste na správném místě. V následujících řádcích se totiž zaměříme na hlavní přednosti tohoto druhu kol. Přesvědčíme vás o tom, že je jich opravdu hodně.

Co kus, to originál

To každopádně, když vedle sebe postavíte několik standardních plechových kol, zjistíte, že jsou všechna úplně stejná. Na jejich tvaru vůbec nic nezměníte, totožné je i děrování. A barva. Ano, přetřít si je lze různě, nicméně ve finále budou vypadat nepříliš vzhledně a stejně nakonec nakoupíte elegantní kryty, jež se postarají o jakýsi levný punc originality. Alu kola jsou v tomto ohledu úplně odlišná. Jedná se o provedení, které se vyznačuje maximální možnou mírou originality, a to se vším všudy. Zapomeňte na to, že by hliníková kola musela mít nutně tradiční alu vzhled. Nikoliv. Záleží jenom na vás samotných, jaký model si vyberete. Barevně se mohou odlišovat přesně podle vašich představ, a korespondovat tak s designem auta. Když se ke všemu přidá ještě zcela unikátní žebrování, vznikne doslova unikátní kompozice dávající jakémukoli auto další rozměr. Vybírat lze u alu kol z již prefabrikovaných modelů, anebo není problém přímo zkomponovat vlastní originální design se vším všudy. Fantazii se meze rozhodně nekladou. Podpořit můžete jak třeba ostré, tak i oblé linie vašeho auta.

Snadná údržba

Jestli vůbec lze o nějakém udržování alu kol v dokonalé kondici hovořit. Vždyť postačí pouze jednoduché očištění. Vezmete si vysokotlakou pistoli a postupně budete omývat všechny části kola. Za chvíli budete mít hotovo. Hliníkový povrch je hladký, takže nečistoty mají jen pramalou šanci se na něm dlouhodoběji udržet. Vysokotlaký čistič je bez větších potíží odstraní, a to velmi rychle. Nemusíte kola z vašeho vozu ani vyzouvat.

Vynikající aerodynamické vlastnosti

Specificky aerodynamicky řešené žebrování alu kol pomáhá k řízenému proudění vzduchu. Tím pádem se zlepšuje aerodynamika jízdy. Můžete si být jistí, že brzdy se u alu kol přehřívat rozhodně nebudou. Stačí se totiž ochlazovat prostřednictvím venkovního studeného proudícího vzduchu. U plechových kol jsou brzdové kotouče chráněny plnými disky, čímž dochází k jejich zahřívání. U alu kol se případných potíží s brzdami být ani v horkém letním počasí nemusíte.

Snížení spotřeby

Hliníková kola mají prokazatelně nižší hmotnost, což se v pozitivním slova smyslu podepisuje i na spotřebě. Ta jde samozřejmě dolů. Obecně platí, že čím je auto těžší, tím je logicky zapotřebí vyvinout mnohem větší sílu, aby se uvedlo do pohybu. Motor má poté nepoměrně vyšší spotřebu paliva.

Pohodlné ovládání vozu

Milujete sportovněji laděnou jízdu? Pak se můžete vsadit, že vám elektrony budou maximálně vyhovovat. Jejich aerodynamické vlastnosti je totiž předurčují k poněkud dravějšímu stylu jízdy. Ovládání je přitom velmi pohodlné.

Dlouhá životnost

V souvislosti s hliníkovými disky se mnohdy hovořilo o jejich minimální výdrži. Není to pravda, dokážou bez problémů vydržet spousty sezon. Musíte ovšem koupit hliníková kola u specialisty nabízejícího pouze jakostní sortiment. Naším tipem je eshop alukola-obchod.cz. Mají tedy více než 8 000 modelů skladem a nakonfigurovat si designově kola můžete přesně tak, jak vám to bude vyhovovat. Za 170 korun vám je poté dovezou až k vám domů.

posted by DavidK on Dub 20

Potřebujete čas od času převozit větší množství rozměrnějšího nákladu? Rádi byste pravidelně rozváželi vybraný druh zboží, ale nemáte čím? Ani v jednom případě nemusíte investovat do nové nebo použité dodávky, která by vaše potřeby dlouhodobě vyřešila. Jestliže nemáte dostatek finančních prostředků, vyřežte vše mnohem elegantněji.

Využijte ekonomicky dostupný pronájem dodávky, jež je vhodný nejenom pro soukromé osoby, ale i podnikající subjekty. Pravidelná, a hlavně přiměřená platba za půjčení, jíž nelze srovnávat s velkou investicí za nákup.

Vyberte si dodávku šitou na míru

Pronájem dodávek je v posledních letech velice populární. Řeší totiž jednorázovou potřebu půjčit si větší vůz na přepravu věcí, s čímž nemusíte obtěžovat své známé. I pravidelní řidiči si přijdou na své, ať už vyžadují vozidlo jakékoliv velikosti.

V produktových nabídkách si můžete vybírat mezi klasickými, ale také maxi dodávkami, kam umístíte podstatně větší množství nákladu. Po složení kauce si můžete vozy půjčit na libovolně dlouhou dobu, jíž odpovídá i samotná cena.

  • 7 dní
  • 14 dní
  • 1 měsíc
  • 2 měsíce, atd.

Nabídka maxi dodávky je všestranná a dokáže uspokojit potřeby libovolného klienta. Prezentované dodávky jsou navíc předkládány ve vynikajícím technickém stavu a v patřičné motorizaci.

Obraťte se na profesionální půjčovnu dodávek

Možná vás nyní zajímá, kdo vám může poskytnout tak velký výběr z přemíry nejrůznějších dodávek? Je to společnost AC Půjčovna, která má ve svém portfoliu desítky vozů od malý dodávek, přes klasické, až po ty maxi. Výjimkou samozřejmě nejsou ani ostatní druhy vozidel, kam spadají například chlaďáky, skříně, valníky, minibusy nebo speciální nástavby.

Cenově výhodný pronájem je jednou z praktických alternativ, jak se domoci kýženého výsledku, aniž by vás to stálo zbytečně moc finančních prostředků.

posted by TomasL on Bře 12

Každý se někdy může dostat do situace, že bude potřebovat půjčovnu dodávek. Účely mohou být různé, například krátkodobé či dlouhodobé cesty, podnikatelské záměry, soukromé účely, potřeba přestěhování nábytku – zkrátka cokoli. A od toho jsme tu pro vás, abychom vám se vším poradili a pomohli.

Kde nás najdete?

Sídlo půjčovny dodávek najdete v Praze 9, díky proklientskému přístupu a výborným podmínkám se zde nesetkáte pouze s pražskými zákazníky, půjčovna se těší zájmu klientů z širokého okolí.  Jaké jsou tedy hlavní výhody, na které se můžete těšit? V první řadě je to jistě příznivá cena. Díky možnosti pronájmu reklamní plochy na vozidlech jsou schopni vám nabídnout nejnižší možnou cenu na trhu. Pracovně vytížení klienti ocení dlouhou otevírací dobu, firma je k dispozici sedm dní v týdnu od osmé hodiny ranní do devíti do večera, a co je velkou exkluzivitou, po dohodě vám vůz zapůjčí v jakoukoli jinou denní i noční hodinu. Jejich dodávky se pyšní výborným technických stavem, kterému věnují maximální možnou péči. Dálniční známka pro Českou republiku a NON-STOP asistenční služba je samozřejmostí.

Perfektně vybavené vozy

Dále se zaměřme na vozy. Díky pečlivé péči o vozový park garantujeme, že jsou všechna naše vozidla ve výborné technické kondici, jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku, samozřejmostí je non-stop asistenční služba v případě, že by se vám cokoli přihodilo. Nároční klienti jistě ocení perfektní vybavení vozů. Stěhovací rudlík, transportní kurty a navigaci vám rádi poskytneme na pořádání zdarma. Energetický drink na palubě vozu berte jako pozornost od nás, nikoli jako nabádání k jízdě v jiném než bdělém stavu.

Stačí zavolat

Nepotřebujete ani žádné speciální řidičské oprávnění, pouze klasický řidičský průkaz skupiny B, ten samý, který potřebujete pro řízení běžného osobního vozidla. Pokud potřebujete zapůjčit dodávku nebo jen získat radu, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás, vždy připraveni vám pomoci.


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.