Archive for the ‘Nákladní auta’ Category

posted by TomasL on Bře 12

Každý se někdy může dostat do situace, že bude potřebovat půjčovnu dodávek. Účely mohou být různé, například krátkodobé či dlouhodobé cesty, podnikatelské záměry, soukromé účely, potřeba přestěhování nábytku – zkrátka cokoli. A od toho jsme tu pro vás, abychom vám se vším poradili a pomohli.

Kde nás najdete?

Sídlo půjčovny dodávek najdete v Praze 9, díky proklientskému přístupu a výborným podmínkám se zde nesetkáte pouze s pražskými zákazníky, půjčovna se těší zájmu klientů z širokého okolí.  Jaké jsou tedy hlavní výhody, na které se můžete těšit? V první řadě je to jistě příznivá cena. Díky možnosti pronájmu reklamní plochy na vozidlech jsou schopni vám nabídnout nejnižší možnou cenu na trhu. Pracovně vytížení klienti ocení dlouhou otevírací dobu, firma je k dispozici sedm dní v týdnu od osmé hodiny ranní do devíti do večera, a co je velkou exkluzivitou, po dohodě vám vůz zapůjčí v jakoukoli jinou denní i noční hodinu. Jejich dodávky se pyšní výborným technických stavem, kterému věnují maximální možnou péči. Dálniční známka pro Českou republiku a NON-STOP asistenční služba je samozřejmostí.

Perfektně vybavené vozy

Dále se zaměřme na vozy. Díky pečlivé péči o vozový park garantujeme, že jsou všechna naše vozidla ve výborné technické kondici, jsou vybaveny dálniční známkou pro Českou republiku, samozřejmostí je non-stop asistenční služba v případě, že by se vám cokoli přihodilo. Nároční klienti jistě ocení perfektní vybavení vozů. Stěhovací rudlík, transportní kurty a navigaci vám rádi poskytneme na pořádání zdarma. Energetický drink na palubě vozu berte jako pozornost od nás, nikoli jako nabádání k jízdě v jiném než bdělém stavu.

Stačí zavolat

Nepotřebujete ani žádné speciální řidičské oprávnění, pouze klasický řidičský průkaz skupiny B, ten samý, který potřebujete pro řízení běžného osobního vozidla. Pokud potřebujete zapůjčit dodávku nebo jen získat radu, neváhejte se na nás obrátit, jsme tu pro vás, vždy připraveni vám pomoci.

posted by DavidK on Led 29

Podnikání může nabývat nejrůznějších podob. Někdo sedí jen v kanceláři a dělá business. Jiný si zvolí obor, ve kterém musí často cestovat, převážet libovolné zboží a pracovní pomůcky. Pakliže spadáte do druhé kategorie živnostníků, určitě si uvědomujete, že pro vykonávání svých každodenních činností budete potřebovat užitkové vozy typu Furgon Van.

Obvykle jde o dodávky příslušných rozměrů, jež vám poskytnou dostatek prostoru pro přepravu všech věcí. Mimochodem, výjimkou nejsou ani užitkové vozy s vnitřní úpravou nebo střešní zahrádkou.

Jenže co dělat v případě, když nemáte stovky tisíc na nákup nového užitkového vozu? Pořiďte si ten ojetý.

Specialista na ojeté užitkové vozy

Ať už vyžadujete dopravní prostředek typu furgony, vany, minibusy, pickupy, přívěsy, skříňové vozy či sklápěče, určitě moc dobře víte, že volba toho správného modelu je naprosto zásadní. Máme na mysli především technické parametry vyhovující vašim požadavkům.

V okamžiku, kdy víte, jaké vozidlo pro podnikání potřebujete, můžete se zaměřit na konkrétní prodej užitkových vozů. Zde buďte velice obezřetní a svěřujte své požadavky jen skutečným profesionálům, již vám zaručí, že prodávané vozy jsou v dobrém technickém stavu a nebudete s nimi mít další problémy. Zkrátka, že se vám taková investice vyplatí, i když půjde o ojeté užitkové vozy.

Užitková vozidla za skvělé ceny

Svůj účel v tomto směru splní značky Iveco, Ford, Volkswagen, Mercedes, Citroën, MAN, Peugeot, Renault a ostatní. A pokud jde o prověřeného prodejte užitkových vozu typu Furgon Van, obraťte se na Vanscentre neboli společnost AC Dodávky s.r.o. Ta vás ohromí svou pestrou nabídkou užitkových vozů, ze kterých si vybere naprosto každý zákazník.

Spolehněte se na prodej vozů, s nímž budete spokojeni do nejmenšího detailu. Vyberte si kvalitní užitkový dopravní prostředek plnící svůj účel na sto procent.

posted by DavidK on Čvc 26

Vlastníte-li automobilovou dopravu, pak jsou nosným článkem vašeho businessu bezpochyby nákladní auta. Silné tahače, které si dokáží poradit s jakýmkoliv naloženým přívěsem či návěsem. Každý takový majitel firmy jistě moc dobře ví, že čas od času je zapotřebí obnovit vozový park.

Jenže co dělat, když nemáte peníze na nové nákladní vozy? Jednoduše si pořídíte ty ojeté. V dobrém technickém stavu a za vynikající pořizovací cenu.

Oblíbený Renault Midlum

Do vašeho užšího hledáčku by se mohl určitě dostat Renault Midlum. Vůz, který můžete zakoupit s hliníkovou nebo oplachtovanou skříní, do níž se vejde poměrně velké množství nákladu. Výjimkou nemusí být ani praktický přívěs zvyšující objem převážených věcí.

Renault Midlum je nákladním vozidlem vyznačujícím se kvalitním zpracováním. Na použité motory se můžete za všech okolností spolehnout. Možná i díky tomu je tak velká poptávka po tomto modelu.

Dopřejte si silný vůz MAN TGL

Jestliže jsou vaše ambice v silniční dopravě skutečně velkého rázu, padne volba na nákladní automobil MAN TGL. Ani v jeho případě rozhodně nešlápnete vedle. Tyto modely lze pořídit v nejrůznější výbavě a hlavně v celkovém provedení. Vysoká užitná nosnost a vnitřní pohodlí, to je to, po čem touží každý přepravce.

Bazar nákladní vozů

Zapomeňte na veliké investice do nových nákladních aut, přívěsů a návěsů. Zvolte raději prověřenou a hlavně ekonomičtější cestu, kterou představuje bazar nákladních vozů. Prověřeným prodejcem v tomto segmentu je společnost AC Tir, v jejímž případě oceníte hlavně bohaté a kvalitní portfolio náklaďáků.

Vyberte si Renault Midlum, MAN TGL nebo jiný vůz v závislosti na vašich požadavcích a potřebách. Dejte přednost spolehlivosti, přiměřenému množství najetých kilometrů, dobrému technického stavu a přijatelné ceně. Věřte, že budete spokojeni.

posted by DavidK on Čvc 11

Máte v úmyslu rozšířit svůj vozový park ve firmě? Nemáte však dostatek peněžních prostředků na užitkové vozidlo v novém provedení? Potom nezoufejte, protože na trhu je bazar dodávek nabízející prodej ojetých vozidel, která jsou ve vynikajícím stavu a mohou vám přinést ještě spoustu užitku.

Mezi oblíbené modely vozů patří bezpochyby Volkswagen Transporter, Iveco Daily a v neposlední řadě i Ford Transit. Ten lze pořídit v odlišné motorizaci a především v odpovídajícím vyhotovení a výbavě. Někdo takové vozidlo využije k přepravě osob, jiný s ním bude převážet zboží libovolného charakteru a množství.

Prodej užitkových vozů myslí i na sklápěče

Bazar užitkových vozů je velice univerzálním dodavatelem ojetin, takže z pohledu typu automobilu se nemusíte téměř vůbec omezovat. Na své si mohou přijít i ti, kdo potřebují převážet nejrůznější stavební materiál.

Pakliže do skupiny těchto zákazníků patříte také, bude vás rozhodně zajímat sklápěč, ať už je to Ford Transit nebo Iveco Daily. Vozy se silnými dieselovými motory, přiměřeným množstvím najetých kilometrů a za bezkonkurenční ceny.

Ve výčtu ojetých užitkových vozů by šlo samozřejmě pokračovat, díky čemuž si přijde na své doopravdy každý. Ať už potřebujete pojízdný mrazák, minibus, pickup, skříň nebo speciální nástavbu.

Profesionální bazar dodávek

Dopřejte si adekvátního výběru při nákupu ojetého užitkového vozu. Vybírejte si z desítek modelů, které do nejmenšího detailu vyhoví vašim potřebám a podnikatelským aktivitám. V tomto směru vám bude nápomocen specialista z oboru, jímž je společnost AC Dodávky s.r.o.

Tato firma se zaměřuje mimo jiné na prodej užitkových vozů a dodávek, jež nabývají vynikajícího technického stavu. Proč kupovat nové a předražené dodávky, když za minimální náklady pořídíte vozidla ojetá a plně funkční? Na tuto otázku si odpovězte sami…

posted by DavidK on Čvn 27

Potřebujete krátkodobě či dlouhodobě využít nákladní vozidlo k přepravě libovolného zboží? Nevyplatí se vám však vysoká investice do těchto dopravních prostředků? Pak vyzkoušejte pronájem nákladní techniky.

Jestliže jste se doposud setkali pouze s pronájmem osobních automobilů, potom vězte, že tento segment má také mnohé, co nabídnout. Pronájem tahačů je dnes pestrý a omezovat se dokonce nemusíte ani v rámci nabídky jednotlivých vozů.

Profesionální půjčovna tahačů a návěsů

Vsadíte-li v tomto směru na specialisty z oboru, uvidíte, že se před vámi může zobrazit široké portfolio nákladních vozidel. Od nejrůznějších automobilek, s rozdílnými emisními třídami, výkonem, celkovou hmotností a užitečnou hmotností.

Pronájem nákladní techniky je samozřejmě realizován na základě technických parametrů, které jsou pro vás důležité. V neposlední řadě hraje významnou roli i cena. Ta je jiná za týdenní pronájem a odlišná za ten měsíční.

Využít bezpochyby nemusíte jen pronájem tahačů, ale také pronájem návěsů libovolného typu, s nimiž budete schopni přepravovat náklady rozdílného charakteru a velikosti. K dispozici jsou plachtové návěsy, mrazáky, skříňové návěsy a mnohé další.

Půjčovna nákladních vozidel na jediném místě

Jestliže si v této souvislosti chcete dopřát komplexní servis se vším všudy, využijte profesionální nabídku společnosti Financial System s.r.o. Právě v jejím podání narazíte na cenově nejdostupnější pronájem nákladní dopravní techniky v dobrém technickém stavu.

Proč investovat do nákupu tahače, když si jej může pronajmout s full servisem, kdykoliv se vám zlíbí a bez jakéhokoliv omezení najetých kilometrů?

Využijte kvalitní pronájem tahačů a pronájem návěsů a buďte v oblasti nákladní přepravy dokonale soběstační a flexibilní. Výše uvedený specialista vám to umožní v plné míře, kdykoliv a za skvělé ceny.

posted by TomasL on Čvn 24

Lidé mají sice stále ještě mnoho předsudků a tak si dodávku rozhodně nechtějí půjčit, ale to dělají velkou chybu, protože by si tím výrazně snížili náklady, například pokud by si vybrali firmu půjčovna dodávek Praha. Jedná se o opravdové odborníky, kteří pomohou s každým problémem, který je v jejich kompetenci, například při samotném výběru dodávky, pokud člověk neví, jakou si vybrat. Půjčení dodávky lze realizovat jak na dovolenou, tak i na služební cestu, a o i když jsou to větší trasy. Cestování ve více lidech je možné, když si zákazník zapůjčí dodávku s většími rozměry.

Co je třeba k půjčení dodávky

Základ jsou dva doklady – občanský a řidičský průkaz. Přes to nejede vlak. Pokud někdo nevlastní řidičák, tak je nutné mít adekvátní náhradu, ale nestačí jen průkaz řízení, musí mít věk dvacet jedna let, a to minimálně a také aspoň dva roky praxi v řízení. Pokud žádnou z těchto podmínek ten dotyčný nesplňuje, tak mu firma dodávku zapůjčit nemůže. Dále je třeba mít u sebe ještě jeden doklad – výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku, pokud je zákazník podnikající osoba.

Finanční hotovost

Kromě peněz na zapůjčení dodávky je nutné mít u sebe ještě další hotovost, která je na tzv. vratnou kauci. Zde v této firmě činí pět tisíc. Jinak nejmenší možná cena za půjčku dodávky je 350 Kč na tři hodiny s limitem sta kilometrů. Nejvyšší možný limit dvanáct tisíc kilometrů na měsíc s platbou v řádu 20 000 Kč. Pokud zákazník limity překročí, tak je zde naúčtování doplatek v podobě tří korun na kilometr.

posted by DavidK on Čvn 16


Sháníte ojetý model vozu Ford Transit, Volkswagen Transporter, Renault Kangoo nebo Iveco Daily a mnohé další? Dáváte přednost poměru pořizovací cena versus prvotřídní stav takového vozidla? Potom vás určitě osloví nabídka dodávek, kterou přináší autobazar na Moravě.

Specialista na prodej užitkových vozů, jež jsou použité a disponují odlišným počtem najetých kilometrů, stářím a rozdílnou pořizovací cenou.

Vyberte si dodávku na míru

Bazar dodávek je zajímavý v tom, že se pojí nejenom s kvalitou prezentovaných vozů, ale především s bohatým a pestrým výběrem modelových řad. Na počátku všeho se zaměříte na konkrétní typ užitného vozidla. Jsou to „chlaďáky“, minibusy, skříně, valníky, vany, sklápěče, pickupy, přívěsy a ostatní.

Bazar užitkových vozů vám následně umožní zvolit si konkrétní značku, potažmo model. V tomto případě se lze spolehnout na to, že v každé kategorii užitkových vozidel je jistě z čeho vybírat a na své si přijde jednoduše každý. Ať už takový dopravní prostředek pořizujete pro soukromé účely nebo s ním máte podnikatelský záměr.

Autobazar na Moravě je specialistou na užitkové vozy a dodávky, což mimo jiné dokazuje tak velké portfolio prezentovaných vozidel.

Zjistěte o požadovaném vozu co nejvíce informací

Nežli se vypravíte do autobazaru na Moravu, abyste požadovaný vůz viděli na vlastní kůži, můžete si jej vybrat doma s dostatečným předstihem a v klidu. Bazar dodávek je totiž spojen s prezentací všech potřebných údajů na internetu. Od těch obecných týkajících se konkrétní dodávky, až po ty technické, včetně samotné výbavy.

Obraťte se při shánění užitkového vozu či dodávky na specialisty, kteří svému oboru opravdu rozumí. V tomto případě je to společnost DODÁVKY BRNO s.r.o., u níž se vám dostane individuálního přístupu, profesionálního zázemí a řady dalších přidružených služeb.

posted by TomasL on Dub 8

Existuje spousta půjčoven menších či větších automobilů, ale mnohé z nich mají různá omezení. Tak například: dovolí vám ujet pouze omezený počet kilometrů i v rámci České republiky. Je zde však půjčovna dodávek Brno, která vám umožní jezdit po České republice bez omezení kilometrů, a navíc, čím delší bude vaše výpůjčka, tím bude vaše půjčovné levnější.

Půjčovna dodávek Brno – půjčovna se spoustou výhod

I vzhledem ke všem ostatním výhodám, které společnost maxidodavky.cz svým klientům poskytuje, například:

  • zabezpečení vozů pomocí GPS (proti zneužití či odcizení pomocí lokalizace);
  • pojištění automobilu v ceně (všechna vozidla jsou plně pojištěná povinným a havarijním pojištěním nejen pro Českou republiku, ale i pro celou Evropu);
  • dálniční známku zdarma (nečekají vás žádné výdaje navíc – součástí zápůjčky jsou platné dálniční známky pro Českou republiku);
  • stěhovací techniku a další;

patří tato půjčovna dodávek zaručeně k nejlevnějším půjčovnám dodávek v Brně.

mercedes_akce_maxidodavky

Půjčovna dodávek Brno – stěhování, přemísťování materiálu a zboží, i dovolená

Automobil člověk většinou nepotřebuje pouze k přemísťování materiálu a ke stěhování, ale využívá ho také na trávení volného času, konkrétně na dovolenou. A i když se následující konstatování může zdát předčasné, prázdniny se nezadržitelně blíží. Pokud máte na dovolenou čím vyrazit, nezapomeňte si před ní zkontrolovat povinnou výbavu, STK a zelenou kartu. A to nejen tehdy, pokud se chystáte vyjet na cestu do zahraničí, třeba do svého oblíbeného Chorvatska nebo Itálie, ale i pro jízdy po České republice.  Nechte si své auto zkontrolovat, abyste teprve cestou nezjistili, že vám třeba nebrzdí nebo že vám přestává fungovat klimatizace. V případě, že se rozhodnete pro své prázdninové cesty sáhnout po autě v půjčovně dodávek v Brně, můžete mít přípravu na svou cestu naprosto bezstarostnou. Takže nezapomeňte – pujcovna dodavek Brno!

posted by DavidK on Dub 8

Mýtné se týká nejenom České republiky, ale také dalších evropských států. Povinnost, které se nevyhnou především vozidla nad 3,5 tuny. Pro řidiče, respektive majitele přepravních společností z toho vyplývá jediné. Je to digitální tachograf, jež je zapotřebí zakomponovat do příslušných dopravních prostředků.

V tomto směru vyžadujte skutečně odbornou montáž a volbu těch správných přístrojů. Nápomocny vám při této činnosti mohou být libovolné společnosti, mezi něž patří MECHANIKA TEPLICE, závod TACHOGRAFY Děčín.

Snímače tlaku a teploty

V pestrém sortimentu tohoto specialisty se dočkáte daleko bohatšího portfolia, než které představují pouze digitální tachografy. Jsou to i snímače tlaku vysoké jakosti, jejichž primární užití je hlavně u strojů a dopravních prostředků.

snimac teploty olejeSnímače tlaku s poměrně širokým rozsahem barů, od nichž lze očekávat kvalitu zpracování, aplikování moderních technologií a dlouhou životnost.

Z pohledu snímání všemožných veličin však nemusíte skončit pouze u zmiňovaného tlaku. Praktické uplatnění mají také snímače teploty. Ty jsou schopny přenášet tuto informaci z nejrůznějšího prostředí. Typickým příkladem je snímač teploty oleje a snímač teploty vody.

Důvěřujte kvalitě a letité tradici

Ať už je pro vás aktuální libovolné téma z výše uvedeného, přiklánějte se vždy k prověřené produktové nabídce přístrojů a doplňků, k profesionální montáži a k pozáručnímu servisu. Společnost MECHANIKA TEPLICE, závod TACHOGRAFY Děčín vám přináší bohaté skladové zásoby, letitou spolupráci s významnými subjekty v oblasti digitálních tachografů a ostatního sortimentu.

Postarejte se o to, že vaše cesty po silnicích budou bezpečné, bezproblémové a ve všech směrech budou naplňovat příslušnou legislativu. Důvěřujte těm, u nichž okusíte individuální přístup, zajímavé pořizovací ceny a hlavně odborné poradenství.


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.