Archive for the ‘Nákladní auta’ Category

posted by DavidK on Čvc 26

Vlastníte-li automobilovou dopravu, pak jsou nosným článkem vašeho businessu bezpochyby nákladní auta. Silné tahače, které si dokáží poradit s jakýmkoliv naloženým přívěsem či návěsem. Každý takový majitel firmy jistě moc dobře ví, že čas od času je zapotřebí obnovit vozový park.

Jenže co dělat, když nemáte peníze na nové nákladní vozy? Jednoduše si pořídíte ty ojeté. V dobrém technickém stavu a za vynikající pořizovací cenu.

Oblíbený Renault Midlum

Do vašeho užšího hledáčku by se mohl určitě dostat Renault Midlum. Vůz, který můžete zakoupit s hliníkovou nebo oplachtovanou skříní, do níž se vejde poměrně velké množství nákladu. Výjimkou nemusí být ani praktický přívěs zvyšující objem převážených věcí.

Renault Midlum je nákladním vozidlem vyznačujícím se kvalitním zpracováním. Na použité motory se můžete za všech okolností spolehnout. Možná i díky tomu je tak velká poptávka po tomto modelu.

Dopřejte si silný vůz MAN TGL

Jestliže jsou vaše ambice v silniční dopravě skutečně velkého rázu, padne volba na nákladní automobil MAN TGL. Ani v jeho případě rozhodně nešlápnete vedle. Tyto modely lze pořídit v nejrůznější výbavě a hlavně v celkovém provedení. Vysoká užitná nosnost a vnitřní pohodlí, to je to, po čem touží každý přepravce.

Bazar nákladní vozů

Zapomeňte na veliké investice do nových nákladních aut, přívěsů a návěsů. Zvolte raději prověřenou a hlavně ekonomičtější cestu, kterou představuje bazar nákladních vozů. Prověřeným prodejcem v tomto segmentu je společnost AC Tir, v jejímž případě oceníte hlavně bohaté a kvalitní portfolio náklaďáků.

Vyberte si Renault Midlum, MAN TGL nebo jiný vůz v závislosti na vašich požadavcích a potřebách. Dejte přednost spolehlivosti, přiměřenému množství najetých kilometrů, dobrému technického stavu a přijatelné ceně. Věřte, že budete spokojeni.

posted by DavidK on Čvc 11

Máte v úmyslu rozšířit svůj vozový park ve firmě? Nemáte však dostatek peněžních prostředků na užitkové vozidlo v novém provedení? Potom nezoufejte, protože na trhu je bazar dodávek nabízející prodej ojetých vozidel, která jsou ve vynikajícím stavu a mohou vám přinést ještě spoustu užitku.

Mezi oblíbené modely vozů patří bezpochyby Volkswagen Transporter, Iveco Daily a v neposlední řadě i Ford Transit. Ten lze pořídit v odlišné motorizaci a především v odpovídajícím vyhotovení a výbavě. Někdo takové vozidlo využije k přepravě osob, jiný s ním bude převážet zboží libovolného charakteru a množství.

Prodej užitkových vozů myslí i na sklápěče

Bazar užitkových vozů je velice univerzálním dodavatelem ojetin, takže z pohledu typu automobilu se nemusíte téměř vůbec omezovat. Na své si mohou přijít i ti, kdo potřebují převážet nejrůznější stavební materiál.

Pakliže do skupiny těchto zákazníků patříte také, bude vás rozhodně zajímat sklápěč, ať už je to Ford Transit nebo Iveco Daily. Vozy se silnými dieselovými motory, přiměřeným množstvím najetých kilometrů a za bezkonkurenční ceny.

Ve výčtu ojetých užitkových vozů by šlo samozřejmě pokračovat, díky čemuž si přijde na své doopravdy každý. Ať už potřebujete pojízdný mrazák, minibus, pickup, skříň nebo speciální nástavbu.

Profesionální bazar dodávek

Dopřejte si adekvátního výběru při nákupu ojetého užitkového vozu. Vybírejte si z desítek modelů, které do nejmenšího detailu vyhoví vašim potřebám a podnikatelským aktivitám. V tomto směru vám bude nápomocen specialista z oboru, jímž je společnost AC Dodávky s.r.o.

Tato firma se zaměřuje mimo jiné na prodej užitkových vozů a dodávek, jež nabývají vynikajícího technického stavu. Proč kupovat nové a předražené dodávky, když za minimální náklady pořídíte vozidla ojetá a plně funkční? Na tuto otázku si odpovězte sami…

posted by DavidK on Čvn 27

Potřebujete krátkodobě či dlouhodobě využít nákladní vozidlo k přepravě libovolného zboží? Nevyplatí se vám však vysoká investice do těchto dopravních prostředků? Pak vyzkoušejte pronájem nákladní techniky.

Jestliže jste se doposud setkali pouze s pronájmem osobních automobilů, potom vězte, že tento segment má také mnohé, co nabídnout. Pronájem tahačů je dnes pestrý a omezovat se dokonce nemusíte ani v rámci nabídky jednotlivých vozů.

Profesionální půjčovna tahačů a návěsů

Vsadíte-li v tomto směru na specialisty z oboru, uvidíte, že se před vámi může zobrazit široké portfolio nákladních vozidel. Od nejrůznějších automobilek, s rozdílnými emisními třídami, výkonem, celkovou hmotností a užitečnou hmotností.

Pronájem nákladní techniky je samozřejmě realizován na základě technických parametrů, které jsou pro vás důležité. V neposlední řadě hraje významnou roli i cena. Ta je jiná za týdenní pronájem a odlišná za ten měsíční.

Využít bezpochyby nemusíte jen pronájem tahačů, ale také pronájem návěsů libovolného typu, s nimiž budete schopni přepravovat náklady rozdílného charakteru a velikosti. K dispozici jsou plachtové návěsy, mrazáky, skříňové návěsy a mnohé další.

Půjčovna nákladních vozidel na jediném místě

Jestliže si v této souvislosti chcete dopřát komplexní servis se vším všudy, využijte profesionální nabídku společnosti Financial System s.r.o. Právě v jejím podání narazíte na cenově nejdostupnější pronájem nákladní dopravní techniky v dobrém technickém stavu.

Proč investovat do nákupu tahače, když si jej může pronajmout s full servisem, kdykoliv se vám zlíbí a bez jakéhokoliv omezení najetých kilometrů?

Využijte kvalitní pronájem tahačů a pronájem návěsů a buďte v oblasti nákladní přepravy dokonale soběstační a flexibilní. Výše uvedený specialista vám to umožní v plné míře, kdykoliv a za skvělé ceny.

posted by TomasL on Čvn 24

Lidé mají sice stále ještě mnoho předsudků a tak si dodávku rozhodně nechtějí půjčit, ale to dělají velkou chybu, protože by si tím výrazně snížili náklady, například pokud by si vybrali firmu půjčovna dodávek Praha. Jedná se o opravdové odborníky, kteří pomohou s každým problémem, který je v jejich kompetenci, například při samotném výběru dodávky, pokud člověk neví, jakou si vybrat. Půjčení dodávky lze realizovat jak na dovolenou, tak i na služební cestu, a o i když jsou to větší trasy. Cestování ve více lidech je možné, když si zákazník zapůjčí dodávku s většími rozměry.

Co je třeba k půjčení dodávky

Základ jsou dva doklady – občanský a řidičský průkaz. Přes to nejede vlak. Pokud někdo nevlastní řidičák, tak je nutné mít adekvátní náhradu, ale nestačí jen průkaz řízení, musí mít věk dvacet jedna let, a to minimálně a také aspoň dva roky praxi v řízení. Pokud žádnou z těchto podmínek ten dotyčný nesplňuje, tak mu firma dodávku zapůjčit nemůže. Dále je třeba mít u sebe ještě jeden doklad – výpis z obchodního nebo živnostenského rejstříku, pokud je zákazník podnikající osoba.

Finanční hotovost

Kromě peněz na zapůjčení dodávky je nutné mít u sebe ještě další hotovost, která je na tzv. vratnou kauci. Zde v této firmě činí pět tisíc. Jinak nejmenší možná cena za půjčku dodávky je 350 Kč na tři hodiny s limitem sta kilometrů. Nejvyšší možný limit dvanáct tisíc kilometrů na měsíc s platbou v řádu 20 000 Kč. Pokud zákazník limity překročí, tak je zde naúčtování doplatek v podobě tří korun na kilometr.

posted by DavidK on Čvn 16


Sháníte ojetý model vozu Ford Transit, Volkswagen Transporter, Renault Kangoo nebo Iveco Daily a mnohé další? Dáváte přednost poměru pořizovací cena versus prvotřídní stav takového vozidla? Potom vás určitě osloví nabídka dodávek, kterou přináší autobazar na Moravě.

Specialista na prodej užitkových vozů, jež jsou použité a disponují odlišným počtem najetých kilometrů, stářím a rozdílnou pořizovací cenou.

Vyberte si dodávku na míru

Bazar dodávek je zajímavý v tom, že se pojí nejenom s kvalitou prezentovaných vozů, ale především s bohatým a pestrým výběrem modelových řad. Na počátku všeho se zaměříte na konkrétní typ užitného vozidla. Jsou to „chlaďáky“, minibusy, skříně, valníky, vany, sklápěče, pickupy, přívěsy a ostatní.

Bazar užitkových vozů vám následně umožní zvolit si konkrétní značku, potažmo model. V tomto případě se lze spolehnout na to, že v každé kategorii užitkových vozidel je jistě z čeho vybírat a na své si přijde jednoduše každý. Ať už takový dopravní prostředek pořizujete pro soukromé účely nebo s ním máte podnikatelský záměr.

Autobazar na Moravě je specialistou na užitkové vozy a dodávky, což mimo jiné dokazuje tak velké portfolio prezentovaných vozidel.

Zjistěte o požadovaném vozu co nejvíce informací

Nežli se vypravíte do autobazaru na Moravu, abyste požadovaný vůz viděli na vlastní kůži, můžete si jej vybrat doma s dostatečným předstihem a v klidu. Bazar dodávek je totiž spojen s prezentací všech potřebných údajů na internetu. Od těch obecných týkajících se konkrétní dodávky, až po ty technické, včetně samotné výbavy.

Obraťte se při shánění užitkového vozu či dodávky na specialisty, kteří svému oboru opravdu rozumí. V tomto případě je to společnost DODÁVKY BRNO s.r.o., u níž se vám dostane individuálního přístupu, profesionálního zázemí a řady dalších přidružených služeb.

posted by TomasL on Dub 8

Existuje spousta půjčoven menších či větších automobilů, ale mnohé z nich mají různá omezení. Tak například: dovolí vám ujet pouze omezený počet kilometrů i v rámci České republiky. Je zde však půjčovna dodávek Brno, která vám umožní jezdit po České republice bez omezení kilometrů, a navíc, čím delší bude vaše výpůjčka, tím bude vaše půjčovné levnější.

Půjčovna dodávek Brno – půjčovna se spoustou výhod

I vzhledem ke všem ostatním výhodám, které společnost maxidodavky.cz svým klientům poskytuje, například:

  • zabezpečení vozů pomocí GPS (proti zneužití či odcizení pomocí lokalizace);
  • pojištění automobilu v ceně (všechna vozidla jsou plně pojištěná povinným a havarijním pojištěním nejen pro Českou republiku, ale i pro celou Evropu);
  • dálniční známku zdarma (nečekají vás žádné výdaje navíc – součástí zápůjčky jsou platné dálniční známky pro Českou republiku);
  • stěhovací techniku a další;

patří tato půjčovna dodávek zaručeně k nejlevnějším půjčovnám dodávek v Brně.

mercedes_akce_maxidodavky

Půjčovna dodávek Brno – stěhování, přemísťování materiálu a zboží, i dovolená

Automobil člověk většinou nepotřebuje pouze k přemísťování materiálu a ke stěhování, ale využívá ho také na trávení volného času, konkrétně na dovolenou. A i když se následující konstatování může zdát předčasné, prázdniny se nezadržitelně blíží. Pokud máte na dovolenou čím vyrazit, nezapomeňte si před ní zkontrolovat povinnou výbavu, STK a zelenou kartu. A to nejen tehdy, pokud se chystáte vyjet na cestu do zahraničí, třeba do svého oblíbeného Chorvatska nebo Itálie, ale i pro jízdy po České republice.  Nechte si své auto zkontrolovat, abyste teprve cestou nezjistili, že vám třeba nebrzdí nebo že vám přestává fungovat klimatizace. V případě, že se rozhodnete pro své prázdninové cesty sáhnout po autě v půjčovně dodávek v Brně, můžete mít přípravu na svou cestu naprosto bezstarostnou. Takže nezapomeňte – pujcovna dodavek Brno!

posted by DavidK on Dub 8

Mýtné se týká nejenom České republiky, ale také dalších evropských států. Povinnost, které se nevyhnou především vozidla nad 3,5 tuny. Pro řidiče, respektive majitele přepravních společností z toho vyplývá jediné. Je to digitální tachograf, jež je zapotřebí zakomponovat do příslušných dopravních prostředků.

V tomto směru vyžadujte skutečně odbornou montáž a volbu těch správných přístrojů. Nápomocny vám při této činnosti mohou být libovolné společnosti, mezi něž patří MECHANIKA TEPLICE, závod TACHOGRAFY Děčín.

Snímače tlaku a teploty

V pestrém sortimentu tohoto specialisty se dočkáte daleko bohatšího portfolia, než které představují pouze digitální tachografy. Jsou to i snímače tlaku vysoké jakosti, jejichž primární užití je hlavně u strojů a dopravních prostředků.

snimac teploty olejeSnímače tlaku s poměrně širokým rozsahem barů, od nichž lze očekávat kvalitu zpracování, aplikování moderních technologií a dlouhou životnost.

Z pohledu snímání všemožných veličin však nemusíte skončit pouze u zmiňovaného tlaku. Praktické uplatnění mají také snímače teploty. Ty jsou schopny přenášet tuto informaci z nejrůznějšího prostředí. Typickým příkladem je snímač teploty oleje a snímač teploty vody.

Důvěřujte kvalitě a letité tradici

Ať už je pro vás aktuální libovolné téma z výše uvedeného, přiklánějte se vždy k prověřené produktové nabídce přístrojů a doplňků, k profesionální montáži a k pozáručnímu servisu. Společnost MECHANIKA TEPLICE, závod TACHOGRAFY Děčín vám přináší bohaté skladové zásoby, letitou spolupráci s významnými subjekty v oblasti digitálních tachografů a ostatního sortimentu.

Postarejte se o to, že vaše cesty po silnicích budou bezpečné, bezproblémové a ve všech směrech budou naplňovat příslušnou legislativu. Důvěřujte těm, u nichž okusíte individuální přístup, zajímavé pořizovací ceny a hlavně odborné poradenství.

posted by TomasL on Lis 1

Dodávky a užitkové automobily jsou pro velké množství živnostníků a firem nepostradatelným pomocníkem. Jestliže potřebujete koupit novou dodávku, tak současná nabídka vás jistě potěší. Stále více automobilek se totiž na tento druh automobilů začíná specializovat a vyrábět stále více typů. Každý podnikatel i firma si tak může vybrat velikost i typ dodávky přesně podle svých představ. Co ale dělat, když nechcete kupovat novou dodávku za miliony? Jak koupit dodávku výhodněji?

Můžete od známých nebo přes inzeráty

První možností je hledání dodávky na vlastní pěst. Hledat můžete na internetových inzertních portálech, kterých je v současnosti stále více a i trh s ojetými dodávkami je zde stále větší. Portály nabízí různé dodávky na prodej, ale nevýhodou tohoto způsobu prodeje je fakt, že máte minimální záruky. Jen těžko dohledáte, kdo a jak s autem jezdil a máte minimum informací o prodejci. Tento způsob je riskantní. Dále můžete rozhodit sítě mezi svými známými, třeba budou vědět o někom, kdo by chtěl dodávku prodávat za výhodnou cenu.

autonline.cz_dodavky-gruber_cz_01


Zkuste hledat v autobazarech

Nákup ojetého automobilu v bazaru je nejčastějším řešením drtivé většiny zájemců o ojetý vůz. Opravdu spolehlivé autobazary vám poskytnou záruky na nabízené užitkové vozy a sdělí vám, jaký je skutečný stav auta. Autobazarů na našem trhu je několik desítek, možná stovek. Problémem je, že většina z nich se specializuje na prodej osobních vozů, nikoliv dodávek. Ty jsou v sortimentu zastoupeny jen okrajově nebo vůbec. Naštěstí se ale dají najít i specialisté na ojeté užitkové vozy.

autonline.cz_dodavky-gruber_cz_02


V Praze takový autobazar najdete

Jeden autobazar dodávek je možné najít přímo v našem hlavním městě. Konkrétně na Praze 4 a jedná se o Auto Gruber s.r.o. Tento autobazar je přímo specializován na prodej ojetých dodávek a užitkových vozů všech druhů. Sortiment dodávek v nabídce tvoří jen automobily z výběrového dovozu z Belgie, Německa, Holandska, Francie a dalších zemí EU a Auto Gruber velmi dbá na to, aby všechny byly ve skvělém technickém stavu. Sortiment tvoří velké množství značek a typů automobilů. Nechybí ani několik druhů vozu Ford Transit, který je obecně považován za jeden z nejvhodnějších užitkových vozů. V roce 2013 bylo vyrobeno již 7 milionů tohoto modelu. Více čtěte ZDE.

posted by TomasL on Zář 21

Není to tak dávno, co na trh přišla nová generace automobilů Ford Transit, největšího z užitkových vozů značky Ford, která chce být opět o krok před konkurencí a nabídnout zákazníkům automobil s nejnižšími provozními náklady ve své třídě. Například spotřebou jen 6,4 litru na sto kilometrů, se může pochlubit model ve verzi Econetic. Celkovou spotřebu u těchto vozů pomáhá například snižovat speciální systém stop&start.

2157_main_01Více nákladu

Nový Ford Transit se mimo jiné může pochlubit také tím, že oproti předchozí verzi uveze více nákladu. Podle délky vozu můžete do Fordu Transit naložit předměty o délce od 3,04 až do 4,21 metru. Samotný objem skříně činí 15,1 krychlového metru. Veškeré skříňové transity bez problémů odvezou čtyři europalety. Vybrat si můžete, jako tomu bylo už i u minulých generací, z nejrůznějších kombinací výšek, délek, pohonů atd. Klasicky si můžete vybrat mezi pohonem předních nebo zadních kol, popřípadě verzi 4×4.

6 airbagů pro maximální bezpečnost

V základní výbavě vozu Ford Transit je airbag u řidiče, dálkové centrální zamykání či elektricky ovládaná přední okna. Prostřední výbava tohoto vozu kromě jiného nabízí navíc i dvojsedadlo spolujezdce se sklopným stolkem, praktickou omyvatelnou podlahu v nákladovém prostoru auta, rezervní kolo a palubní počítač. V nejvyšší výbavě, která je označena jako Trend, se můžete těšit i na manuální klimatizaci, tempomat, elektricky vyhřívané čelní sklo, rádio s  ovládáním umístěným na volantu a mnohé další. Pokud chcete mít svůj Ford Transit opravdu v plné výbavě, můžete si za příplatek pořídit zadní parkovací kameru, čelní airbag spolujezdce, popř. i boční a i stropní airbagy. Výrobce nyní zdarma k vozu Ford Transit poskytuje pětiletou prodlouženou záruku, která je omezená na 200 000 ujetých kilometrů, záruka na prorezivění karoserie je 12 let. Možnost vyzkoušet si tento vůz mátenapříklad v TRANSIT CENTRU autorizovaného dealerství Ford KOMERSIA WEST v Nýřanech u Plzně, kde Vám školený personál poradí s výběrem toho správného typu Fordu Transit pro vaše podnikání.


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.