Archive for the ‘Ostatní’ Category

posted by DavidK on Říj 19

Dnes a denně potřebujeme přepravit daný předmět z místa A na místo B. Jen málokdo má tolik času, aby takovou věc prováděl svépomocí. Navíc je to nereálné i z hlediska finančních nákladů při delších vzdálenostech.

Právě proto využíváme balíkovou přepravu, kterou v České republice a v zahraničí nabízí bezpočet nejrůznějších přepravců. V tomto směru si můžete dopřávat libovolných služeb, jež v plném rozsahu naplní vaše požadavky.

Jak vypadá profesionální balíková přeprava?

Například tak, že v případě kusových a balíkových zásilek dojde k vyzvednutí věci přímo u vás doma, aniž byste se museli o cokoliv starat. Velice oblíbená je dnes expresní zásilka. V rámci takové přepravy hraje čas rozhodující roli. To znamená, že bude konkrétní předmět dopraven do 24 hodin. A to se týká celého území České republiky. U některých přepravců i Bratislavy a blízkého okolí.

Profesionální přeprava zásilek může nabývat nejrůznějších podob.

 • Nadrozměrné náklady nad 6 metrů délky
 • Měření balíků na základě celkového objemu a nikoliv velikosti
 • Přeprava nebezpečného materiálu označovaného ADR
 • Možnost uskladnění zboží v několika skladech po území ČR

Přesně takhle má vypadat balíková přeprava spojená především s promyšlenou logistikou, pružnou reakční dobou a garancí času dodání.

Expresní zásilka jedině od specialistů

Rozhodnete-li se spoléhat na služby některého z mnohých přepravců, měli byste platit pouze na kvalitní servis s možností výběru nejrůznějších přepravních modulů, ať už jde o Česko nebo Slovensko. V takovém směru vám může své pestré a promyšlené portfolio nabídnout přepravní společnost FOFR, jejíž název je poměrně výstižný.

Právě ta splňuje všechny výše uvedené podmínky precizní přepravy a i mimo jiné se zaměřuje také na tu mezinárodní. Přesun balíků z bodu A do bodu B nebyl nikdy tak snadný, jako v dnešní době.

posted by DavidK on Srp 10


Manipulační technika patří obecně k nepostradatelným doplňkům jakýchkoliv skladovacích prostor. Jen stěží byste přesouvali palety z jednoho místa na druhé, aniž byste k tomu nevyužili odpovídajícího pomocníka, například paletový vozík nebo ten vysokozdvižný.

Paletový vozík máte samozřejmě možnost zakoupit ve zcela novém stavu. V tomto směru se nabízí dvě řešení.

 • Ruční paletový vozík
 • Elektrický paletový vozík

Konstrukčně jde o odlišné typy zařízení s tím, že ten elektrický vám usnadní práci díky elektrickému pohonu.

Nespoléhejte se pouze na nové vybavení

Jestliže do nové techniky nechcete investovat příliš peněz, určitě nemusíte tahat palety svépomocí. Nabízí se totiž i další řešení, jimiž jsou paletový vozík bazar nebo vysokozdvižný vozík bazar. Ano, dnes můžete zakoupit opotřebované produkty v dokonalém technickém stavu po kompletním servisu.

Rozdíl bude především v nižší pořizovací ceně. Přínos pak naprosto shodný. I to je alternativa nákupu manipulační techniky libovolného typu. Možná vás nyní ale zajímá, kde se domoci pestrého výběru paletových vozíků, včetně volby bazarového zboží? To vyčtete v následujících řádcích.

Specialisté na manipulační techniku

Prodejem, pronájmem, bazarem a zároveň i servisem se zabývá profesionální společnost SEMAT HB s.r.o., jejíž pestré produktové portfolio naleznete na internetových stránkách semathb.cz. Právě tam si můžete prohlédnout aktuální bazarovou nabídku paletových a vysokozdvižných vozíků.

Usnadněte si každodenní práci a urychlete jednotlivé činnosti při manipulaci se zbožím. SEMAT HB s.r.o. vám nabídne řešení šité na míru a zajistí dlouhodobý servis zakoupené techniky, jíž budete udržovat ve stále dobré kondici. To vše s minimálními provozními náklady, odpovídající bezpečností a pouze od renomovaných výrobců. Nakupujte manipulační techniku na tom správném místě.

posted by DavidK on Čvn 16

Operativní leasing nabývá zvýšené obliby především u komerčních subjektů. Mnohé však může nabídnout i soukromým osobám, které potenciál tohoto řešení využijí k prospěchu svému. Ve své podstatě jde o dlouhodobý pronájem vozidel, s nímž se nepojí žádné zbytečné starosti, ani přemrštěné výdaje.

Kvalitní operativní leasing doprovází výhody již od samotného prvopočátku uzavření příslušné smlouvy. A pokud byste chtěli vědět, co vám operativní leasing od Hertzlease.cz přináší, začtěte se do následujících řádků.

Proč využívat operativní leasing?

V první řadě se vyhnete jakékoliv vysoké vstupní investici na pořízení libovolného počtu dopravních prostředků. Navíc, zaplesat mohou hlavně živnostníci, kteří vyžadují více vozidel do firmy. Existují samozřejmě množstevní a velkoodběratelské slevy, s nimiž značným způsobem ušetříte.

Operativní leasing od Hertzlease.cz, to je výčet i dalších kladů, jež vám přijdou vhod.

 • Měsíční splátky jsou daňově odečitatelné.
 • Nemusíte mít strach, že by došlo k poklesu zůstatkové ceny vozu.
 • Dostanete zpětnou vazbu o provozních nákladech automobilů.
 • Nemusíte se starat o jakékoliv servisní povinnosti.

To je pouze malá ochutnávka toho, co přináší operativní leasing pod taktovkou specialistů, kteří svým klientům nabízí velice komplexní služby. Po skončení operativního leasingu můžete vozy průběžně obnovovat a dopřávat si stále spolehlivých a nových dopravních prostředků.

Vyberte si vozidlo dle svých potřeb

Zvolte operativní leasing od Hertzlease.cz a využívejte soukromě nebo ve firmě reprezentativní automobily, popřípadě dodávkové vozy. V cenově přijatelných měsíčních splátkách bude zakomponován veškerý servis včetně potřebného pojištění. To je nabídka, které jenom stěží budete moci říci ne. Vyzkoušejte si operativní leasing na vlastní kůži a nebudete chtít jiný model financování vozidel.

posted by DavidK on Bře 17

Zastavárna aut Praha Dozastavy.cz je dnes pravděpodobně tou nejrychlejší cestou k penězům. A to především pro občany, kteří již mají z jakéhokoliv důvodu zavřené dveře u své bankovní instituce a jejich rodinní známí jim zkrátka nechtějí půjčit.

Bezpečná, transparentní a hlavně rychlá cesta k požadované finanční částce, jíž si můžete odnést ihned po podpisu smlouvy. Důkazem toho je autozastavárna Praha. Ta vám nabídne lákavou půjčku s úrokovou sazbou již od 1 %.

Zástava aut libovolného typu

Ocenit si můžete nechat v podstatě libovolný typ dopravního prostředku. Nemusí to být jenom osobní automobily, ale také veteráni, motocykly, karavany nebo nákladní vozy, případně i lodě. Zdarma vám bude proveden odhad vozidla a následně sepsána přehledná a srozumitelná smlouva.

Půjčka oproti zástavě auta je vhodnou volbou hned z několika důvodů.

 • Bez náročné a obtěžující administrativy
 • Peníze obratem na ruku
 • Možnost získat až 85 % hodnoty zástavy

Přesně na tomto modelu funguje profesionální, spolehlivá a zákazníky prověřená autozastavárna Praha, která své široké portfolio prezentuje na internetovém portálu www.dozastavy.cz. Tam ostatně naleznete i všechny kontaktní kanály, skrze něž je možné žádat o finanční sumy.

Autozastavárna působící po celém území ČR

Hledáte diskrétnost, slušnost a osobní jednání? Pak je to právě zastavárna a autozastavárna Praha nonstop, kde se vám dostane takového přístupu. Bez čekání tam na váš čeká tolik peněz, kolik skutečně potřebujete. Stačí přistavit svůj vůz, předat potřebné dokumenty a vše je vyřízeno v řádu minut.

Věrní zákazníci se dokonce mohou těšit na model mobilní zastavárny, kdy pracovníci společnosti dorazí až k vám domů. A to je již velice komfortní a pohodlná cesta k penězům s výhodnou úrokovou sazbou.

Půjčka oproti zástavě automobilu má svůj smysl, proto neváhejte a využijte ji ještě dnes. Peníze obdržíte co nevidět.

posted by DavidK on Lis 25

Obdarovat v současnosti někoho blízkého může být docela problém. Nikoliv z důvodu, že nemáte kde nakoupit nebo co, ale z pohledu originálního nápadu. Ty se totiž po určitém čase vytratí a občas člověk neví, čeho se chytit. Pokud nechcete dávat hmotné předměty, jichž mají blízcí za ty roky přemíru, zaměřte se na jiný dárek.

Co takhle darovat zážitek? Ano, tato slova mohou působit všelijak, ale je tomu tak. Jen si to představte sami, jak člověka nadchne originální dar v podobě zážitku, jež si může prožít kdykoliv se mu zlíbí?

Dárek mnoha podob

Dnes tyto dary samozřejmě nemusíte zdlouhavě hledat. Stačí se obrátit na letitého specialistu v této oblasti, jímž je společnost Allegria. Ta své portfolio prezentuje například na internetovém portálu https://www.firmanazazitky.cz/darky-pro-muze/.

Jde o zážitky pro muže i ženy libovolného věku, takže na své si přijde doopravdy každý. Abychom vás skutečně přesvědčili, přinášíme krátký výčet těch nejoblíbenějších.

 • darekDegustace v indické restauraci
 • Jízda vojenským speciálem Humvee
 • Flyboarding
 • Jízda ve Ferrari
 • Noc ve Skleněné věži a mnohé další

To jsou dárky, které udělají radost, aniž byste věděli, co má obdarovaný rád. S těmito nápaditými a kreativními zážitky se trefíte do vkusu jakékoliv osoby.

Dárek ve formě poukazu

Jestliže hledáte dárek pro třicetiletého, čtyřicetiletého či padesátiletého člověka, u něhož si opravdu nejste jisti jeho zálibami, vkusem, zkrátka vůbec ničím, využijte dárek v podobě poukazu. Ten si obdarovaná osoba smění za zážitek, jenž je mu blízký. I tak může vypadat originalita a netradičnost.

Staňte se tím, kdo dává dárky s rozmyslem, a vymaňte se z běžného standardu. Povyšte své dárky na daleko vyšší úroveň a vytvářejte úsměv na tvářích svých blízkých, rodinných příslušníků či pracovních kolegů. S firmou Allegria rozhodně nešlápnete vedle.

posted by DavidK on Lis 24

Reflexní vesta je nedílnou součástí povinné výbavy každého řidiče dopravního prostředku. To by měl vědět určitě každý, kdo usedá za volant, ať už je to denně nebo příležitostně. Tato potřeba ostatně nevznikla jen tak náhodou.

Pakliže dojde k libovolné dopravní nehodě či k problémům na silniční komunikaci, jež si žádají opuštění vozidla, je naprosto nezbytné, abyste v daný okamžik byli dostatečně vidět. A jak lépe toho docílit, nežli s pomocí reflexní vesty?

Reflexní vesta do auta a na motocykl

Tento doplněk automobilové a motocyklové výbavy nabývá dvou základních podob. Je to reflexní barva zeleno žlutá a oranžová. To jsou designy, které se při osvícení jiným vozidlem stanou doslova nepřehlédnutelné. I proto lze reflexní motovestu označit za prvek, jenž zachraňuje životy.

Do automobilu nebo pod sedadlo motocyklu si však nemůžete umístit jen tak ledajakou vestu. Jejich vzhled a provedení musí do nejmenšího detailu odpovídat příslušným normám. I přesto můžete narazit na různá vyhotovení:

 • reklexni vestareflexní vesty pro motorkáře,
 • reflexní vesty pro dospělé,
 • reflexní vesty pro děti.

Pořiďte si značkovou reflexní motovestu

Nepodceňujte nepředvídatelnou jízdu na silničních komunikacích a vyrážejte do provozu dostatečně připraveni. Nejde jenom o splnění zákonné povinnosti, ale i vlastní ochranu života, což při zhoršené viditelnosti platí dvojnásob.

Investujte do reflexní vesty, která vám bude vyhovovat velikostí. Pořiďte si doplněk, s nímž máte záruku, že budete vidět z velké dálky, ať už se pustíte do řešení autonehody nebo do výměny píchlého kola.

Reflexní motovesty nakupujte pouze u profesionálních prodejců, kde se vám dostane všeho výše uvedeného. Jejich upotřebení je ve finále ještě daleko bohatší, než jsme doposud popisovali, protože reflexní vesty lze využít také na stavbách, v průmyslových provozech a v mnohých dalších oblastech.

posted by DavidK on Lis 23

S knihou jízd se setkal jistě každý podnikatel nebo majitel firmy, na níž se tato povinnost vztahuje. Časově a administrativně náročná činnost, jíž se nikdo nechce věnovat. Navíc, když ji zpracováváte zpětně, jenom stěží si přesně vybavíte realizované trasy a navštívená místa. Pokud k tomu všemu připočtete ještě několik soukromých cest, pak je klasická kniha jízd hotovým utrpením.

Tomu se však můžete vyhnout, jestliže vsadíte na moderní a propracovaný generátor knihy jízd. Elektronická kniha jízd online, která vše potřebné vyřeší za vás a vy se můžete věnovat svým pracovním povinnostem a volnočasovým aktivitám.

Jak funguje elektronická kniha jízd?

Poměrně jednoduše. Stačí, pokud jste schopni sdělit pár důležitých údajů týkajících se vašich obvyklých pracovních jízd.

 • kniha jizdData
 • Lokality
 • Objemy tankovaného paliva
 • Průměrné spotřeby, apod.

To vše je následně zpracováno za pomoci propracovaného algoritmu, jehož výstupem je zpracovaná kniha jízd odpovídající vašim požadavkům. Naprosto přirozeně vyhotovená kniha, jež v plném rozsahu pokryje vaše budoucí plány nebo naopak vykryje období minulá.

Možná vás bude zajímat, jaký robot stojí za generováním něčeho takového? I na tuto otázku dostanete potřebnou odpověď.

Kniha jízd online

Stačí, navštívíte-li internetový projekt Generátor knihy jízd, jenž je prezentován na adrese https://www.generator-knihy-jizd.cz/. Právě tento výkonný a nadstandardně optimalizovaný nástroj vám pomůže vytvořit knihu jízd během velice krátkého času. Pro příklad – pět let je vygenerováno během jediné hodiny.

Znáte snad rychlejší způsob, jak se domoci zákonných povinností, aniž byste museli dlouhé hodiny do noci vysedávat a vyplňovat knihu jízd ručně? A pokud byste k tomuto řešení byli nedůvěřiví, není nic jednoduššího, než využít bezplatné registrace a vyzkoušet si generování na období tří měsíců zcela zdarma.

posted by DavidK on Lis 18

Jsou to nejrůznější průmyslové oblasti, překladiště, prodejny stavebního materiálu a další provozy, kde je klíčových údajem při prodeji jakéhokoliv sortimentu váha daného zboží. V okamžiku, kdy potřebujete přepravit skutečně velké množství čehokoliv, jen stěží vše zvážíte na klasické váze.

K těmto účelům můžete využít speciální průmyslovou váhu. Ty jsou obvykle dlouhé hned několik metrů a využívají se pro nájezd naloženého dopravního prostředku. Celokovová konstrukce, která může mít spoustu podob. Technické provedení podléhající nejpřísnějším normám, kde hraje důležitou roli přesnost.

Jak vypadá moderní silniční váha?

Mostní váha započíná na délce cca 4 m, aby na ni mohl najet celý automobil. Výjimkou však nejsou ani silniční váhy dosahující délky 18 m, což je případ nákladní a kamionové dopravy. Maximální váživost těchto konstrukčních prvků dosahuje až 60 tun.

silnicni vahaJednat se může o klasické ocelové provedení bez nutnosti řešit jakýkoliv stavební základ nebo vsadíte na železobetonové vyhotovení s bočním vedením pro náročné provozy.

Silniční váha bývá s nízkou nájezdovou výškou, popřípadě zcela zapuštěná, v závislosti na tom, kde ji budete využívat.

Specialisté na silniční váhy

Abyste docílili té nejvyšší přesnosti a celkové kvality zpracování, je zapotřebí volit jen špičkové výrobce těchto konstrukcí. Vhodným adeptem je společnost VÁHY-JAS, s.r.o. založená v roce 1990. Firma skládající se ze skutečných profesionálů a odborníků na toto téma, která kromě typizovaných produktů nabízí také silniční váhy šité na míru konkrétního zákazníka.

Kromě prodeje se vám dostane i záručního a pozáručního servisu, oprav a dalších úkonů spojených s bezproblémovým provozem.

Silniční váha samozřejmě není tím jediným v portfoliu tohoto specialisty. Vybírat si lze váhy průmyslové, klasické, jeřábové, obchodní a jiné, ať už jde o elektronické či mechanické provedení.

posted by DavidK on Srp 9

Olej je nepostradatelnou součástí mnoha strojů, zařízení a motorů. Jeho složení a kvalita se úměrně promítá do celkové životnosti a správné funkčnosti. Pakliže v tomto směru chcete svým automobilům a ostatní technice dodat odpovídající nadstandard, zaměřte se na značku Millers Oils.

Jde o anglického výrobce, jehož dlouhodobý a neustálý vývoj je provázán s dokonalostí výsledných produktů. Ty jsou mimochodem označovány za nejpokrokovější na světě, což je způsobeno i důslednou kontrolou a používanými technologiemi.

Motorové oleje, s nimiž nešlápnete vedle

Jestliže danému motorovému ústrojí chcete dát okusit kvalit Millers Oils, potom volte motorové oleje určené pro benzínové a naftové agregáty. Vybírat lze ze spousty olejů lišících se v závislosti na konkrétním složení a požadovaných parametrech.

 • Millers Oils EE Nanodrive Longlife
 • Millers Oils XF Longlife
 • Millers Oils Trident a jiné

motorove oleje

Motorové oleje odlišné viskozity uzpůsobené pro osobní automobily, s nimiž nepochybně vylepšíte chod svého motoru. Touto částí automobilu to však nekončí. Výrobce Millers Oils pokrývá svým portfoliem i další ústrojí dopravních prostředků.

Převodové oleje vysoké kvality

Očekáváte-li od svého vozu patřičnou životnost, neopomínejte ani na správné převodové oleje. Ty totiž poskytují tu nejvyšší ochranu převodovce a v podání produktů Millers Oils také odpovídající výběr. Nejčastěji jsou to normy API GL4 a GL5.

Poznejte dokonalost zmiňovaných olejů, jež vám přináší oficiální prodejce tohoto sortiment nesoucí certifikaci Millers Oils. Je to prodejce Pipa Oils s širokou nabídkou a řadou výhod spojených s nákupem. Od akčních cen až po dopravu zdarma nad 999 Kč.

Dejte v tomto směru přednost kvalitě schované za značkou Millers Oils, která má spojitost i s motocyklovými a závodními oleji, brzdovými kapalinami a ostatními produkty.


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.