Autor: David K. datum: Srp 3 kategorie: Ostatní

Disponujete průmyslovými provozy, v nichž byste chtěli provozovat kvalitní a plnohodnotné autolakovny? Zajímáte se o moderní a propracované vstupní agregáty, včetně dalšího příslušenství z tohoto segmentu?

V takovém případě se obraťte na specialisty z oboru, od nichž lze očekávat profesionalitu, vysokou odbornost a individuální přístup. Nahlédněte do produktového portfolia společnosti NAVER, od níž získáte vybavení lakoven nejrůznějšího typu.

Stříkací kabina, odsávací box a ostatní

Výše uvedený subjekt nabízí jen dlouhodobě ověřená technologická zařízení, jež prošla náročným rozvojem a předkládají tu nejvyšší kvalitu výsledné práce. V rámci jednotlivých výrobních procesů se dostanete k sortimentu všemožného typu.

  • Míchací boxy
  • Výstupní agregáty
  • Odsávací stěny
  • Přípravná pracoviště
  • Průmyslové lakovací kabiny
  • Lakovací kabiny
  • Sušící kabiny

Špičková technika ve spojení se zajímavými pořizovacími a provozními náklady, které z pohledu ekonomické stránky uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

vybaveni autolakoven

Vybavení lakoven od návrhu až po realizaci

V péči o klienty je společnost NAVER skutečně na výši, proto si lze užívat předkládané komplexnosti. Od vyřízení všech administračních úkonů s výstavbou až po dokončení efektivního a úsporného řešení. Projevíte-li zájem, nemine vás ani pomocná ruka týkající se možnosti financování.

Rozhodnete-li se pro lakovací kabiny, stříkací boxy či jiné typy technologií, určitě si buďte jisti i z pohledu servisních zákroků. Zajišťovány jsou výměny všech filtračních materiálů, včetně ekologické likvidace.

Když profesionální a provozně dokonalá autolakovna, tak jedině od firmy NAVER pyšnící se příslušnou certifikací a spoustou kladných referencí. Vsaďte v tomto ohledu na letité zkušenosti v oboru, promyšlenou firemní filozofii a nejmodernější lakovací techniku.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.