Autor: redakce datum: Zář 21 kategorie: Nákladní auta

Není to tak dávno, co na trh přišla nová generace automobilů Ford Transit, největšího z užitkových vozů značky Ford, která chce být opět o krok před konkurencí a nabídnout zákazníkům automobil s nejnižšími provozními náklady ve své třídě. Například spotřebou jen 6,4 litru na sto kilometrů, se může pochlubit model ve verzi Econetic. Celkovou spotřebu u těchto vozů pomáhá například snižovat speciální systém stop&start.

2157_main_01Více nákladu

Nový Ford Transit se mimo jiné může pochlubit také tím, že oproti předchozí verzi uveze více nákladu. Podle délky vozu můžete do Fordu Transit naložit předměty o délce od 3,04 až do 4,21 metru. Samotný objem skříně činí 15,1 krychlového metru. Veškeré skříňové transity bez problémů odvezou čtyři europalety. Vybrat si můžete, jako tomu bylo už i u minulých generací, z nejrůznějších kombinací výšek, délek, pohonů atd. Klasicky si můžete vybrat mezi pohonem předních nebo zadních kol, popřípadě verzi 4×4.

6 airbagů pro maximální bezpečnost

V základní výbavě vozu Ford Transit je airbag u řidiče, dálkové centrální zamykání či elektricky ovládaná přední okna. Prostřední výbava tohoto vozu kromě jiného nabízí navíc i dvojsedadlo spolujezdce se sklopným stolkem, praktickou omyvatelnou podlahu v nákladovém prostoru auta, rezervní kolo a palubní počítač. V nejvyšší výbavě, která je označena jako Trend, se můžete těšit i na manuální klimatizaci, tempomat, elektricky vyhřívané čelní sklo, rádio s  ovládáním umístěným na volantu a mnohé další. Pokud chcete mít svůj Ford Transit opravdu v plné výbavě, můžete si za příplatek pořídit zadní parkovací kameru, čelní airbag spolujezdce, popř. i boční a i stropní airbagy. Výrobce nyní zdarma k vozu Ford Transit poskytuje pětiletou prodlouženou záruku, která je omezená na 200 000 ujetých kilometrů, záruka na prorezivění karoserie je 12 let. Možnost vyzkoušet si tento vůz mátenapříklad v TRANSIT CENTRU autorizovaného dealerství Ford KOMERSIA WEST v Nýřanech u Plzně, kde Vám školený personál poradí s výběrem toho správného typu Fordu Transit pro vaše podnikání.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.