Autor: David K. datum: Zář 24 kategorie: Auto

Jízda automobilem je pro nás dnes již velice běžnou záležitostí. Denně do tohoto dopravního prostředku usedáme při cestě do zaměstnání, za zábavou či výlety. Možná proto byste měli dbát nejenom na patřičnou bezpečnost sebe samotných a svých malých ratolestí, ale i na správný výběr jednotlivých doplňků.

V tomto směru vám pomůže test auto produktů, v rámci něhož se například dozvíte, jaké jsou kvalitní autochladničky, letní a zimní pneumatiky či kamery do auta. Nezávislé porovnání, s jehož výsledkem budete nadmíru spokojeni.

Dětská autosedačka je základ

Máte-li doma malé dítě je naprostou nutností dětská autosedačka odpovídající kvality. Její volbu je třeba podřídit hlavně celkové hmotnosti konkrétního jedince. Test autosedaček obvykle přináší čtyři kategorie.

  • Autosedačky pro děti o hmotnosti 0 – 13 Kg
  • Autosedačky pro děti o hmotnosti 9 – 18 Kč
  • Autosedačky pro děti o hmotnosti 9 – 36 Kč
  • Autosedačky pro děti o hmotnosti 15 – 36 Kg

Prostřednictvím kvalitního testu se dozvíte, jaké značky se pohybují na předních příčkách, u nichž máte záruku patřičné kvality bezpečnostních prvků. Mezi prověřenými výrobci se objevují názvy, jako je Cybex, Maxi-Cosi, Kiddy GuardianFix, Britax Evolva a Chicco.

Najděte cestu se správnou auto navigací

navigaceAbyste při svém pravidelném ježdění zbytečně nebloudili, jsou tu moderní navigace, které si připevníte do vozu. Na velkém a přehledném displeji se vám zobrazuje aktuální mapa a poloha, kde se nacházíte. Snadný způsob, jak se neztratit a ušetřit spoustu času při cestování.

Nejlepší navigace do auta je pravděpodobně TomTom, Garmin či Mio. U těchto značek máte jistotu, že v žádném případě nešlápnete vedle.

Nuže, chystáte-li se vyjet se svým vozem někam ven, neměli byste podceňovat výše zmíněné. Prvky a doplňky, jež dnes pořídíte za velice příznivé ceny.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.