Autor: David K. datum: Říj 10 kategorie: Auto

Výdaje za povinné ručení každého z nás se poměrně různí. Výsledná cena se totiž odvíjí jak od technických parametrů vozidla, tak podle zkušeností samotného řidiče, respektive délky jeho řízení a jízdy bez nehod.

Pokud se vám zdá, že vaše pojištění vozu je podezřele vysoké či neadekvátní, není nic snazšího, než si spočítat cenu u konkurenčních subjektů, jež mohou vyjít levněji.

Rozhodně však neshánějte povinné ručení takovou formou, že budete obcházet jednotlivé pobočky a doma je pracně porovnávat. Dnes existuje daleko praktičtější cesta, která koresponduje s novodobými technologiemi. Je to samozřejmě porovnání na internetu.

Srovnání několika pojišťoven najednou

salve pojisteniAbychom byli konkrétní, zaměřte se na internetový portál SalvePojisteni.cz, který předkládá povinné ručení šité přímo na míru. Server, v rámci jehož produktové nabídky můžete výrazným způsobem ušetřit. Průměrné úspory jednotlivých kalkulací se pohybují v řádu 87%, což je skutečně zajímavé.

Navíc se nemusíte obávat uzavření smlouvy po internetu, protože zelená karta vám přijde obratem na email a vy můžete s automobilem vyjet ihned do ulic.

SalvePojisteni.cz, to je záruka snadné, pohodlné a hlavně rychlé cesty k ekonomickému pojištění vozu.

Stačí zadat jen několik parametrů

Abyste se dopracovali k výsledné ceně za povinné ručení, musíte do online formuláře vyplnit pár údajů o vašem vozidle a vlastní osobě. Na základě nich internetová kalkulačka provede okamžitý výpočet pojištění, které se vám zobrazí v mnoha variantách a je pouze na vás samotných, kterou z nich si zvolíte.

Pojistěte si automobil již od několika stovek korun ročně. Ušetřete za povinné ručení značné finanční sumy, které můžete využít daleko přínosnějším způsobem. SalvePojisteni.cz, to je příležitost, jak se vymanit z drahých nabídek konkurenčních společností.


Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.