Autor: DavidK datum: Dub 16 kategorie: Ostatní

Jestliže si chcete užívat neomezených výletů a dovolených s rodinnou nezávisle na místě a možnosti přenocování, budou karavany a obytné vozy volbou číslo jedna. Prostřednictvím nich totiž získáte požadovanou svobodu a spoustu nevšedních zážitků. Před nákupem karavanu si musíte uvědomit, o jaký typ tohoto dopravního prostředku máte vlastně zájem.

Obytný přívěs

V první řadě je třeba uvést na správnou míru terminologii. Pokud se budete zajímat o karavan, vybíráte si v podstatě obytný přívěs, který zapřáhnete za osobní automobil a můžete vyrazit kamkoliv. U této varianty jde o ekonomické řešení, jež je spojeno i s jistou variabilitou.

Obytné vozy

Autor: sv1ambo

Druhou možností se stanou obytné vozy, které představují jeden celistvý dopravní prostředek. Typickým příkladem je integrovaný karavan připomínající minibus nebo větší dodávku. Výjimkou nejsou ani modely s vyšší nadstavbou přinášející ještě více místa. Kapitolou samou o sobě jsou pak vestavby do klasických dodávek.

Odnímatelná nástavba

Opomíjet bychom neměli ani na třetí typ, jímž je naopak nástavba. Ta své místo nachází na automobilech typu pick-up. Jde o skromnější bydlení, které je však velice praktické, snadno odnímatelné a dopřeje vám požadovaný komfort.

Takže, nyní nezbývá než si vybrat tu vhodnou variantu.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.