Autor: David K. datum: Říj 15 kategorie: Ostatní

Malá elektrická vozítka jsou mezi dětmi hodně oblíbená. Pokud své malé ratolesti chcete udělat také radost, nebraňte se jeho nákupu. Před ním byste ale měli vědět několik základních věcí, jež vám přijdou vhod.

Na co hledět při nákupu?

V první řadě si rozmyslete, zda dáte přednost jednomístnému nebo dvoumístnému vozítku. Od toho by se pak měl odrážet i samotný pohon, který bude samozřejmě na baterie. Důležité je však to, zda bude elektrické autíčko pohánět jeden nebo dva motory, popřípadě zvolíte čtyřmotorovou variantu 4×4.

Praktické je také dálkové ovládání takového vozítka, kdy máte do jisté míry kontrolu nad řízením své ratolesti. Toto lze řešit buď přes technologii bluetooth nebo za pomoci dálkového ovládání 27 MHz s anténou.

scrubtalk / Pixabay

V neposlední řadě neopomínejte ani na to, jaká kolečka jsou u autíčka použita. To rozhoduje také o jejich životnosti a průjezdnosti terénem. Nejlevnější jsou samozřejmě plastová kolečka. Mnohem lepší jsou však ETA kolečka, v jejichž prospěch hovoří měkkost a pružnost.

A jestli svým dětem chcete umožnit neomezené venkovní hrátky s elektrickým vozítkem, pak investujte do větší kapacity baterie, která zajišťuje až dvě hodiny provozu, popřípadě kupte baterii náhradní.


Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.