Autor: TomasL datum: Kvě 23 kategorie: Auto, Inzerce

Konečně je to tady: koupě nového, nablýskaného vozu je za dveřmi. To je jistě důvod k radosti, pro někoho ovšem také zdroj starostí. Nabídka na trhu je zvláště ve střední třídě široká, často se mění a jednotlivé vozy se od sebe liší pouze v detailech. Není proto divu, že mnoho lidí netuší, jak vybrat, aby neprohloupili…

Auto nekupujete každý den

A ani každý rok. Ti, kteří se o svůj vůz dobře starají a mají potřebnou dávku štěstí, díky níž se vyhnou nehodám, jej nemusí měnit celé desetiletí. Proto je jasné, že volbě nového parťáka na cesty je třeba věnovat nějaký ten čas a úsilí. Po takové době už ten, kdo vývoj jednotlivých značek bedlivě nesleduje, často nemá přehled o aktuální nabídce na českém trhu a tápe mezi vozy jedné kategorie, které se od sebe zdánlivě moc neliší. Pokud je to i váš případ, určitě sbíráte informace z nejrůznějších zdrojů a přemýšlíte, jak nešlápnout vedle. Co kdybychom vám řekli, že existuje stránka, která většinu práce odvede za vás a pomůže vám porovnat vozy, mezi nimiž se budete rozhodovat?

Jak to vlastně funguje?

Porovnávač aut na portálu Autohled.cz je velmi efektivní a uživatelsky příjemný. Nabízí možnost nastavení celé palety parametrů, jako je cena vozidla, výkon, spotřeba, počet míst, pohon, maximální dosažitelná rychlost, objem kufru, počet válců atd. Hledání můžete přirozeně omezit pouze na kýžený typ auta (sedan, combi, pickup…), druh paliva nebo na jednotlivé vozy oblíbeného výrobce. Příznivci automatu versus manuálního řazení mají možnost zohlednit i tyto preference. Snadno tak vytřídíte vozy, které by pro vás připadaly v úvahu. Porovnávač vám je přehledně zobrazí a seřadí dle ceny, prodávanosti či libovolného paramentru, jenž pokládáte za nejdůležitější.

Mrkněte se na nejprodávanější modely

Netušíte, co vlastně hledáte? S rozhodováním někdy mohou pomoci spokojení uživatelé. Pokud vůz dobře slouží desetitisícům jiných, je velká šance, že nezklame ani vás. Proto také na Autohledu najdete žebříčky popularity jednotlivých kategorií vozů, ať už firemních, naftových, pro rodinu, s nejnižší spotřebou, nebo třeba těch, které jsou hodnoceny jako nejspolehlivější. Mimochodem, tipnete si, jaké auto se aktuálně nachází na první příčce žebříčku prodávanosti v ČR vůbec? Podle statistik Ministerstva dopravy vycházejících z dat registru vozidel je to elegantní a praktická Škoda Octavia!

A to není zdaleka všechno

Autohled.cz klade důraz na přehlednost a úplnost údajů, proto je nejlepším zdrojem podrobných informací o vozech, které vás zajímají. Uvažujete například o nejmenším, nejúčinnějšším a cenově nejdostupnějším SUV VW T-Roc? Jednoduše se čtivou formou informujete o všech jeho výhodách, prohlédnete si videoprezentaci, získáte přehled parametrů a kliknutím na nápis “porovnat” v pravém horním rohu jej okamžitě srovnáte s jeho konkurenty. A pokud budete chtít i nadále zůstat v obraze, abyste se už nedostali do situace, kdy nemáte o novinkách na trhu ani páru, vraťte se na portál Autohled.cz i později a sledujte pravidelně přibývající články.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.