Archive for the ‘Inzerce’ Category

posted by redakce on Bře 8

Cestovat se střešním boxem je dnes už běžnou záležitostí. Zvyšuje se tím pohodlí všech cestujících. Díky boxům si s sebou můžete vzít věci, o kterých se vám dříve mohlo jen zdát. Se střešním boxem je ale spojena i zodpovědnost zvolit ten správný typ. Jinak byste mohli ohrozit nejen sebe, ale i druhé. Jak tedy vybrat ten správný typ, ať už vám zajišťuje střešní box půjčovna nebo ho plánujete zakoupit sami? Máme pro vás čtyři parametry, které vás dovedou k tomu správnému výběru střešního boxu.

1. parametr – správná velikost

Hlavním parametrem výběru je volba té správné velikosti. Klíčová bude odpověď na otázku, co vlastně budete ve střešním boxu převážet? Půjde hlavně o dětský kočárek? Nebo o lyže a snowboardy? Nebo byste do střešního boxu chtěli dávat jiná zavazadla? Pokud jde o rozměry střešních boxů, obecně platí následující pravidlo:

  • kratší a vyšší střešní boxy se hodí pro přepravu kočárků nebo zavazadel,
  • delší střešní boxy s menší výškou (někdy přezdívané „rakve“) jsou vhodné pro přepravu lyží a snowboardů.

Tip: Věděli jste, že největší střešní boxy poberou až 5 párů lyží nebo 4 snowboardy? Při výběru proto myslete na celou rodinu.

2. parametr – vhodné uchycení

Dalším kritériem pro výběr toho správného druhu střešního boxu je jeho způsob uchycení k vozu. Nejprve se ujistěte o kompatibilitě boxu přímo s vaším typem automobilu. U boxů se můžete setkat s následujícími možnostmi uchycení:

  • pomocí U-profilu,
  • pomocí takzvaní T-drážky v příčníku,
  • systém PowerClick s rychloupínacími čelistmi.

Tip: Nezapomeňte střešní box umístit rovnoběžně s bokem vozu. Pokud by byl střešní box našikmo, zvýšil by se odpor vzduchu.

3. parametr – pohodlné zamykání

Dalším důležitým parametrem je systém zamykání střešního boxu:

  • klasické uzamykání jednotlivých, zpravidla dvou zámků,
  • pohodlné centrální uzamykání.

Tip: Vyzkoušejte střešní box s možností otevírání z obou stran. Výrazně se tím zvyšuje vaše pohodlí při manipulaci s nákladem.

4. parametr – správná nosnost

Posledním a velmi důležitým kritériem, je správně zvolený box s ohledem na skutečnou nosnost. Pamatujte, že nejde jen o to, co se vám zdá, že se do boxu vejde. Klíčová pro bezpečnost střešních boxů je především kapacita příčníků, které box nesou. Proto se předem informujte o nosnosti nejen každého typu střešního boxu, ale i příčníků, a pak se rozhodněte pro ten správný typ.

posted by David K. on Úno 28

Pneumatiky a jejich správný stav jsou klíčovým faktorem pro bezpečnou jízdu na silnici. Ať už hledáte nové, nebo použité pneumatiky, bazar pneumatik Praha nabízí širokou škálu možností. Nejen že máte možnost výběru z různých značek a typů pneumatik, ale také si můžete ušetřit peníze díky použitým pneu.

Pneuservis Praha Michle: Kvalitní servis pro bezpečnou jízdu

Pokud hledáte kvalitní pneuservis v Praze, určitě byste měli zvážit návštěvu pneuservisu Praha Michle. Tato společnost nabízí širokou škálu služeb, které jsou důležité pro bezpečnost vaší jízdy a správnou funkci vašeho vozu. Pneuservis Praha nabízí komplexní služby, od výměny pneumatik po geometrii kol a laserovou geometrii.

  • Seřízení sbíhavosti kol a testy brzd a testy tlumičů zajistí, že váš vůz bude bezpečně a spolehlivě fungovat.
  • Testy brzdových kotoučů a testy tlumičů zajišťují, že brzdy a tlumiče fungují správně a poskytují maximální bezpečnost.

Pneuservis Praha Michle, tedy pneu servis Praha 10, je pneuservis Praha, který nabízí všechny tyto služby v jednom místě. 3D geometrie a laserová geometrie vám zajistí, že vaše kola budou mít správný úhel a vzdálenost od sebe, což zlepší ovladatelnost vozu a jeho jízdní vlastnosti.

Odborníci v pneuservisu Praha Michle: Spolehlivé a kvalitní služby

Závěrem lze říci, že bazar pneumatik a pneuservis Praha poskytují vše, co potřebujete k tomu, aby byl váš vůz na silnici v bezpečí. Od širokého výběru použitých pneumatik po kompletní servis, včetně geometrie kol, testů brzd a testů tlumičů, tedy testu podvozku, zajistí, že vaše jízda bude co nejbezpečnější. V pneuservisu Praha Michle se můžete spolehnout na odborníky, kteří vám poskytnou kvalitní služby a pomohou vám s vašimi potřebami. Navštivte ho a udělejte svůj automobil bezpečnějším a spolehlivějším!

posted by David K. on Říj 31

Jestliže podnikáte v nákladní autodopravě, pak určitě potřebujete vhodné příslušenství pro svůj vůz. Na mysli teď máme korby na nákladní auta. Ty mohou nabývat nejrůznějších podob podle toho, k jakým účelům je budete využívat. Jestliže chcete v tomto ohledu náležitou inspiraci, začtěte se do následujících řádků.

Jaké jsou korby na nákladní auta?

Pokud jde o korby, hodně populární jsou valníkové plošiny, ale také zemědělské nástavby. Jak už prozrazuje jejich název, své hlavní užití mají primárně v zemědělství. Slouží pro přepravu nejrůznějších komodit na delší vzdálenosti.

Kapitolou samou o sobě jsou sklápěcí korby. V jejich případě se rozlišuje, zda je korba vhodná pro dvouosý, tříosý nebo čtyřosý podvozek. Odlišnosti jsou také z hlediska samotného provedení korby, protože někomu bude vyhovovat korba jednostranná, jinému zase ta trojstranná. Vhodné je spolehnout se na dodavatele, který předkládá zákazníkům široké produktové portfolio.

V něm mimochodem můžete nalézt také plošiny Dhollandia nebo přívěsy a návěsy. Ty mají v nákladní automobilové dopravě hodně široké zastoupení a investice do nich se rozhodně vyplatí.

Ověření tachografů

Když už jde o nákladní autodopravu, je dobré vědět, že nákupem vhodné korby to končit nemusí. Vhod vám určitě přijdou i přidružené služby týkající se tohoto segmentu. Typickým příkladem je ověření tachografů. S tím souvisí také montáž a případné opravy. Tohle všechno doprovází automobilovou nákladní dopravu od A až do Z.

Jestliže v tomto směru hledáte kvalitu, kladné reference, osvědčenou profesionalitu a zajímavé ceny, máme pro vás na závěr jeden praktický tip. Obraťte se na společnost Progest, která je odborníkem v této oblasti. Investujte peníze do kvalitní korby šité doslova na míru a využívejte i dalších dostupných služeb spojených s tachografy. U tohoto specialisty najdete vše na jedno místě.

posted by David K. on Zář 30

Jízda na motorce je lákadlem pro řadu lidí napříč všemi generacemi. A i když se možná vzhlížíte v nějakém skutečně známém motorkářském esu, pamatujte na jedno – i on někdy začínal. A začátky nejsou ani v tomto případě lehké. Chybuje se už při samotném výběru oblečení (kdy si oblékáme pouze tepláky místo skutečného moto oblečení), zapomínáme na řadu chráničů (včetně moto rukavic, které jsou nepostradatelnou součástí celé výzbroje). A nakonec máme příliš vysoké sebevědomí, jež nás na motorce může stát klidně i život.

Opatrnost ani vysoké sebevědomí se nevyplácí

Jízda na motorce má být přece jenom svižnější než běžná jízda v osobním vozidle. Pokud by se tak nestalo, bylo by to (paradoxně) rizikovější pro samotného motorkáře. Samozřejmě to neznamená, že byste měli šlápnout do pedálů až příliš – dodržujte předpisy a bude to naprosto v pořádku.

Nejen příliš pomalá jízda, ale také příliš rychlá jízda související s příliš vysokým sebevědomím patří k chybám, kterých se začátečníci na motorce dopouští. Právě to velkou měrou přispívá k tomu, že mizí z chování ohleduplnost a z jízdy bezpečnost.

Brzděte tak, jak vás to učili

Docházení do moto školy k něčemu bylo. Měli jste se zde naučit alespoň základy toho, jak se při jízdě na motorce chovat. Naučili jste se, jak konkrétně postupovat v krizových situacích a jak správně brzdit – právě brzdění je však tím, v čem začínající motorkáři chybují.

Pokud totiž budete zejména ve zmiňovaných krizových situacích brzdit velice prudce, způsobí to jedno – smyk a následný pád, který může být velmi nebezpečný nejen pro vás, ale také ostatní účastníky silniční komunikace.

U krajnice? Zvažte to

I když samozřejmě někdy je jízda u krajnice nutností (když nás například někdo předjíždí), ve většině případů jízdu u krajince zvažte. Z rad odborníků a zkušených motorkářů vyplývá, že byste se měli držet co nejvíce vpravo. Tím se vyhnete zrádným kamínkům, jimiž jsou krajnice poseté, také tomu, že by vás poryvy větru šouply do okolních alejí.

posted by David K. on Zář 19

Je pravdou, že letošní zima už se blíží doslova mílovými kroky. Možná právě proto je nejvyšší čas, zaměřit se na doplnění automobilové výbavy. Teď nemáme na mysli pouze pořízení zimních pneumatik, které jsou naprostou samozřejmostí. Důraz byste měli klást i na doplňky, jež vám v zimě při použití auta přinesou náležitý komfort.

Začněte škrabkou na led s rukavicí

Pokud parkujete automobil venku nebo vám jednoduše zapadá sněhem, nemine vás důkladné odstranění sněhu a hlavně námrazy. A právě pro tyto případy si pořiďte škrabku na led s rukavicí, o níž se více hodnotných informací dozvíte prostřednictvím internetového portálu https://www.vopi.cz/skrabka-na-led-s-rukavici.html.

Zapomeňte na klasické škrabky, ze kterých vás budou jen zábst ruce, pokud zrovna nebudete mít k dispozici rukavice. Zvolte si univerzální řešení, díky němuž nemusíte na cokoliv myslet. Takovou škrabku na led s rukavicí jednoduše strčíte do auta, kde nezabírá místo a budete ji vozit stále s sebou.

Je nejvyšší čas na vyhřívané potahy

Náležitého komfortu si ovšem můžete dopřávat nejenom v zimě zvenčí, ale také uvnitř auta. Teď máme na mysli vyhřívané autopotahy. Ty se v posledních letech staly hodně oblíbené u majitelů vozů, které vyhřívanými sedačkami nedisponují. Volit samozřejmě můžete z různých typů autopotahů. Nabízí se odlišný design, tvar, velikost, ale i barevné provedení. Takový autopotah jednoduše připojíte na 12V v autě a během jízdy v zimě si pak budete užívat příjemného tepla. Věřte, že díky vyhřívaným autopotahům se vaše zimní přejezdy stanou daleko komfortnější.

Nuže, neváhejte a pusťte se do pořizování praktické zimní výbavy do auta. Dnes kvůli takovému sortimentu nemusíte chodit nikam do krámu. Stačí jen nalézt vhodný e-shop a vše objednat po internetu. Vyberte si mnohem jednodušší, levnější a flexibilnější způsob.

posted by David K. on Srp 30

Když jdeme do pneuservisu, není to jen tak. Obvykle tam jdeme proto, že máme nějaký problém s pneumatikami či podvozkem a prostě ho potřebujeme vyřešit. Ideálním řešením, jak na to, je právě internetový portál pneu-novak.cz, kde se přesně dozvíte, jak moc důležité je právě to, čemu se říká kvalita a kvalitní spolupráce. Bazar pneu, použité pneu, pneumatiky pro každý automobil, pneu servis praha 10, testy podvozku, testy brzd, testy brzdových kotoučů a další věci, které jsou s tím úzce spojeny, vyřešíte i vy hravě právě zde. Stačí jen chtít a stačí přesně vědět, jak na to, a přesně vědět, že jste opravdu udělali dobře.

O auto se postarat není žádná sranda…

Pokud se i vy chcete skutečně dobře postarat o své auto, tak je velmi důležité, abyste přesně věděli, koho si vybrat, jako svého dvorního dodavatele, a jako svůj dvorní pneu servis praha 10. Je skutečně důležité mít na paměti, že naše auto nám skutečně dobře slouží a pokud se o něho budeme velmi dobře starat, vydrží nám skutečně celou řadu let. Na internetovém portálu pneu-novak.cz se přesně dozvíte podstatné informace právě o tom, jak to dělat dobře a jak vědět, že je skutečně čas se do toho pustit. Automobil potřebuje nejen péči a testy podvozku, kontrolu geometrie kol praha, ale také řádné pneumatiky, a to klidně i ty použité pneumatiky. Záleží jen na přístupu a na tom, abychom nic nenechali zajít daleko, tak směle do toho.

vymena kol

Automobil jede stále dobře!

Pokud automobil jede stále dobře, tak opravdu potřebujeme vědět, jak je to možné. Adekvátní odpovědí by nám mohlo být právě to, že automobil potřebuje péči, a že máme to štěstí, že jsme asi tu nejlepší možnou péči právě našli. Na internetovém portálu pneu-novak.cz je vše plně připraveno na to, abyste s testy podvozku, testy brzd, testy brzdových kotoučů, geometrií kol praha, použitými pneu a podobně, už neměli žádné starosti a nechali to jen na těch odbornících, kteří tomu skutečně rozumí a ví, jak na to.

posted by David K. on Srp 8

Automobil je pro mnohé z nás nepostradatelným pomocníkem a dopravním prostředkem pro každodenní používání. Někteří by si bez něj nedokázali představit cestu do práce, školy, na nákupy nebo za zábavou. Vůz je zkrátka nezbytností, pokud se potřebujete rychle a bez otálení přepravit z bodu A do bodu B. Jenže i auto je jen spotřební materiál. Tudíž se může pokazit spojkové ložisko nebo jakýkoliv jiný díl. Pak přichází na přetřes jedna důležitá otázka. Co dělat v takové situaci, když se nemáte jak dopravit do servisu a díl potřebujete co nejrychleji? Objednejte si ho na internetu.

Vybírejte z pestré nabídky náhradních dílů

Je pravdou, že v dnešní době moderních technologii a bohatých možností asi nemá cenu hledat kamennou prodejnu s autodíly. Mnohem lepším řešením je najít si vhodného prodejce na internetu. Tento způsob nákupu je podstatně pohodlnější, rychlejší a ve výsledku také levnější. Stačí jen nakupovat na tom správném místě.

Na internetu můžete v rámci automobilu pořídit skutečně cokoliv. Jsou to věci pojící se s brzdovým systémem, vnitřními částmi vozidla, palivovou soustavou, filtry, převodovkou, chlazením, ale i s karosérií. Není problém zakoupit přední světla a jiné díly. A to nemáme na mysli jenom žárovky. Jsou to motorky naklápění světel, krytky podběhů a samotná světla.

Užívejte si pohodlný nákup z domova

Pokud se vám v dnešní době něco pokazí u automobilu, rozhodně nezoufejte. Je to sice nepříjemné, za dva dny však už můžete vyrazit s opraveným vozem. Stačí, když si konkrétní díl objednáte na internetu za výhodou cenu. Může to být třeba motorek ostřikovače, který se velice často a rád kazí. Jestliže v tomto směru hledáte spolehlivého prodejce a dodavatele dílů pro váš vozový park, pak se zaměřte třeba na Autodíly Vojkov s.r.o. Tam si bezpochyby vybere každý náročný motorista.

posted by David K. on Čvc 18

Přemýšlíte o tom, do jaké podnikatelské činnosti se pustit? Láká vás oblast automobilů a vše, co s nimi nějakým způsobem souvisí? Pak můžete svůj business plán postavit na jedné oblíbené věci. A tou je bezkontaktní myčka. Ty v posledních letech získávají na své popularitě. Řidiči už víceméně zanevřeli na klasické automyčky a dávají přednost těm samoobslužným, u nichž mají naprostou kontrolu nad mytím svého vozu.

Bezkontaktní myčka šitá na míru

Nelze se vůbec divit tomu, že prodej automyček stoupl. Ke svým provozovnám je pořizují benzínové stanice, autoopravny a další. Pokud máte vhodné místo pro vybudování takové automyčky někde u hlavního silničního tahu, rozhodně této příležitosti využijte. Věřte nebo ne, ale vyplatí se to.

Se samoobslužnými myčkami se pojí řada příjemných vlastností z pohledu provozovatele. Jde o bezporuchový a léty osvědčený systém. Vliv na to má fakt i použití moderních technologií, skrze které zároveň můžete kontrolovat takovou myčku. Systém vzdálené správy je dotažen k dokonalosti. Zároveň je k dispozici řada doplňků, díky čemuž nabídnete nadstandardní zázemí pro své zákazníky.

Nechte si zpracovat cenovou nabídku

Bezkontaktní automyčka může ctít vaše firemní barvy a loga. Můžete si nechat nacenit koncept, který bude oplývat libovolným počtem programů, od základního oplachu, přes voskování až po mytí ráfků kol. Jestliže vás zajímá, na kolik vás takový podnikatelský záměr vyjde, navštivte internetový portál https://bkfcarwash.cz/. Dostanete se na stránky výrobce bezkontaktních myček. Ten svému oboru dokonale rozumí a dokáže vám navrhnout řešení šité doslova na míru.

Tak neotálejte a zařaďte samoobslužné myčky aut do svého business portfolia. S tímto typem technologie vás čeká minimum práce a díky oblíbenosti i patřičné zisky. Nevěříte? Pak se o tom přesvědčte na vlastní kůži.

posted by David K. on Čvn 30

Tlumiče do auta se řadí mezi základní konstrukční prvek auta, bez které se neobejdeme. K jejich výměně je nutné přistoupit každých ujetých 60 tisíc kilometrů, nebo pokud se vozidlo chová nestandardně. Repas je dobrá volba, pokud chcete ušetřit.

Vozidlo se bez tlumičů neobejde

Ať se již jedná o vozidlo jakékoliv značky, tlumiče do auta potřebuje vždy. S nimi má naše vozidlo ideální jízdní vlastnosti a můžeme se na něj vždy spolehnout. Při opotřebení tlumičů vozidlo plave na vozovce, nebezpečně se naklání, nedrží stopu a jeho brzdná dráha je prodloužená. Repas tlumičů přitom vyřeší potíže s opotřebením zcela spolehlivě. Opravují se takto tlumiče mnoha značek. Prodlouží se jejich životnost, aniž by byla nutná investice do nových tlumičů.

Které tlumiče se dají opravovat

Opravy tlumičů se dají realizovat u mnoha značek a typů. Obecně se opravují elektronicky nastavitelné tlumiče, vzduchové tlumiče a měchy, magnetické tlumiče, nebo také tlumiče od veteránů nebo motocyklů. Například se dají opravit tlumiče Continental, Sachs, Monroe nebo Bilstein. Opravit se tak dají například tlumiče vozů BMW, Audi, Opel, Volkswagen nebo Mercedes.

Veterány i starší vozidla

Samozřejmostí jsou repasy tlumičů pro starší vozy nebo veterány. Některé systémy jsou konstrukčně specifické a jejich opravu je nutno konzultovat s danou společností. Například vozidla, která jsou vybavena pokročilejší technologií, jako je BMW M5, M3 nebo BMW 7, jsou velmi specifické. Jedná se také o jedny z prvních elektrických tlumičů u automobilek Alfa Romeo, Ferrari nebo Maserati.

Kapalina po letech ztrácí své původní vlastnosti

V nitru tlumičů se vyskytují elektrické ventily, které ovlivňují charakteristiku každého tlumiče. Některé tlumiče také pracují s magnetoreologickou kapalinou. Tato speciální kapalina se v milisekundách umí změnit a na základě elektrického impulsu se mění její hustota. Tlumiče se tedy znovu naplní novou magnetoreologickou kapalinou, která po letech používání ztratila své původní vlastnosti.

Tlumiče mnoha výrobců se dají opravit.

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.