Archive for the ‘Inzerce’ Category

posted by David K. on Zář 30

Jízda na motorce je lákadlem pro řadu lidí napříč všemi generacemi. A i když se možná vzhlížíte v nějakém skutečně známém motorkářském esu, pamatujte na jedno – i on někdy začínal. A začátky nejsou ani v tomto případě lehké. Chybuje se už při samotném výběru oblečení (kdy si oblékáme pouze tepláky místo skutečného moto oblečení), zapomínáme na řadu chráničů (včetně moto rukavic, které jsou nepostradatelnou součástí celé výzbroje). A nakonec máme příliš vysoké sebevědomí, jež nás na motorce může stát klidně i život.

Opatrnost ani vysoké sebevědomí se nevyplácí

Jízda na motorce má být přece jenom svižnější než běžná jízda v osobním vozidle. Pokud by se tak nestalo, bylo by to (paradoxně) rizikovější pro samotného motorkáře. Samozřejmě to neznamená, že byste měli šlápnout do pedálů až příliš – dodržujte předpisy a bude to naprosto v pořádku.

Nejen příliš pomalá jízda, ale také příliš rychlá jízda související s příliš vysokým sebevědomím patří k chybám, kterých se začátečníci na motorce dopouští. Právě to velkou měrou přispívá k tomu, že mizí z chování ohleduplnost a z jízdy bezpečnost.

Brzděte tak, jak vás to učili

Docházení do moto školy k něčemu bylo. Měli jste se zde naučit alespoň základy toho, jak se při jízdě na motorce chovat. Naučili jste se, jak konkrétně postupovat v krizových situacích a jak správně brzdit – právě brzdění je však tím, v čem začínající motorkáři chybují.

Pokud totiž budete zejména ve zmiňovaných krizových situacích brzdit velice prudce, způsobí to jedno – smyk a následný pád, který může být velmi nebezpečný nejen pro vás, ale také ostatní účastníky silniční komunikace.

U krajnice? Zvažte to

I když samozřejmě někdy je jízda u krajnice nutností (když nás například někdo předjíždí), ve většině případů jízdu u krajince zvažte. Z rad odborníků a zkušených motorkářů vyplývá, že byste se měli držet co nejvíce vpravo. Tím se vyhnete zrádným kamínkům, jimiž jsou krajnice poseté, také tomu, že by vás poryvy větru šouply do okolních alejí.

posted by David K. on Zář 19

Je pravdou, že letošní zima už se blíží doslova mílovými kroky. Možná právě proto je nejvyšší čas, zaměřit se na doplnění automobilové výbavy. Teď nemáme na mysli pouze pořízení zimních pneumatik, které jsou naprostou samozřejmostí. Důraz byste měli klást i na doplňky, jež vám v zimě při použití auta přinesou náležitý komfort.

Začněte škrabkou na led s rukavicí

Pokud parkujete automobil venku nebo vám jednoduše zapadá sněhem, nemine vás důkladné odstranění sněhu a hlavně námrazy. A právě pro tyto případy si pořiďte škrabku na led s rukavicí, o níž se více hodnotných informací dozvíte prostřednictvím internetového portálu https://www.vopi.cz/skrabka-na-led-s-rukavici.html.

Zapomeňte na klasické škrabky, ze kterých vás budou jen zábst ruce, pokud zrovna nebudete mít k dispozici rukavice. Zvolte si univerzální řešení, díky němuž nemusíte na cokoliv myslet. Takovou škrabku na led s rukavicí jednoduše strčíte do auta, kde nezabírá místo a budete ji vozit stále s sebou.

Je nejvyšší čas na vyhřívané potahy

Náležitého komfortu si ovšem můžete dopřávat nejenom v zimě zvenčí, ale také uvnitř auta. Teď máme na mysli vyhřívané autopotahy. Ty se v posledních letech staly hodně oblíbené u majitelů vozů, které vyhřívanými sedačkami nedisponují. Volit samozřejmě můžete z různých typů autopotahů. Nabízí se odlišný design, tvar, velikost, ale i barevné provedení. Takový autopotah jednoduše připojíte na 12V v autě a během jízdy v zimě si pak budete užívat příjemného tepla. Věřte, že díky vyhřívaným autopotahům se vaše zimní přejezdy stanou daleko komfortnější.

Nuže, neváhejte a pusťte se do pořizování praktické zimní výbavy do auta. Dnes kvůli takovému sortimentu nemusíte chodit nikam do krámu. Stačí jen nalézt vhodný e-shop a vše objednat po internetu. Vyberte si mnohem jednodušší, levnější a flexibilnější způsob.

posted by David K. on Srp 30

Když jdeme do pneuservisu, není to jen tak. Obvykle tam jdeme proto, že máme nějaký problém s pneumatikami či podvozkem a prostě ho potřebujeme vyřešit. Ideálním řešením, jak na to, je právě internetový portál pneu-novak.cz, kde se přesně dozvíte, jak moc důležité je právě to, čemu se říká kvalita a kvalitní spolupráce. Bazar pneu, použité pneu, pneumatiky pro každý automobil, pneu servis praha 10, testy podvozku, testy brzd, testy brzdových kotoučů a další věci, které jsou s tím úzce spojeny, vyřešíte i vy hravě právě zde. Stačí jen chtít a stačí přesně vědět, jak na to, a přesně vědět, že jste opravdu udělali dobře.

O auto se postarat není žádná sranda…

Pokud se i vy chcete skutečně dobře postarat o své auto, tak je velmi důležité, abyste přesně věděli, koho si vybrat, jako svého dvorního dodavatele, a jako svůj dvorní pneu servis praha 10. Je skutečně důležité mít na paměti, že naše auto nám skutečně dobře slouží a pokud se o něho budeme velmi dobře starat, vydrží nám skutečně celou řadu let. Na internetovém portálu pneu-novak.cz se přesně dozvíte podstatné informace právě o tom, jak to dělat dobře a jak vědět, že je skutečně čas se do toho pustit. Automobil potřebuje nejen péči a testy podvozku, kontrolu geometrie kol praha, ale také řádné pneumatiky, a to klidně i ty použité pneumatiky. Záleží jen na přístupu a na tom, abychom nic nenechali zajít daleko, tak směle do toho.

vymena kol

Automobil jede stále dobře!

Pokud automobil jede stále dobře, tak opravdu potřebujeme vědět, jak je to možné. Adekvátní odpovědí by nám mohlo být právě to, že automobil potřebuje péči, a že máme to štěstí, že jsme asi tu nejlepší možnou péči právě našli. Na internetovém portálu pneu-novak.cz je vše plně připraveno na to, abyste s testy podvozku, testy brzd, testy brzdových kotoučů, geometrií kol praha, použitými pneu a podobně, už neměli žádné starosti a nechali to jen na těch odbornících, kteří tomu skutečně rozumí a ví, jak na to.

posted by David K. on Srp 8

Automobil je pro mnohé z nás nepostradatelným pomocníkem a dopravním prostředkem pro každodenní používání. Někteří by si bez něj nedokázali představit cestu do práce, školy, na nákupy nebo za zábavou. Vůz je zkrátka nezbytností, pokud se potřebujete rychle a bez otálení přepravit z bodu A do bodu B. Jenže i auto je jen spotřební materiál. Tudíž se může pokazit spojkové ložisko nebo jakýkoliv jiný díl. Pak přichází na přetřes jedna důležitá otázka. Co dělat v takové situaci, když se nemáte jak dopravit do servisu a díl potřebujete co nejrychleji? Objednejte si ho na internetu.

Vybírejte z pestré nabídky náhradních dílů

Je pravdou, že v dnešní době moderních technologii a bohatých možností asi nemá cenu hledat kamennou prodejnu s autodíly. Mnohem lepším řešením je najít si vhodného prodejce na internetu. Tento způsob nákupu je podstatně pohodlnější, rychlejší a ve výsledku také levnější. Stačí jen nakupovat na tom správném místě.

Na internetu můžete v rámci automobilu pořídit skutečně cokoliv. Jsou to věci pojící se s brzdovým systémem, vnitřními částmi vozidla, palivovou soustavou, filtry, převodovkou, chlazením, ale i s karosérií. Není problém zakoupit přední světla a jiné díly. A to nemáme na mysli jenom žárovky. Jsou to motorky naklápění světel, krytky podběhů a samotná světla.

Užívejte si pohodlný nákup z domova

Pokud se vám v dnešní době něco pokazí u automobilu, rozhodně nezoufejte. Je to sice nepříjemné, za dva dny však už můžete vyrazit s opraveným vozem. Stačí, když si konkrétní díl objednáte na internetu za výhodou cenu. Může to být třeba motorek ostřikovače, který se velice často a rád kazí. Jestliže v tomto směru hledáte spolehlivého prodejce a dodavatele dílů pro váš vozový park, pak se zaměřte třeba na Autodíly Vojkov s.r.o. Tam si bezpochyby vybere každý náročný motorista.

posted by David K. on Čvc 18

Přemýšlíte o tom, do jaké podnikatelské činnosti se pustit? Láká vás oblast automobilů a vše, co s nimi nějakým způsobem souvisí? Pak můžete svůj business plán postavit na jedné oblíbené věci. A tou je bezkontaktní myčka. Ty v posledních letech získávají na své popularitě. Řidiči už víceméně zanevřeli na klasické automyčky a dávají přednost těm samoobslužným, u nichž mají naprostou kontrolu nad mytím svého vozu.

Bezkontaktní myčka šitá na míru

Nelze se vůbec divit tomu, že prodej automyček stoupl. Ke svým provozovnám je pořizují benzínové stanice, autoopravny a další. Pokud máte vhodné místo pro vybudování takové automyčky někde u hlavního silničního tahu, rozhodně této příležitosti využijte. Věřte nebo ne, ale vyplatí se to.

Se samoobslužnými myčkami se pojí řada příjemných vlastností z pohledu provozovatele. Jde o bezporuchový a léty osvědčený systém. Vliv na to má fakt i použití moderních technologií, skrze které zároveň můžete kontrolovat takovou myčku. Systém vzdálené správy je dotažen k dokonalosti. Zároveň je k dispozici řada doplňků, díky čemuž nabídnete nadstandardní zázemí pro své zákazníky.

Nechte si zpracovat cenovou nabídku

Bezkontaktní automyčka může ctít vaše firemní barvy a loga. Můžete si nechat nacenit koncept, který bude oplývat libovolným počtem programů, od základního oplachu, přes voskování až po mytí ráfků kol. Jestliže vás zajímá, na kolik vás takový podnikatelský záměr vyjde, navštivte internetový portál https://bkfcarwash.cz/. Dostanete se na stránky výrobce bezkontaktních myček. Ten svému oboru dokonale rozumí a dokáže vám navrhnout řešení šité doslova na míru.

Tak neotálejte a zařaďte samoobslužné myčky aut do svého business portfolia. S tímto typem technologie vás čeká minimum práce a díky oblíbenosti i patřičné zisky. Nevěříte? Pak se o tom přesvědčte na vlastní kůži.

posted by David K. on Čvn 30

Tlumiče do auta se řadí mezi základní konstrukční prvek auta, bez které se neobejdeme. K jejich výměně je nutné přistoupit každých ujetých 60 tisíc kilometrů, nebo pokud se vozidlo chová nestandardně. Repas je dobrá volba, pokud chcete ušetřit.

Vozidlo se bez tlumičů neobejde

Ať se již jedná o vozidlo jakékoliv značky, tlumiče do auta potřebuje vždy. S nimi má naše vozidlo ideální jízdní vlastnosti a můžeme se na něj vždy spolehnout. Při opotřebení tlumičů vozidlo plave na vozovce, nebezpečně se naklání, nedrží stopu a jeho brzdná dráha je prodloužená. Repas tlumičů přitom vyřeší potíže s opotřebením zcela spolehlivě. Opravují se takto tlumiče mnoha značek. Prodlouží se jejich životnost, aniž by byla nutná investice do nových tlumičů.

Které tlumiče se dají opravovat

Opravy tlumičů se dají realizovat u mnoha značek a typů. Obecně se opravují elektronicky nastavitelné tlumiče, vzduchové tlumiče a měchy, magnetické tlumiče, nebo také tlumiče od veteránů nebo motocyklů. Například se dají opravit tlumiče Continental, Sachs, Monroe nebo Bilstein. Opravit se tak dají například tlumiče vozů BMW, Audi, Opel, Volkswagen nebo Mercedes.

Veterány i starší vozidla

Samozřejmostí jsou repasy tlumičů pro starší vozy nebo veterány. Některé systémy jsou konstrukčně specifické a jejich opravu je nutno konzultovat s danou společností. Například vozidla, která jsou vybavena pokročilejší technologií, jako je BMW M5, M3 nebo BMW 7, jsou velmi specifické. Jedná se také o jedny z prvních elektrických tlumičů u automobilek Alfa Romeo, Ferrari nebo Maserati.

Kapalina po letech ztrácí své původní vlastnosti

V nitru tlumičů se vyskytují elektrické ventily, které ovlivňují charakteristiku každého tlumiče. Některé tlumiče také pracují s magnetoreologickou kapalinou. Tato speciální kapalina se v milisekundách umí změnit a na základě elektrického impulsu se mění její hustota. Tlumiče se tedy znovu naplní novou magnetoreologickou kapalinou, která po letech používání ztratila své původní vlastnosti.

Tlumiče mnoha výrobců se dají opravit.

posted by David K. on Čvn 29

Přejete si delší životnost pneumatik a jejich lepší jízdní vlastnosti? V tom případě budete potřebovat vědět, jak se o pneumatiky co nejlépe starat. Zde jsou tipy, jak na to.

Pneumatika není samozřejmost

Péče o pneumatiky je pro mnohé velkou neznámou. Přitom právě tato součást automobilu se stará o to, abychom bezpečně dorazili do cíle své cesty. Pravidelné čištění disků kol a péče o pneumatiky by se měli stát běžnou součástí péče o vozidlo. Jak postupovat?

Nahuštění musí být v předepsané normě

Nahuštění pneumatik je zásadní pro správné jízdní vlastnosti vozidla. Každé vozidlo má ve své servisní knížce uvedeno, na jaké hodnoty je nutné nahustit jednotlivé pneumatiky. Ideální hodnoty zajišťují také optimální spotřebu paliva. Když jsou kola nahuštěna na jinou hodnotu, zhoršují se jízdní vlastnosti vozu, ale také dochází ke zhoršení kvality jízdy vozidlem.

Zkontrolujte dezén

Hloubka dezénu se musí pravidelně kontrolovat. Na boční straně pláště je vždy uvedeno TWI, což je místo, kde je ukazatel opotřebení. Někdy se stává, že je pneumatika sjetá nerovnoměrně. V tomto případě se může jednat o poruchu tlumičů, nápravy a dalších konstrukčních prvků vozu. Dezén pravidelně kontrolujte, při silniční kontrole bude zajímat policisty u nás i v zahraničí.

Přední náprava trpí více

Víte o tom, že pneumatiky na přední nápravě jsou rychleji opotřebené? Zkušení motoristé proto jednou za čas dané pneumatiky prohodí a zajistí si tak rovnoměrné sjetí kol. Celková životnost zvolených pneumatik se takto zvyšuje.

Jaký rozměr je ideální

Vybíráte nové pneumatiky? Podívejte se do technického průkazu, abyste zjistili, že daný rozměr bude pasovat na váš vůz. Nikdy nepoužívejte pneumatiky s jinými rozměry. Když budete pneumatiky měnit, snažte se je skladovat na místě se stálou teplotou a vlhkostí. Ideálně mimo dosah slunečních paprsků. Kola s ráfkem zavěste, nebo je položte na sebe na zem.

Vždy skladujte umytá a vysušená kola.

posted by David K. on Čvn 1

Peníze potřebuje čas od času každý z nás, o tom není žádných pochyb. Jednou se rozhodnete vyrazit na lepší rodinnou dovolenou, jindy chcete nakoupit nové vybavení do bytu, popřípadě vás tíží jiné nečekané výdaje. Pokud v konkrétní situaci nemáte dostatek peněz při sobě, nezoufejte. Stačí, když budete vlastnit automobil. Půjčka ručení autem je stále populárnější a využívají ji zákazníci napříč profesemi a věkovými kategoriemi.

Profesionální zastavárna aut Praha

S výše uvedeným procesem vám pomůže zkušená zastavárna aut. Místo, kam odevzdáte své auto a na oplátku vám budou půjčeny peníze v hodnotě až 80 % vozu. A to velice snadno a rychle, bez složitého papírování, lustrování vlastní osoby a podobných věcí. Kromě jiného se nabízí také varianta, že vůz v zástavě budete i nadále využívat. K tomu získáte potřebovaný finanční obnos.

Zastavárna aut Praha, to jsou komplexní služby v tomto segmentu. Očekávat můžete především odbornost, stanovení reálné hodnoty vozu dávaného do zástavy a profesionální přístup. Diskrétnost je také na místě. V okamžiku, kdy vypůjčenou částku splatíte, zástava se nuluje a vy můžete žít spokojeně dál. Málokdo ví, že tento způsob půjčky vůbec existuje a zároveň může být spojen se zajímavými splátkovými podmínkami a s úrokem od 1 %.

Výkup luxusních hodinek není výjimkou

Upřímně, zástava aut není tím jediným, co vám dokáže zastavárna Praha nabídnut. Dopracovat se můžete také k zástavě ostatních věcí, popřípadě zrealizujete jejich výkup. Typickým příkladem je výkup luxusních hodinek. Jestliže vlastníte nějaké značkové modely, můžete za ně obdržet adekvátní částku v dosti krátkém čase. Tak rychle byste luxusní hodinky asi jenom stěží prodali.

Zapomeňte na půjčování peněz u lichvářů nebo v bance, kde všechno trvá příliš dlouho. Dejte přednost půjče, u níž budete ručit svým vlastním automobilem.

posted by David K. on Dub 5

Společnost VRANGELL a.s. je další, která se zapojila do projektu zaměřeného na moderní technologie a účinné nakládání s energiemi. Důkazem toho je projekt „VRANGELL a.s. – pořízení elektromobilů“, který vedl k pořízení dvou elektromobilů. Finanční prostředky jsou čerpány z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE – Elektromobilita – Výzva V.

Bližší informace o projektu

Projekt s názvem „VRANGELL a.s. – pořízení elektromobilů“ byl realizován v období 2/2020 až 10/2020. Žadatelem byla právě společnost VRANGELL a.s., která se rozhodla vsadit na inovativní technologie. Způsobilé výdaje v rámci projektu činí 1 268 842,98 Kč, přičemž dotace nabývá výše 380 652,89 Kč.

Záměr tohoto projektu je celkem zřejmý. Cílem je přispění k čistší dopravě a zavedení inovativní technologie nízkouhlíkové dopravy právě ve zmiňované společnosti VRANGELL a.s. Tohoto cíle bylo dosaženo pořízením dvou nových elektromobilů.

Zakoupené elektromobily financované z operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost – NÍZKOUHLÍKOVÉ TECHNOLOGIE – Elektromobilita – Výzva V jsou využívány ke služebním účelům této společnosti. Jde tedy o naplnění podnikatelského záměru uvedeného v žádosti o finanční podporu z projektu.

evropska unie

Evropský fond pro regionální rozvoj

Za operačním programem Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost stojí Evropský fond pro regionální rozvoj, respektive Evropská unie. Společnost VRANGELL a.s. je tak další z firem, která mohla díky tomuto programu financovat dva elektromobily a přispět k lepšímu životnímu prostředí. Realizace celého projektu proběhla bez jakýchkoliv problémů a závad. Vše bylo dokončeno v požadovaných termínech a společnost VRANGELL a.s. může nyní spokojeně využívat dva zakoupené elektromobily financované z uvedeného dotačního titulu.

Copyright © 2022 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.