Archive for the ‘Inzerce’ Category

posted by redakce on Čvn 3

Pro mnoho odvětví průmyslových strojů je nezbytnou součástí některý typ průmyslového ložiska. Pro usnadnění manipulace ve výrobnách se využívá lineární vedení.

Kvalitní průmyslová ložiska a lineární vedení

Mezi nejvíce využívaná ložiska pro účely různých odvětví průmyslu patří především valivá ložiska. Průmyslová ložiska tohoto typu jsou obvykle složená ze dvou kroužků, valivých prvků a klece.

  • Podle hlavního směru zatížení se ložiska rozdělují na radiální a axiální.
  • Podle druhu valivých prvků jsou dále rozdělená na kuličková nebo válečková.

Jednotlivých druhů průmyslově využívaných ložisek je velká řada. Ve strojírenství nacházejí největšího uplatnění ložiska kuličková, válečková, soudečková, kuželíková a jehlová. U mnoha těchto druhů je možnost ocelové nebo mosazné klece.

  • Valivá ložiska jsou určena k umožnění rotačního pohybu strojních součástí.
  • Vzhledem k tomu, že jsou ložiska velice namáhanou součástí systémů, je důležité, aby byly pouze v nejvyšší kvalitě.

Jednou ze součástí valivých ložisek jsou také maziva a těsnící prvky. K tomu, aby ložisko dobře a spolehlivě plnilo svou funkci, je tedy nutné zvolit správný způsob mazání a také vhodným konstrukčním řešením zabránit vnikání nečistot do uložení.

Lineární vedení

Dalším prvkem, který je v mnoha systémech nezbytností, je lineární vedení. Tento prvek slouží jako jednoduchý, ale přesný vodící systém. Pohyb je umožněn pomocí soustavy několika součástí, které na sebe vzájemně navazují. Jedná se o vodící rolny, kolejnice, čepy nebo oběhové kuličky.

  • Lineární vedení nachází své uplatnění v mnoha různých průmyslových provozech a výrobnách.
  • Můžeme se s ním setkat ve slévárenství, zemědělství, v důlním průmyslu i dřevozpracujícím a potravinářském průmyslu.

Lineární vedení také bývá součástí čistíren odpadních vod. Moderní technologie výroby lineárního vedení umožňuje využívat speciální domazávací systém C-Lube, která zajišťuje bezúdržbový chod pro nejméně šestiletý provoz anebo pro 20 000 km ujeté dráhy. Investice do těchto zdokonalených produktů se tedy vyplatí.

posted by redakce on Kvě 28

Turbodmychadlo funguje jako dmychadlo poháněné výfukovými plyny. Je to turbokompresor s kompresním poměrem. Výhodou je nárůst výkonu motoru spolu s malým zvětšením hmotnosti. Turbodmychadlo využije nevyužitou energii výfukových plynů. Používá se v různých typech motorů vozů. Výrobci identifikují turba štítky a umísťují je na hliníkové části turba. Správná identifikace má zakroužkované číslo. Je tedy nutné najít štítek s číslem stejným jako je na voze. Také ve velkém technickém průkazu lze nalézt podklady pro výběr turba. Musíte uvést značku a model auta, typ motoru, rok výroby vozu a výkon motoru.

Jestliže máte pocit, že Vaše turbo přestává fungovat, obraťte se na odborníky, kteří Vám pomohou turbo zkontrolovat. Získáte tak jistotu, že je Vaše turbodmychadlo spolehlivé a funguje a Vaše jízda bude bezpečná.

Kopie Procesrepasovani

Repasování turbodmychadla je potřeba udělat rychle za použití kvalitních technologických zařízení. Pracovníci autodílen jsou školeni na repasování turbodmychadel. Jestliže hledáte specialisty v Brně, obraťte se s důvěrou na naši zkušenou firmu FlexaMi Auto s.r.o. Máme v nabídce repasovaná turbodmychadla značek Holset, Garrett, BorgWagner a další. Je nutné vybrat značku auta, typ a výkon motoru.

Oslovte naše pracovníky, pomohou Vám nalézt repasované turbodmychadlo přímo na míru Vašemu vozu, aby mohl bezpečně jezdit i po úpravě. Máme 15letou praxi v automobilovém průmyslu. U nás si objednáte turbo, zaslání turba kurýrem a jeho repasování do dvou dnů od dodání. Cena repasování obsahuje výměnu součástí turbavyčištění a záruku. Poskytujeme i servis na součásti turba. Poskytujeme slevy pro stálé zákazníky, většinou turbodmychadel máme na skladě, nebo je objednáme do 24 hodin. Na skladě máme víc než 5000 turbodmychadel. Na repasovaná turbodmychadla se můžete spolehnout.

posted by David K. on Kvě 20

Průmyslové haly, sklady a podobné provozy. Všude tam se velice často manipuluje s těžkým zbožím. Pokud jakkoliv řešíte jeho přepravu z místa na místo, tím nejjednodušším způsobem se bezpochyby stanou paletové vozíky. V dnešní době už se ovšem nemusíte omezovat jen na ty mechanické. Dostupné jsou i mnohé další varianty.

Od ručních paletových vozíků až po vysokozdvižné vozíky

elektricky vysokozdvizny vozikNaprostým základem v tomto směru je mechanický paletový vozík. I když může být pojem „mechanický“ jakkoliv zavádějící, nebojte se. Hydraulický systém při zvedání nákladu udělá spoustu práce z vás. Na druhou stranu už vám nikdo nepomůže se samotnou přepravou. V takovém případě jsou jasnou volbou elektrické vozíky. S dostatečně nabitým akumulátor převezete cokoliv.

Ve skladech a halách je naprosto běžné, že zboží je skladováno ve vysokých regálech. Díky tomu je možné uložit podstatně více libovolného sortimentu. Paletové vozíky Vám umožní vyvézt paletu s nákladem jen ze spodního patra. Pokud potřebujete získat něco ve výšce, nápomocny budou elektrické vysokozdvižné vozíky. Ve své podstatě jde o robustnější paletový vozík, který je schopen zvednout vidle do výšky.

Pomocné nástroje do skladů a hal

Pro přesouvání libovolného sortimentu a věcí pochopitelně existují i mnohé další nástroje usnadňující člověku práci. Typickým příkladem jsou kladkostroje. V dnešní době se nemusíte spoléhat pouze na mechanická zařízení. Existují i elektrické kladkostroje s vysokou nosností. Díky nim bude nadzvedávání nebo přesouvání těžkých věcí opravdu snadné, rychlé a bezproblémové.

Šetřete své síly a síly svých zaměstnanců. Investujte do paletových vozíků, vysokozdvižných vozíků nebo kladkostrojů. Na trhu lze pořídit výrobky s odlišnými technickými parametry, které vyhoví všem požadavkům zákazníka. Na své si přijde zkrátka každý.

posted by David K. on Kvě 6

Autobaterie jsou nedílnou součástí jakéhokoliv dopravního prostředku. Bez nich by auto nemohlo fungovat. To ví jistě spousta řidičů. Když začne být baterie v autě slabá, jednoduše nenastartujete. To je signál pro nákup nové autobaterie. Pokud zrovna nekupujete originál, je vhodné vsadit na prověřené výrobce, s nimiž máte záruku dlouhé životnosti.

Vybírejte autobaterie na základě různých parametrů

autobaterieBaterie do vozu musí mít dle konkrétního typu automobilu jasné parametry. Při jejím výběru tak nebudete řešit jenom samotnou velikost, protože délka, šířka a výška musí sedět v podstatně na milimetry až centimetry. Podstatná je také kapacita autobaterie.

Když se vaším cílem stane autobaterie 12V, pohlídejte si i ostatní důležité technické parametry. Mezi ně patří kupříkladu startovací proud, napětí a daná konstrukce tohoto výrobku. Přesně kvůli tomu je vhodné obracet se na prodejce, který má pestrý výběr produktů, bohaté skladové zásoby a dokáže vám nabídnout řadu přidružených věcí.

Nabíječky autobaterií mají svůj smysl

Nákupem nové autobaterie by vše ale rozhodně končit nemělo. Někdy se může stát, že dojde k vybití autobaterie, popřípadě je třeba ji trochu oživit, aby bez sebemenšího zaváhání sloužila další měsíce. A přesně k takovým účelům se vám hodí nabíječky autobaterií. I v jejich případě máte pochopitelně na výběr. Volit můžete mezi kompaktními a většími produkty. Ty toho z pohledu nabíjení umí daleko více.

Jestliže máte zájem o nové autobaterie, které vám mimochodem mohou být doručeny zdarma, zaměřte se na prodejce Nekvinda. Ten v tomto směru díky bohatým skladovým zásobám zaručuje brzké doručení do dvou dnů a má zároveň patřičný výběr nabíječek, nabíjecích kabelů a dalšího příslušenství. Tak neváhejte a dodejte svému čtyřkolému miláčkovi novou životní šťávu.

posted by David K. on Dub 9

Vlastníte-li jakýkoliv dopravní prostředek, pak jistě víte, že vás čeká povinnost v podobě pojištění auta. To je vynucováno samotným zákonem. V dnešní době máte možnost vybrat si povinné ručení z bohaté nabídky pojišťoven. Při takové volbě byste neměli podceňovat hned několik důležitých faktorů souvisejících s tímto pojištěním.

Pojištění vozidel od A až do Z

V první řadě si ujasněte, jaká rizika krytí jsou pro vás podstatná, protože právě v takových situacích vás bude povinné ručení chránit. Vedle škod na cizím vozidle můžete využít krytí proti škodám na svodidlech, plotě či rodinném domě, v rámci ekologické havárie nebo vsadíte na pojištění trvalých následků cestujících.

top pojisteniOd těchto a mnohých dalších faktorů se následně odvíjí cena za pojištění vozidel. Tu mimochodem ovlivňují pojistné limity, technické parametry auta a v neposlední řadě samotný majitel. Pokud nebouráte a máte dostatečně velký bonus, sleva na pojištění auta bude vyšší.

Je však pravdou, že pojištění vozidel v roce 2021 má zdražit, takže je možná nejvyšší čas podívat se po povinném ručení, které pro vás bude nejvýhodnější.

Povinné ručení na internetu

Rozhodně se nebojte toho, že byste museli ve spleti mnohých pojišťoven hledat ideální produkt svépomocí. Taková činnost přece zabere spoustu drahocenného času. Lepším nástrojem je „povinné ručení kalkulačka“. Online srovnávač povinného ručení, který vám na základě několika definovaných údajů předloží nejvýhodnější nabídky na trhu.

Příjemným faktem je také to, že nové pojištění auta můžete uzavřít na internetu díky speciálnímu online formuláři. Jestliže v tomto směru hledáte adekvátní a plnohodnotné porovnání povinného ručení, potom navštivte internetový portál Top-Pojištění.cz, kde se rychlého srovnání domůžete. Za povinné ručení není třeba platit více, než musíte. Stačí vědět, kde hledat.

posted by redakce on Bře 25

Každý majitel vozidla by měl podstupovat v pravidelných intervalech návštěvy autoservisu. Důvodem toho je možnost včasného odhalení vadných součástek nebo špatného stavu vozidla. Při kontrolách dojde například k odhalení nefungujících tlumičů, jejichž výpověď ze služby by mohla mít řadu negativních následků, respektive černých scénářů.

Obvykle si tlumiče opravdu umí vybrat čas, kdy vypoví službu. Stává se tak v okamžiku, kdy jste zrovna uprostřed nějakého manévru a kdy se potřebujete na vozidlo stoprocentně spolehnout. Zákon schválnosti zkrátka kraluje. S opotřebovanými tlumiči pak jde ruku v ruce zhoršená citlivost vozu na pokyny volantu a prodloužení brzdné dráhy, tak pozor na to.

tlumice

Vyměňte tlumiče včas

Bohužel nelze říct, kdy je nejvyšší čas na výměnu či opravu tlumičů. I proto se vyplatí pravidelně navštěvovat autoservis, kde zavčasu zakročí. Životnost tohoto autodílu totiž není pevně stanovená, liší se model od modelu a svůj vliv na tom má i styl jízdy řidiče. Zatímco některé tlumiče nemají problém s ujetím několika stovek tisíc kilometrů, některé ujedou sotva jeden. Stejně je to v případě přídavného vzduchového pérování.

Alarmujícím signálem, který by vás měl donutit k výměně tlumičů, je pohupování vozu po najetí na nerovnost. Vůz by se měl správně zhoupnout jenom jednou, pokud však pohupování pokračuje, začněte pátrat po příčině. Stejně tak pokud odsakuje automobil v zatáčkách na nerovnostech či pokud evidujete velké náklon karoserie, mohou být opět tlumiče na vině.

Tlumiče hrají nezastupitelnou roli

Tlumiče patří k nepostradatelným součástem vozidla a plní velký úkol. I proto se k jejich výrobě přistupuje s velkou zodpovědností. Nejen, že se vývoji dává dostatek času, ale také se provádí dostatek testování, aby na vozidlo skutečně bylo spolehnutí, ať už vjedete do hlubokých výmolů či do prudké zatáčky ve vyšší rychlosti.

posted by redakce on Pro 28

Máte kvalitní automobil? Pokud ano, tak jistě víte, co všechno je potřeb dořešit. Kvalitní pneuservis Praha 10 je plně připraven na požadavky, které mohou stávající i budoucí klienti velice ocenit. Pokud se pořádně podíváte právě tam, kde to skutečně stojí za to, tak jistě budete maximálně nadšení. Ano, hádáte správně, jedná se právě o internetový portál pneu-novak.cz, který skutečně přesně ví, co dělá. Test tlumičů Praha, test podvozku, test tlumičů, ale třeba i takové věci, jako jsou právě laserové geometrie kol, laserové geometrie jako takové, ale třeba i věci, které souvisí právě se sbíhavostí kol, to je přesně to, co zde i vy v pohodě vyřešíte, tak směle do toho.

A o co přesně jde u sbíhavosti kol?

Víte, na čem je závislá sbíhavost kol? Pokud ano, tak už asi máte zkušenosti s tím, že jste ji museli řešit. Ale pokud je to pro vás neznámé téma, tak by jistě nebylo od věci, abyste se i vy podívali právě tam, kde to stojí za to, a to právě na to, jak řeší sbíhavost na internetovém portálu pneu-novak.cz. Seřízení sbíhavosti kol a seřízení sbíhavosti kol Praha je třeba řešit v případě, že automobil na vozovce nesedí tak, jak by měl, a že pociťujete zmatek a nerovnosti. Pokud je důležité, abyste věděli, jak zacházet právě s koly jako takovými, abyste tomuto problému předešli, tak není problém se s někým právě na internetovém portálu pneu-novak.cz poradit.

V pneuservisu Praha vyresi kazdy problem

Jak vám to brzdí?

Máte brzdy v pořádku? Pokud ano, tak máte vyhráno, ale pokud cítíte, že něco je prostě jinak, tak byste test brzd určitě neměli ovládat. Testy brzd jsou více než nutné, takže pokud tomu skutečně rozumíte, tak opravdu není od věci, abyste se této problematice vyhýbali. Testy brzd, testy brzdových kotoučů, ale i celkový test podvozku, to je přesně to, co i vy v pohodě vyřešíte právě na internetovém portálu pneu-novak.cz, tak se do toho testy i vy směle pusťte.

posted by redakce on Pro 16

Každá automobilka musí jít s dobou a připravit pro své příznivce něco zajímavého. Spalovací motory už nepochybně nejsou takovým favoritem jako v dřívějších generacích, dnešní vývoj totiž přeje stále více elektromobilitě a tuto skutečnost si uvědomují i zástupci automobilky Škoda. Právě proto přicházejí na trh s novinkou, která nabídne zajímavý potenciál v kombinaci s ekologickým provozem. Dostatek prostoru pro celou rodinu a elegantní vzhled, jenž je pomyslnou třešničkou na dortu.

autonline.cz auto poly cz

Spojení světa elektřiny a nejnovějších technologií

Zatímco dříve se elektromobily stávaly terčem kritiky kvůli relativně nízkému dojezdu, dnešní modely už podobné téma řešit nemusí. Například nová Škoda Enyaq přináší dojezd více než 500 kilometrů na jediné nabití a když k tomu přidáme i obrovskou síť nabíjeních stanic v celé Evropě, na cestách pak není důvod k obavám.

Můžete se proto vydat do nejbližšího města na nákupy stejně tak dobře, jako na plážovou dovolenou k Jadranu nebo za poznáváním krás Bretaně. O bezpečnost na cestách je také postaráno, tento elektromobil totiž nabídne devět airbagů a propracované asistenční systémy, které upozorní na řadu důležitých věcí.

Zavazadlový prostor je třešničkou na dortu

Působí opravdu velkoryse a poslouží potřebám celé rodiny. Nabídne totiž úctyhodných 585 litrů, převeze tedy snadno nejen nákup, ale také veškeré důležité vybavení pro průměrnou letní dovolenou.

autonline.cz auto poly cz

Vyhoví vám ve všem, co budete potřebovat – a v interiéru se nebudete nikdy cítit stísněně, dostatek prostoru je tím, co zdobí jeden z nejnovějších modelů mladoboleslavské automobilky. Ceník Škody Enyaq překračuje v základní verzi milionovou hranici, na druhou stranu ale dostanete špičkový model ve světě, který je teprve na začátku a jemuž určitě patří podle mnoha indicií v médiích žhavá budoucnost.

posted by David K. on Pro 2

Pokud rádi a často vyrážíte s rodinou na dovolenou, pak jistě moc dobře znáte situace, kdy věcmi rychle zaplníte auto a není je kam dám. Jestliže jste sportovně založení jedinci, tak ani nemluvě. S tím se ovšem dá něco dělat.

Nosiče kol na tažné zařízení

A začněte například vyřešením sportovní výbavy. Spousta rodin se s nadšením oddává jízdě na kole. Ne nadarmo je cykloturistika jednou z nejvyhledávanějších pohybových aktivit v České republice. Je naprostým nesmyslem, abyste se snažili skládat kola do osobního vozu. Raději zvolte vhodné nosiče kol na tažné zařízení a máte po starostech. Volte mezi modely s odlišným počtem pozic pro kola a celkovou nosností.

stresni boxPodobně elegantním způsobem se také řeší uložení věcí ve vozidle. Když už nezbývá místa v kufru, není nic snazšího než si dopřát dalšího úložného prostoru. A kde jinde než na střeše. Právě v tomto směru vám bude nápomocen střešní box. I v jeho případě existuje spousta variant lišících se aerodynamickým tvarem, provedením a celkovým objemem. S takovou výbavou už můžete vyrazit na poměrně dlouhou rodinnou dovolenou bez jakéhokoliv omezování.

Volte pouze prověřenou kvalitu

Ať už se rozhodnete zakoupit střešní box nebo nosiče kol na tažné zařízení, budete mít jistě hodně na výběr. Jestliže však lpíte na bezpečnosti a kvalitě provedení, spoléhejte se jenom na ověřené a letité výrobce v tomto oboru. Dejte zelenou značce, která má za sebou desítky let dlouhou tradici a je odzkoušená v podstatě po celém světě.

Vyberte si produkty značky Thule, s nimiž budete moci převážet nejenom kola a věci, ale také lyže a spoustu dalšího. Záleží pouze na tom, jaké příslušenství si pořídíte. Od teď už vyjeďte na rodinnou dovolenou plnohodnotně vybaveni a uvidíte, že vám nic nebude chybět. Kvalita ze Švédska se zkrátka vyplatí.

Copyright © 2021 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.