Archive for the ‘Inzerce’ Category

posted by DavidK on Dub 15

Lakování a upravování povrchů vozů. To jsou čím dál častější požadavky zákazníků, kteří chtějí změnit podobu svého automobilu nebo mu dopřát to nejlepší z hlediska povrchu karoserie. Není se proto čemu divit, že dochází ke stále častějšímu rozrůstání nových autolakoven.

Pokud patříte i vy mezi ty, kteří chtějí své produktové portfolio rozšířit o lakování povrchů nebo s tímto oborech chcete začít úplně od začátku, máme pro vás praktické tipy na vybavení autolakoven.

Moderní lakovací kabiny

Na počátku všeho byste si měli uvědomit, že bez kvalitní lakovací kabiny nemůžete provozovat v podstatě žádnou autolakovnu. Právě do tohoto prvku je třeba investovat peníze. Vybírat si můžete mezi velikostně odlišnými variantami podle toho, co všechno budete uvnitř lakovat. Dostupné jsou i rozdílné modely z pohledu výsledného vzhledu a nejrůznějších prvků.

Lakovací kabiny, to pochopitelně není to jediné, co by mohlo být součástí vašich nově budovaných prostor pro lakování automobilů. Za zmínku stojí například odsávací stěny, míchací boxy a speciální přípravná pracoviště.

Omezovat se mimochodem nemusíte jen na malé osobní automobily. K dostání jsou i velké průmyslové lakovací kabiny, nejrůznější vstupní a výstupní agregáty, včetně zdvojených kabin. Tohle všechno se může stát nedílnou součástí vaší nové autolakovny, kterou si pohodlně vybavíte od A až do Z.

Profesionální vybavení autolakoven

Vzhledem k tomu, že by vám takové vybavení lakovny mělo sloužit dlouhá léta, je třeba investovat do kvalitních výrobků. V této souvislosti vám bude nápomocna produktová nabídka společnosti NAVER s.r.o., která se specializuje právě na moderní vybavení autolakoven. Na počátku všeho můžete využít odborné poradenství. Z něho pak vzejde konkrétní model lakovací kabiny, včetně jeho profesionální montáže. To vše ve spojení se zajímavými cenami.

posted by DavidK on Dub 3

Jen málokdo by si dokázal představit jízdu autem s mapou v ruce tak, jako tomu bylo v dřívějších dobách. Dnes když cestujete do neznámých krajů, máte možnost vyměnit papír za digitální technologie. A nyní ve spojení s velice zajímavými cenami. Ano, máme na mysli automobilovou navigaci, která nemusí být součástí vašich přístrojových desek z výroby a nemusí mít podobu klasického mobilního telefonu.

Praktická navigace s držákem

Jestliže dáváte přednost profesionálnímu a zároveň mobilnímu řešení, stane se vaší jasnou volbou navigace Alfawise 7.0 inch Capacitive LCD Touch Screen Car GPS. Jak už prozrazuje její název, jde o sedmipalcový displej opatřený praktickým stojánkem, který jednoduše připevníte na sklo nebo k přístrojové desce a můžete začít okamžitě navigovat.

O přehlednosti v tomto směru jistě není třeba zdlouhavě pochybovat. Vždyť k dispozici máte sedmipalcový dotykový displej. Tudíž na vás čeká snadné ovládání i za jízdy. Ve prospěch této automobilové navigace hovoří hned několik zásadních prvků.

  • Otevřený systém Windows CE.NET 6.0
  • Předinstalované mapy Evropy, Ameriky a Austrálie
  • Vysoká paměť ROM až 8 GB, což zaručuje patřičnou rychlost
  • Až 64 GB externí paměti

Když si k těmto parametrům připočtete ještě přesné určování polohy, pak vám při jízdě kamkoliv určitě nebude nic chybět.

Spojte navigaci s multimédii

A víte, co je na navigaci Alfawise 7.0 inch Capacitive LCD Touch Screen Car GPS ještě zajímavé? Velice dobře funguje také jako multimediální přehrávač. To znamená, že si můžete prohlížet nejenom fotografie, ale přehrávat i svoji oblíbenou hudbu.

Povyšte výbavu svého vozu na vyšší úroveň a pořiďte si mobilní a snadno připevnitelnou navigaci do auta. S její výbavou a poskytovanými službami během jízdy budete nadmíru spokojeni. Díky kupónu AMXPDR256M můžete tento výrobek získat za jedinečnou cenu 45,99 USD.

posted by DavidK on Bře 28

Každý majitel osobního automobilu jistě ocení tažné zařízení. Čas od času je potřeba něco převézt na přívěsném vozíku nebo nahodit zadní nosič kol a vyrazit s rodinou na dovolenou. Pokud jste svůj vůz zakoupili bez tažného zařízení a zatoužili jste po výše zmíněném, existuje samozřejmě řešení. Tažné zařízení si pořídíte dodatečně. V dnešní době je to velice snadné.

Vyberte si tažné zařízení přímo na váš vůz

Každý model vozu je pochopitelně jedinečný svou stavbou, konstrukcí a nejrůznějšími příchytnými prvky. A právě proto musíte kupovat jen tažná zařízení určená právě pro váš automobil. Na trhu je řada prodejců, kteří vám umožní vybrat si z velkého množství těchto doplňků na základě několika základních parametrů.

Těmi jsou pochopitelně značka vozidla, modely a typ. Výsledkem pak může být tažné zařízení Seat Leon nebo jiné vhodné právě na daný vůz. Volit lze i mezi jednotlivými výrobci tažných zařízení, včetně provedení elektrické zásuvky. V tomto směru se meze rozhodně nekladou.

A je pravdou, že u nákupu tažného zařízení rozhodně skončit nemusíte.

Nosič kol na tažné zařízení

Už jsme to tak trochu nakousli v úvodu tohoto článku. Když už si pořídíte „kouli“ za auto, využijte její maximální potenciál. To vám umožní například značkový nosič kol na tažné zařízení. Ten může pojmout odpovídající množství jízdních kol a vás už pak nic nezastaví před krásnou a pohybově aktivní dovolenou s rodinou.

Tažné zařízení je bezpochyby velkým přínosem a rozšiřuje možnosti využití automobilu. Pokud chcete mít adekvátní možnost výběru při nákupu tohoto doplňku, vsaďte na bohaté produktové portfolio internetového obchodu tazne-remeder.cz. Právě tam si můžete pořídit tažné zařízení za výhodné ceny. Tak neváhejte a pořiďte si novou součást vozu, kterou oceníte v mnoha situacích a bude vám značným přínosem na cestách i necestách.

posted by DavidK on Bře 12

Vybavte si interiér svého vozu k obrazu svému. Dejte přednost nápaditým vymoženostem a praktickým doplňkům, s nimiž uděláte svůj vůz ještě lepší. A je naprosto jedno, jakou značkou a modelem automobilu disponujete.

Hodit se vám může například duální USB nabíječka do zapalování. Tu lze prostřednictvím kupónu s označením AMXPDUFC získat za neuvěřitelnou cenu jen 3,99 USD. Její součástí je nejenom malý displej, ale také dva USB konektory, takže lze nabíjet hned dvě zařízení naráz. Něco obdobného nabízí i nabíječka do zapalování Xiaomi CC05ZM 18W jen s tím rozdílem, že nemá displej. S tím správným kódem V81YKULHJD za tento značkový produkt zaplatíte jen 10,99 USD.

Myslete na svá sedadla a snadnou údržbu

Každý majitel chce mít své vozidlo v dokonalém a čistém stavu, o tom není žádných pochyb. Pokud často jezdíte se psem, určitě řešíte nepříjemné chlupy na sedadle. S tím vám však může pomoci vhodná podložka pod psa do auta. Ochranná vrstva, která se velice snadno aplikuje a za všech okolností ochrání vaše sedadla. Ve slevě ji aktuálně můžete získat za 12,99 USD.

Opomíjet byste neměli ani na čistotu svého vozu zvenčí. Na myli máme především často zašpiněná skla. Jestliže z nich chcete nečistoty a přilepený hmyz smýt co nejrychleji a suchou rukou, pak jednoznačně vede oboustranná stěrka za 2,99 USD. Z jedné strany hrubší houbička na špínu a z druhé strany guma na dočištění.

Světelná perlička na závěr

A když už budete v tom nakupování originálních novinek, podívejte se také na chytrou žárovku YEELIGHT 10W, kterou bez sebemenšího problému propojíte se svým telefonem a stanete se doslova pánem světla. Ovládat ji totiž budete bezdrátově s možností změny nejrůznějších barev. Za tento moderní výdobytek zaplatíte akční cenu 20,99 USD. Tak neváhejte a pusťte se do pořizování inteligentních a praktických součástí vozu, ale také vlastní domácnosti.

posted by TomasL on Úno 27

31. března končí povinnost jezdit se zimními pneumatikami. Možná, že se vám to zdá jako dostatečně vzdálený čas na to, abyste již přemýšleli nad návštěvou pneuservisu v Praze, abyste si nechali váš vůz přezout zpět na letní. Myslete ale na to, že většina poskytovatelů těchto služeb, pneuservis na Praze 10 nevyjímaje, přijímá objednávky dlouho dopředu. Pokud si tedy chcete vybrat termín, který vám dokonale vyhovuje, je nyní ten ideální čas. Ušetříte si tak dlouhé čekání ve frontách, které s koncem zimního období přijdou nebo dokonce ježdění na zimních pneumatikách tehdy, kdy je to již zbytečné.

Co když nemám pneumatiky ve stoprocentním stavu?

Možná, že při chystání si letních pneumatik zjistíte, že nejsou tak úplně v pořádku, jak by měly být. Co v takovém případě dělat? V první řadě musíte zvážit míru poškození. Pokud jste ke konci podzimu pneumatiky odložili poškozené, pneu servis v Praze vám je dokáže opravit. Typickým příkladem je nějaký defekt. Jestliže je ale jejich poškození neopravitelné, je zapotřebí obstarat si pneu nové. Může se ale stát, že ne všechny pneumatiky nebudou v ideální kondici. Pak je zbytečné opatřovat si nové, zkuste raději použité pneubazaru pneumatik.

Věřte pneu bazaru

Jedná se o stoprocentně funkční pneumatiky, které sice již mají něco za sebou, ale stále vám dokážou sloužit po desetitisíce najetých kilometrů. Bazar pneu garantuje jejich spolehlivost, jako u nových vám poskytne standardní záruku. Pneumatiky jsou v pneu bazaru v Praze skladovány v nejlepších možných podmínkách – pod střechou a za sucha. Nepřijde na ně tak přímý sluneční žár ani vítr či déšť, což by je mohlo poškodit.

Dnes již můžete pneumatikám z bazaru pneu plně věřit. Je běžné, že podrobně znají historii každé použité pneu, znají předešlého majitele a vědí, že nebyla nijak poškozena.

posted by TomasL on Úno 21

Čas jarních prázdnin mého syna se nezadržitelně blíží a já jsem se je letos rozhodl společně s ním strávit na horách v rakouských Alpách. Ovšem jelikož nevlastním žádný vůz, tak jsem se musel začít porozhlížet po autopůjčovnách, které by mi byly schopny zajistit pro tyto účely vhodný vůz, jenž by byl rovněž i v dobrém technickém stavu, neboť si neumím představit nic horšího než situaci, kdy bych zůstal viset na některé z horských stezek.

Dalším z kritérií výběru bylo, vzhledem k vysoké pravděpodobnosti výskytu náledí, to, aby měl vůz náhon na všechna 4 kola (quattro).

No a jelikož mi jde o bezpečí až v první řadě, a při výběru nehledím primárně na cenu, jak činí mnozí, tak jsem se především porozhlížel po autopůjčovně, která mi dokáže nabídnout vozidlo, jež dokáže ochránit zdraví mé i mého syna.

Po důkladném průzkumu trhu mi nejlépe z tohoto srovnání vyšla půjčovna easyrent.cz, která měla největší nabídku automobilů vhodných na cestování do hor.

Mezi jakými vozy jsem se rozhodoval?

ŠKODA KAROQ DSG 4X4

Jedním z prvních automobilů, o kterém jsem vážně uvažoval byl Karoq od Škodovky, jenž krom požadovaného náhonu 4×4 měl ve výbavě nabízené autopůjčovnou easyrent.cz i integrovanou navigaci, adaptivní tempomat, parkovací senzory, což jsou všechno prvky, které se na zahraniční cestu do hor jednoznačně hodí. Samozřejmostí pak je, že je vůz vybaven tažným zařízením, tudíž v případě zapadnutí do sněhu by nebyl žádný problém s jeho vyproštěním.

MINI CLUBMAN

Dalším z aut, které jsem bral v potaz byl stylový Minicooper Clubman, jenž díky svým kompaktnějším rozměrům by mě se synem bohatě dostačoval. Tento vůz měl rovněž integrovanou navigaci a pod jeho kapotou se nacházel motor o výkonu 130 kW.

AUDI Q7 S-LINE

Moc nechybělo a na výlet do rakouských Alp jsem zvolil luxusní Audi Q7, neboť její třílitrový motor o výkonu 200kW byl něčím, co mě okamžitě oslovilo. Tato konkrétní Audi Q7 pak měla rovněž i špičkovou výbavu – integrovanou navigaci, 20″ alu kola, Hifi BOSE, multifunkční volant, adaptivní trixenonové světlomety a komfortní vzduchový podvozek.

LANDROVER DISCOVERY HSE 

Marně bychom hledali vozidlo, které by se na horské cesty hodilo více než právě toto SUV. Stejně jako v případě Audi Q7, tak i LandRover Discovery má pod kapotou třílitrový dieselový motor, tentokráte s výkonem 190 kW. Zajímavou výhodu, která najde své uplatnění na nezpevněných horských cestách, pak představuje vzduchem odpružený podvozek. Rovněž velikost vozu, který pojme až 7 osob může představovat značnou výhodu.

MERCEDES BENZ VITO MINIBUS 

Jelikož v jednu chvíli existovala reálná šance, že bychom na hory mohli jet i společně s rodinou mého kamaráda, tak jsem se porozhlížel i po automobilech větších rozměrů. Nejlépe mi z nich vyšel tento Mercedes Benz Vito pro větší skupiny, jehož hlavní devízou jsou krom prostornosti i skvělé jízdní vlastnosti na sněhu a ledu.

Které auto jsem si pro svou cestu do hor nakonec zvolil? 

Má finální volba však po dlouhém uvažování padla na Opel Mokka X, tento výběr bych označil za pomyslnou zlatou střední cestu. Jde o SUV s náhonem všech kol, jež je mi schopno za výhodný peníz poskytnout všechny požadované vlastnosti, včetně dostatečného bezpečí a komfortu. Nejvíce mě ovšem oslovila spotřeba tohoto vozu, neboť ta činí do 5 l/100 km, což je u této delší cesty jednoznačně vítanou záležitostí.

Na závěr bych chtěl ještě dodat, že mě autopůjčovna easyrent.cz mile potěšila, neboť k půjčení samotného vozidla mi ještě dala možnost sjednání 0 % spoluúčasti a umístění více řidičů na jednu nájemní smlouvu bez příplatku.

Též mi nabídla komplexní asistenční služby v případě, kdy by mě na cestě do hor potkaly nějaké komplikace. Zároveň na autě již byla dálniční známka, tudíž mi odpadly starosti a výdaje s jejím pořízením spojené.

posted by DavidK on Úno 21

Autopotahy lze považovat za velice praktickou součást interiéru jakéhokoliv vozidla. V první řadě tím chráníte své originální sedadla, takže po sundání potahů vypadají stále, jako nové. A to se může hodit například při budoucím prodeji vozu. Za druhé jde o designově originální záležitost. Autopotahy můžete do nejmenšího detailu zkombinovat s ostatními prvky auta.

Jestliže se rozhodnete pro nákup nových autopotahů, určitě byste se neměli spoléhat na univerzální nabídky mnohých obchodních domů. Pokud chcete být s výsledkem maximálně spokojeni, volte jen prověřenou kvalitu.

Autopotahy na míru

Nejvhodnější jsou pochopitelně autopotahy na míru, které budou jako šité právě na váš model vozidla a padnou, jako ulité. Profesionální prodejci tohoto sortimentu k tomu využívají vhodných konfigurátorů. Stačí zadat výrobce vozu, model a pak už volíte jen parametry konkrétního autopotahu.

Hodně důležitý je například výrobní materiál, jež bude vyhovovat vašim požadavkům. Následně neopomíjejte ani na barevné provedení. Teprve pak získáte autopotahy na míru, které dají interiéru vašeho vozidla zcela jinou a daleko lepší tvář.

Toto řešení určitě předčí jakékoliv univerzální autopotahy.

Nezapomínejte ani na autokoberce

Když už budete u vybavování svého vozidla, zaměřte se na všechny detaily. Vhod vám mohou přijít také autokoberce. Ty zabrání ušpinění podlahy v automobilu a snadno je můžete omýt nebo vyklepat. K dostání jsou jak textilní, tak gumové autokoberce.

Jestliže chcete volit z pestré produktové nabídky pro osobní i nákladní vozidla, zaměřte se na internetového prodejce https://www.vopi.cz/autokoberce/. Právě ten je specialistou ve svém oboru a dokáže vám nabídnout maximální kvalitu za přijatelnou cenu. Když autopotahy a autokoberce, tak jedině u společnosti VOPI, která je garantem patřičného zpracování a působivého vzhledu.

posted by DavidK on Úno 20

Ať už v dílně nebo v garáži provádíte nejrůznější kutilské věci a opravy, určitě se velice často dostanete do kontaktu s elektřinou. A nemusí to být pouze u samotného automobilu, kde vás zajímají hodnoty na daných kontaktech. Člověk velice často šteluje, vylepšuje a modernizuje elektrická zařízení. A právě pro takové činnosti se vám hodí vhodný multimetr.

Mobilní zařízení, s jehož pomocí budete schopni změřit hodnoty napětí, proudu a při volbě toho správného modelu se vám dostane i mnohých dalších věcí.

Inteligentní digitální multimetr

Jen si to představte sami. Patřičně velký LCD displej s vynikající čitelností a dostatkem prostoru pro zobrazení všech požadovaných hodnot. Bytelné tělo napájené tužkovými akumulátory, které vyniká nejenom svou bytelností a odolností, ale také výraznou mobilitou, díky čemuž můžete mít multimetr neustále u sebe.

Automatické zobrazení polarity, vzorkovací frekvence 3x za sekundu a možnost pracovat v podstatě v jakémkoliv prostředí a teplotách. To je moderní digitální multimetr, jehož součástí budou pochopitelně i potřebné měřící kabely. Tak přesně tohle je model APEXEL ET8103, jež toho potenciálním zákazníkům nabízí daleko více než jenom standardní funkce.

Inteligentní řešení

Digitální multimetr APEXEL ET8103 disponujte také praktickým osvětlením, které využijete ve zhoršených světelných podmínkách. Snadným ovládáním prostřednictvím několika funkčních prvků to však nekončí. Těšit se můžete na přehledné informace nejenom u jednotlivých tlačítek a na samotném těle multimetru, ale také na displeji.

Velice přínosná je funkce NCV, prostřednictvím níž lze bezdrátově ověřit, zda daným prvkem nebo kdekoliv jinde protéká elektrický proud či nikoliv. Tento nadstandardně vybavený model multimetru dokáže uspokojit každého domácího kutila a přinese mu vše potřebné v dílně i v garáži.

posted by DavidK on Úno 20

Nejste si jisti jízdou po vodě. Bojíte se pověstného aquaplaningu nebo se chcete stát daleko lepším řidičem na silnicích? Potom pro to něco udělejte a využijte ty správné kurzy. Nápomocna vám v každém případě bude škola smyku Vysoké Mýto. Právě čas strávený v těchto prostorách se pro vás stane nejenom nevšedním zážitkem, ale hlavně poučným tématem.

Škola smyku se vším všudy

Pokud si zakoupíte tento jednorázový balíček v celkové době trvání sedmi hodin, dostane se vám nejenom spousty teoretických, ale i praktických informací. S pomocí profesionálů se naučíte řešit krizové situace. Dopolední teoretický program následně přejde do toho praktického konajícího se odpoledne.

Vše budete testovat ve svém vlastním vozidle, takže škola smyku pro vás bude naprostým a reálným přínosem. Výsledkem takového kurzu vám budou nejenom zkušenosti snadno použitelné v praxi, ale také účastnický list na památku.

Více informací si o tomto zážitku můžete přečíst na internetovém portálu https://www.firmanazazitky.cz/skola-smyku. Tuto akci je navíc možné realizovat celoročně a za jakéhokoliv počasí. Ostatně právě ve špatném počasí se naučíte ovládat svůj vůz na jedničku.

Dárkový poukaz pro blízké

Jak asi správně tušíte, škola smyku ve Vysokém Mýtě může být výzvou nejenom pro vás samotné, ale také pro vaše přátele. I ty můžete obdařit tímto zážitkem, z něhož se stane skutečně originální dárek. A to nejenom pro řidiče, ale také pro řidičky. Dárkový poukaz na školu smyku bude tím, čím mile překvapíte opravdu kohokoliv, o tom nemusíte pochybovat. Proč vymýšlet nudné dárky, když tenhle bude nejenom praktický, ale také hodně záživný.

Pozdvihněte své zkušenosti na silnici za nepříznivého počasí a připravte se na situace, jež vás mohou potkat kdykoliv. Po absolvování školy smyku však budete vědět, jak se zachovat.


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.