Autor: David K. datum: Úno 20 kategorie: Inzerce, Ostatní

Ať už v dílně nebo v garáži provádíte nejrůznější kutilské věci a opravy, určitě se velice často dostanete do kontaktu s elektřinou. A nemusí to být pouze u samotného automobilu, kde vás zajímají hodnoty na daných kontaktech. Člověk velice často šteluje, vylepšuje a modernizuje elektrická zařízení. A právě pro takové činnosti se vám hodí vhodný multimetr.

Mobilní zařízení, s jehož pomocí budete schopni změřit hodnoty napětí, proudu a při volbě toho správného modelu se vám dostane i mnohých dalších věcí.

Inteligentní digitální multimetr

Jen si to představte sami. Patřičně velký LCD displej s vynikající čitelností a dostatkem prostoru pro zobrazení všech požadovaných hodnot. Bytelné tělo napájené tužkovými akumulátory, které vyniká nejenom svou bytelností a odolností, ale také výraznou mobilitou, díky čemuž můžete mít multimetr neustále u sebe.

Automatické zobrazení polarity, vzorkovací frekvence 3x za sekundu a možnost pracovat v podstatě v jakémkoliv prostředí a teplotách. To je moderní digitální multimetr, jehož součástí budou pochopitelně i potřebné měřící kabely. Tak přesně tohle je model APEXEL ET8103, jež toho potenciálním zákazníkům nabízí daleko více než jenom standardní funkce.

Inteligentní řešení

Digitální multimetr APEXEL ET8103 disponujte také praktickým osvětlením, které využijete ve zhoršených světelných podmínkách. Snadným ovládáním prostřednictvím několika funkčních prvků to však nekončí. Těšit se můžete na přehledné informace nejenom u jednotlivých tlačítek a na samotném těle multimetru, ale také na displeji.

Velice přínosná je funkce NCV, prostřednictvím níž lze bezdrátově ověřit, zda daným prvkem nebo kdekoliv jinde protéká elektrický proud či nikoliv. Tento nadstandardně vybavený model multimetru dokáže uspokojit každého domácího kutila a přinese mu vše potřebné v dílně i v garáži.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.