Autor: David K. datum: Říj 20 kategorie: Auto

Prahnete po dobrodružství, adrenalinu a napětí? Chcete prožít něco nového a nezapomenutelného, při čem zvýšíte hormon štěstí ve svém těle? Pak se zaměřte na služby, respektive adrenalinové dárky, které můžete zakoupit u dlouhodobě prověřeného a profesionálního specialisty na tento segment.

Je to společnost Allegria, jež vám přináší unikátní automobilovou nabídku, v rámci níž si vybere naprosto každý.

Jízda legendárním Hummerem

Řadíte-li se k milovníkům terénu, pak to bude jízda Hummerem a to ne ledajakým. Půjde o model Hummer H1, na jehož korbu se pohodlně usadíte a s profesionálním řidičem vyrazíte do divokého terénu. Aby byl zážitek skutečně působivý, máte možnost několik dlouhých minut posedět také za volantem tohoto vozu.

Na vlastní kůži ověříte terénní schopnosti Hummeru i své předpoklady pro řízení tohoto korábu.

Rychlá jízda ve Ferrari

Tíhnete-li spíše k rychlosti a sportovním vozům, pak je tu jízda ve Ferrari. Jen málokdo vám dá tu příležitost, usednout za volat nadupaného sporťáku s výkonem v řádu stovek koní. To vše pod drobnohledem profesionálního instruktora, s nímž se budete cítit nadmíru bezpečně.

Na vlastní kůži si vychutnáte zrychlení z 0 na 100 km/h za 3,4 sekundy. K tomu si připočtěte ten lahodný zvuk z výfuku a špičkové jízdní vlastnosti.

jizda ve Ferrari

Pořiďte zážitek milovníkům aut

Je samozřejmě pravdou, že výše zmíněných pocitů si nemusíte užívat sami na vlastní kůži. Navštívíte-li internetový portál http://www.firmanazazitky.cz/adrenalinove-zazitky/, naleznete spoustu dalších adrenalinových zážitků, které se stanou originálním a dech beroucím dárkem pro vaše rodinné příslušníky, pracovní kolegy či přátele.

Zakupte si balíček, u něhož máte záruku vrácení peněz, bezplatné výměny a okamžitého doručení prostřednictvím emailu. Firma Allegria vám zodpoví všechny dotazy prostřednictvím svého call centra.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.