Autor: redakce datum: Lis 30 kategorie: Auto, Inzerce

Ne u všech značek a typů automobilů je pravidlem, že klasické verze i verze Combi jsou hodnoceny stejně. Existuje mnoho typů automobilů, u kterých je základní verze velice populární, ale verze Combi už takových výsledků nedosahuje. U značky Škoda je většinou tento poměr vyrovnaný. Konstruktérům se dlouhodobě daří udržet všechny varianty nabízeného modelu se stejnými přednostmi. Jak je to u nejnovějších modelů aut Škoda? 

Nová Škoda Fabia Combi – ideál pro rodinu

I starší verze Škoda Fabia Combi byly považovány za ideální vůz pro rodinu. Byly propojením jemné elegance karoserie, pohodlí pro řidiče i pro ostatní cestující, v interiéru vozu bylo dostatečné množství bezpečnostních prvků a nechyběl velký úložný prostor ani moderní technologie. Nová Škoda Fabia Combi má sice ostřejší rysy, ale všechny ostatní přednosti byly zachovány. Dokonce je dosaženo i většího nákladového prostoru a místa pro cestující.

autonline.cz_auto-poly_cz_01


Nová Škoda Superb Combi – dlouhé cestování v naprostém komfortu

Nová Škoda Superb Combi je propojením naprostého komfortu při řízení a bezpečnosti. Svými vlastnostmi a vybavením může směle konkurovat i mnohem dražším německým značkám. Pokud pravidelně cestujete na dlouhé vzdálenosti, potřebujete velký úložný prostor a zároveň chcete cestovat maximálně komfortně, Nový Superb Combi je ideální volbou. Jakou změnou prošel Superb ve verzi Combi oproti předchozí verzi? Detailní porovnání můžete najít v tomto článku.

autonline.cz_auto-poly_cz_02

Objednejte si testovací jízdu a posuďte sami

Žádný automobil nelze vybírat podle tipů a rad někoho jiného. Každý máme na komfort, pohodlí a jízdní vlastnosti vozu jiné požadavky a nároky. Nejlepší recenzí je vlastní pocit z jízdy ve voze. Objednejte si tedy u autorizovaných prodejců vozů Škoda předváděcí jízdu v některém z nových modelů a posuďte sami. Autorizovaný prodejce vám navíc může ihned nabídnout nové vozy, ojeté vozy nebo předváděcí vozy Škoda k prodeji.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.