Autor: David K. datum: Dub 8 kategorie: Inzerce, Nákladní auta

Mýtné se týká nejenom České republiky, ale také dalších evropských států. Povinnost, které se nevyhnou především vozidla nad 3,5 tuny. Pro řidiče, respektive majitele přepravních společností z toho vyplývá jediné. Je to digitální tachograf, jež je zapotřebí zakomponovat do příslušných dopravních prostředků.

V tomto směru vyžadujte skutečně odbornou montáž a volbu těch správných přístrojů. Nápomocny vám při této činnosti mohou být libovolné společnosti, mezi něž patří MECHANIKA TEPLICE, závod TACHOGRAFY Děčín.

Snímače tlaku a teploty

V pestrém sortimentu tohoto specialisty se dočkáte daleko bohatšího portfolia, než které představují pouze digitální tachografy. Jsou to i snímače tlaku vysoké jakosti, jejichž primární užití je hlavně u strojů a dopravních prostředků.

snimac teploty olejeSnímače tlaku s poměrně širokým rozsahem barů, od nichž lze očekávat kvalitu zpracování, aplikování moderních technologií a dlouhou životnost.

Z pohledu snímání všemožných veličin však nemusíte skončit pouze u zmiňovaného tlaku. Praktické uplatnění mají také snímače teploty. Ty jsou schopny přenášet tuto informaci z nejrůznějšího prostředí. Typickým příkladem je snímač teploty oleje a snímač teploty vody.

Důvěřujte kvalitě a letité tradici

Ať už je pro vás aktuální libovolné téma z výše uvedeného, přiklánějte se vždy k prověřené produktové nabídce přístrojů a doplňků, k profesionální montáži a k pozáručnímu servisu. Společnost MECHANIKA TEPLICE, závod TACHOGRAFY Děčín vám přináší bohaté skladové zásoby, letitou spolupráci s významnými subjekty v oblasti digitálních tachografů a ostatního sortimentu.

Postarejte se o to, že vaše cesty po silnicích budou bezpečné, bezproblémové a ve všech směrech budou naplňovat příslušnou legislativu. Důvěřujte těm, u nichž okusíte individuální přístup, zajímavé pořizovací ceny a hlavně odborné poradenství.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.