Autor: David K. datum: Lis 24 kategorie: Ostatní, Inzerce

Reflexní vesta je nedílnou součástí povinné výbavy každého řidiče dopravního prostředku. To by měl vědět určitě každý, kdo usedá za volant, ať už je to denně nebo příležitostně. Tato potřeba ostatně nevznikla jen tak náhodou.

Pakliže dojde k libovolné dopravní nehodě či k problémům na silniční komunikaci, jež si žádají opuštění vozidla, je naprosto nezbytné, abyste v daný okamžik byli dostatečně vidět. A jak lépe toho docílit, nežli s pomocí reflexní vesty?

Reflexní vesta do auta a na motocykl

Tento doplněk automobilové a motocyklové výbavy nabývá dvou základních podob. Je to reflexní barva zeleno žlutá a oranžová. To jsou designy, které se při osvícení jiným vozidlem stanou doslova nepřehlédnutelné. I proto lze reflexní motovestu označit za prvek, jenž zachraňuje životy.

Do automobilu nebo pod sedadlo motocyklu si však nemůžete umístit jen tak ledajakou vestu. Jejich vzhled a provedení musí do nejmenšího detailu odpovídat příslušným normám. I přesto můžete narazit na různá vyhotovení:

  • reklexni vestareflexní vesty pro motorkáře,
  • reflexní vesty pro dospělé,
  • reflexní vesty pro děti.

Pořiďte si značkovou reflexní motovestu

Nepodceňujte nepředvídatelnou jízdu na silničních komunikacích a vyrážejte do provozu dostatečně připraveni. Nejde jenom o splnění zákonné povinnosti, ale i vlastní ochranu života, což při zhoršené viditelnosti platí dvojnásob.

Investujte do reflexní vesty, která vám bude vyhovovat velikostí. Pořiďte si doplněk, s nímž máte záruku, že budete vidět z velké dálky, ať už se pustíte do řešení autonehody nebo do výměny píchlého kola.

Reflexní motovesty nakupujte pouze u profesionálních prodejců, kde se vám dostane všeho výše uvedeného. Jejich upotřebení je ve finále ještě daleko bohatší, než jsme doposud popisovali, protože reflexní vesty lze využít také na stavbách, v průmyslových provozech a v mnohých dalších oblastech.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.