Autor: David K. datum: Lis 18 kategorie: Inzerce, Ostatní

Jsou to nejrůznější průmyslové oblasti, překladiště, prodejny stavebního materiálu a další provozy, kde je klíčových údajem při prodeji jakéhokoliv sortimentu váha daného zboží. V okamžiku, kdy potřebujete přepravit skutečně velké množství čehokoliv, jen stěží vše zvážíte na klasické váze.

K těmto účelům můžete využít speciální průmyslovou váhu. Ty jsou obvykle dlouhé hned několik metrů a využívají se pro nájezd naloženého dopravního prostředku. Celokovová konstrukce, která může mít spoustu podob. Technické provedení podléhající nejpřísnějším normám, kde hraje důležitou roli přesnost.

Jak vypadá moderní silniční váha?

Mostní váha započíná na délce cca 4 m, aby na ni mohl najet celý automobil. Výjimkou však nejsou ani silniční váhy dosahující délky 18 m, což je případ nákladní a kamionové dopravy. Maximální váživost těchto konstrukčních prvků dosahuje až 60 tun.

silnicni vahaJednat se může o klasické ocelové provedení bez nutnosti řešit jakýkoliv stavební základ nebo vsadíte na železobetonové vyhotovení s bočním vedením pro náročné provozy.

Silniční váha bývá s nízkou nájezdovou výškou, popřípadě zcela zapuštěná, v závislosti na tom, kde ji budete využívat.

Specialisté na silniční váhy

Abyste docílili té nejvyšší přesnosti a celkové kvality zpracování, je zapotřebí volit jen špičkové výrobce těchto konstrukcí. Vhodným adeptem je společnost VÁHY-JAS, s.r.o. založená v roce 1990. Firma skládající se ze skutečných profesionálů a odborníků na toto téma, která kromě typizovaných produktů nabízí také silniční váhy šité na míru konkrétního zákazníka.

Kromě prodeje se vám dostane i záručního a pozáručního servisu, oprav a dalších úkonů spojených s bezproblémovým provozem.

Silniční váha samozřejmě není tím jediným v portfoliu tohoto specialisty. Vybírat si lze váhy průmyslové, klasické, jeřábové, obchodní a jiné, ať už jde o elektronické či mechanické provedení.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.