Autor: TomasL datum: Pro 25 kategorie: Auto, Inzerce

Pro všechny majitele dieselových aut, kteří hodně najezdí a nechtějí utrácet hodně peněz v autorizované prodejně, otevřel portál Autopes.cz dveře do nového světa. Řidiči mají nyní možnost vyhledat si během několika minut nové i repasované vstřikovače pro svůj vůz. Jak vybírat?

Rozhodujícím faktorem pro koncového zákazníka je vždy cena a garance kvality.

Server Autopes.cz, se touto otázkou zabýval a rozhodl se svým klientům něco ušetřit. Prostřednictvím tohoto serveru si můžete zakoupit profesionální repasi vstřikovačů, kterou provede autorizovaný BOSCH servis za poměrně rozumnou cenu a samozřejmě se zárukou. Přesto ale stále mluvíme o jakési renovaci staršího dílu a musíme uznat, že i tento zákrok vás vyjde na poměrně dost peněz. Naštěstí existuje levnější varianta.

Autopes.cz díky svému přátelskému vyhledavači, nabízí možnost rychle dohledat vhodné vstřikovače pro váš dieselový vůz s tím, že díky spolupráci Autopsa s velkými firmami jako je BOSCH či Lucas, najdete na této stránce originální vstřiky bez přemrštěné přirážky. Spočítali jsme, že některé nové vstřikovače na tomto webu pořídíte prakticky za cenu repase. Navíc je toto na zboží je poskytována dvouletá záruka. Kromě jiného však najdete v nabídce i použité vstřikovače, pokud vás tedy problém se vstřiky zaskočil v nepříznivé době, máte možnost relativně snadno vyřešit svou situaci rychle a ekonomicky. Na použité zboží dává Autopes.cz čtrnáctidenní lhůtu na vyzkoušení, pokud se vám tedy stane, že vám vstřikovače nevyhovují, můžete je jednoduše vrátit prostřednictvím pošty a peníze vám budou vráceny převodem na účet.

Kromě vyhledavače vstřiků, ale má Autopes pro své zákazníky ještě jednu novinku a tou je speciální vyhledávání autobaterií podle typu auta. Tato služba bude plně v provozu začátkem příštího roku, samotný server Autopes.cz kde naleznete auta na prodej, možnost poptávky náhradních dílů a mnohé další si však můžete vyzkoušet už dnes.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.