Autor: redakce datum: Pro 13 kategorie: Auto, Inzerce

Kodiaq, Karoq, Kamiq. To je trojice exotických názvů modelů, které v poslední době patří mezi nejvyhledávanější vozy mladoboleslavské automobilky. Jejich charakteristický design, praktické jízdní vlastnosti a nadstandardní prostor z nich dělá jedničky ve svých třídách.

V čem vynikají

ŠKODA Karoq patří mezi vozy se skvělou technologickou a bezpečnostní výbavou. Posádku vozu chrání 9 airbagů, promyšlený systém ABS a ESC i asistenční systémy podporují řidiče při jízdě i při parkování. Výhodou je i počítač ŠKODA Connect, který propojí auto s vaším smartphonem.

Skoda Karoq

ŠKODA Kodiaq je prostorné SUV, které nabízí největší úložný prostor ve své třídě a sedm sedadel. Díky tomu je skvělou volbou jak pro větší rodiny, tak pro podnikatele. Samozřejmostí jsou bezpečností prvky, adaptivní podvozek i palubní počítač se systém ŠKODA Connect. V náročnějším terénu oceníte režim off-road.

Skoda Kamiq

ŠKODA Kamiq je sportovně-užitkový vůz, který využívá to nejlepší z praktičnosti kompaktních hatchbacků. Má výrazný tvar, přitom se hodí do městského provozu. U tohoto vozu můžeme vyzdvihnout modulární platformu MQB, díky které je mimo jiné možné regulovat sportovní podvozek za použití nastavitelných tlumičů. Bezpečnostní a asistenční systém, stejně jako infotainment jsou samozřejmostí.

Skoda cervena

Cena a dostupnost

Pokud přemýšlíte, že si některý z těchto vozů pořídíte, pak pro vás může být jednou z překážek cena. Jestli je to tak, můžeme vám doporučit poohlédnout se po nabídkách předváděcích nebo ojetých vozů. Mezi nabídkou autorizovaných dealerů se postupně objevují modely, které mají najeto jen pár stovek nebo tisícovek kilometrů, přitom jejich cena je mnohem příznivější než u nových modelů. Aktuálně si můžete vždy vybrat ze široké nabídky předváděcích vozů ŠKODA Karoq.

Tyto vozy doporučujeme pořizovat pouze u autorizovaných prodejců, kteří je nabízí v rámci programu ŠKODA Plus. Jen tak si můžete být jistí, že dostanete pečlivě prověřený vůz s transparentní servisní historií a jistým původem. K nákupu navíc často můžete získat také různé bonusy a můžete využít různých nabídek na financování vozu.

Okomentuj

Copyright © 2020 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.