Příčníky Menabo Tiger XL

Autor: redakce datum: Pro 17 kategorie: Ostatní, Inzerce

Mohutnější a objemnější zavazadla potřebuje čas od času převézt každý z nás. Může jít o dětský kočárek, větší nákup, zavazadla na dovolenou a v zimě především o lyže, běžky a snowboardy. Každý ví, že žádná z těchto věcí by se neměla převážet uvnitř automobilu. Kam je ale uložit, když se nevejdou ani do kufru?

Střešní nosiče jsou určeny pro přepravu všech možných věcí, které se nevejdou již do zavazadlového prostoru vašeho vozidla. Prvotní strukturou střešních nosičů jsou příčníky, které se nasazují na podélné nosiče a vybírají se podle typu vybavení, pro které jsou určeny. Ještě před samotným výběrem střešních nosičů je potřeba vzít v potaz, jaký druh věcí a kolik zavazadel se bude převážet a zda je dané vozidlo na samotnou montáž nosičů už nějak uzpůsobeno nebo zda má úplně holou střechu.

Příčníky Menabo Tiger XL

 Střešní boxy jsou k nezaplacení

Střešní boxy mají universální využití a jsou tak velmi praktické. Uvezou skoro všechno, navíc vaše věci v nich budou stále v bezpečí a chráněny nejen před rozmary počasí, ale i před případnými zloději. Prakticky všechny boxy dnes totiž disponují zámkem. Střešní autoboxy se dají pořídit hned v několika velikostech a jsou určené pro přepravu absolutně čehokoliv. Pokud ale víte, že v nich budete potřebovat převážet lyže, běžky nebo snowboardy, vždy vybírejte takové, které jsou delší a užší.

Nosiče lyží jsou sezónní záležitostí

Zatímco takový střešní autobox můžete využívat celoročně, nosiče lyží jsou opravdu jen sezónní záležitostí. V případě, že ale víte, že během roku nic nebudete převážet a vystačíte si opravdu jen s občasným převozem lyží nebo snowboardů, budou pro vás finančně výhodnější. Navíc se velmi snadno a rychle dají namontovat na střešní nosiče a mohou pojmout až šest párů lyží nebo běžek a až tři snowboardy. Jen pozor, některé nosiče lyží, jsou určeny opravdu jen pro lyže a běžky a snowboard k nim neupevníte.

Nyní už můžete převážet cokoliv, kamkoliv a kdykoliv chcete.

Okomentuj

Copyright © 2021 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.