cars

Autor: David K. datum: Led 23 kategorie: Ostatní

Celopolep, to je pojem, se kterým se můžete v automobilovém světě setkávat čím dál častěji. Někdo si možná řekne, proč si nechávat polepit vůz nějakou fólií? Jenže důvodů může být více a navíc, polepený automobil byste od toho nepolepeného jenom stěží rozeznali. Pokud chcete vědět více, začtěte se do následujících řádků.

Polep není pouze o designu

Bavme se o tom, že pokud se rozhodnete pro polep na automobilu, oslovíte skutečné profesionály. Jedině tak se dopracujete k požadovanému výsledku. Polep, to je především změna celkového designu auta. Pokud jste si pořídili vůz s bílou metalízou, můžete ho díky polepu změnit třeba na černou, a ještě v matu. A to už je radikální změna. Použití těch správných fólií zapříčiní, že povrch auta jen stěží rozeznáte od klasické metalízy.

Není to ale jenom vzhled, který vás může vést k využití celolepu nebo jenom částečného polepení vybraných částí automobilu. Přínosem je primárně vysoká mechanická odolnost. Díky tomu budete mít původní lak stále jako nový. Polep bude vaše vozidlo chránit před nežádoucím poškrábáním, oděrkami a poškozením od kamínků. Novodobé polepy zajišťují skutečně vysokou ochranu. V rámci profesionálního aplikování se navíc můžete spolehnout na životnost v délce trvání až deset let. To znamená, žádné odchlípnuté růžky a podobné věci.

Chcete sundat polep? Žádný problém

Omezovat se nemusíte ani v okamžiku, kdy se rozhodnete sundat polep. Ať už z důvodu, že se vracíte k původnímu laku nebo třeba kvůli prodeji automobilu. Sundání polepu profesionály je rychlé, navíc lak je nepoškozen a po polepu nebude ani památky. Vy opět získáte vůz ve své původní metalíze, která bude mít i po ujetí mnoha kilometrů vynikající stav.

Nebojte se polepů na vůz, s nimiž můžete změnit design vozidla v maximální míře. Dokazuje to kombinován barev a podobně.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.