Autor: David K. datum: Dub 13 kategorie: Auto

Vozy Dacia patří k dlouhodobě populárním. Je to způsobeno především zajímavými pořizovacími náklady při dosažení příjemných jízdních vlastností. Pravděpodobně i proto stoupá obliba těchto automobilů, ať už jde o jakoukoliv modelovou řadu.

Pokud patříte mezi ty, jež aktuálně přemýšlí nad nákupem nového rodinného prostředku, určitě to bude značka Dacia. Ta se vám stane patřičnou útěchou. Chcete-li si dopřát skutečně profesionálních a individuálních služeb při pořízení konkrétního vozu, zaměřte se na prodejce Dacia Praha.

Na specialistu, od něhož můžete očekávat nejenom pestrý výběr automobilů, ale také řadu nadstandardních služeb.

Dacia Lodgy jednoznačně vítězí

Jestliže tvoříte klasickou českou rodinu o několika členech, jež vyžaduje komfort, pohodlí, dostatečnou motorizaci a přemíru úložného prostoru, je to bezpochyby model Dacia Lodgy. Automobil nabízející nepřekonatelný poměr mezi cenou a propracovaným interiérem.

Vůz, který je možné pořídit i v sedmimístné variantě. Ta vám již nebrání opravdu v ničem, ať už budete vyrážet na pravidelné výlety nebo dovolené s celou rodinou.

Připočtete-li k výše uvedenému ještě tříletou záruku a možnost variability, není pravděpodobně o čemkoliv zdlouhavě přemýšlet.

Náhradní díly Dacia vždy k dostání

dacia prahaNemyslete si, že nákupem vozu bude spolupráce s Dacia Praha končit. Jak již bylo zmíněno v úvodu, nabízeny jsou i další služby. Jednou z takových oblastí jsou například náhradní díly Dacia, včetně originálního příslušenství.

Vyžadujete-li jakoukoliv obměnu konkrétní části vozu, vždy se zde obejdete s velice vstřícným přístupem a rychlým dodáním.

Značka Dacia v podání tohoto specialisty je samozřejmě opečovávaná i z pohledu servisních úkonů. Profesionální technické zázemí, moderní přístroje a vyškolená pracovní síla jsou toho jasným důkazem.

Dacia, to je více, než jen rodinný vůz

O výše uvedených informacích se ostatně můžete přesvědčit sami, pakliže navštívíte pobočku Dacia Praha. Tam na vás čeká hned několik modelů, z nichž lze vybírat.

  • Dacia Sandero
  • Dacia Logan MCV
  • Dacia Duster
  • Dacia Dokker

S přihlédnutím ke způsobu jízdy a požadavkům na využití budou uspokojeny potřeby skutečně kohokoliv.

Financování nových vozů

Pomocná ruka vám bude poskytnuta také v rámci praktického a výhodného financování. Pokud se rozhodnete, že nechcete investovat do nového automobilu, nabízí se samozřejmě varianta ojetých vozů. I tato kategorie spadá do bohatého portfolia Dacia Praha.

Dopřejte si tisíce spokojeně ujetých kilometrů. Postarejte se o to, že se značka Dacia stane nedílnou součástí vašeho soukromého nebo komerčního života. Ve všech ohledech budete totiž nadmíru spokojeni. O tom vás ostatně mohou přesvědčit zkušební jízdy, během nichž poznáte vše zmiňované na vlastní kůži.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.