Autor: redakce datum: Kvě 28 kategorie: Ostatní, Inzerce

Turbodmychadlo funguje jako dmychadlo poháněné výfukovými plyny. Je to turbokompresor s kompresním poměrem. Výhodou je nárůst výkonu motoru spolu s malým zvětšením hmotnosti. Turbodmychadlo využije nevyužitou energii výfukových plynů. Používá se v různých typech motorů vozů. Výrobci identifikují turba štítky a umísťují je na hliníkové části turba. Správná identifikace má zakroužkované číslo. Je tedy nutné najít štítek s číslem stejným jako je na voze. Také ve velkém technickém průkazu lze nalézt podklady pro výběr turba. Musíte uvést značku a model auta, typ motoru, rok výroby vozu a výkon motoru.

Jestliže máte pocit, že Vaše turbo přestává fungovat, obraťte se na odborníky, kteří Vám pomohou turbo zkontrolovat. Získáte tak jistotu, že je Vaše turbodmychadlo spolehlivé a funguje a Vaše jízda bude bezpečná.

Kopie Procesrepasovani

Repasování turbodmychadla je potřeba udělat rychle za použití kvalitních technologických zařízení. Pracovníci autodílen jsou školeni na repasování turbodmychadel. Jestliže hledáte specialisty v Brně, obraťte se s důvěrou na naši zkušenou firmu FlexaMi Auto s.r.o. Máme v nabídce repasovaná turbodmychadla značek Holset, Garrett, BorgWagner a další. Je nutné vybrat značku auta, typ a výkon motoru.

Oslovte naše pracovníky, pomohou Vám nalézt repasované turbodmychadlo přímo na míru Vašemu vozu, aby mohl bezpečně jezdit i po úpravě. Máme 15letou praxi v automobilovém průmyslu. U nás si objednáte turbo, zaslání turba kurýrem a jeho repasování do dvou dnů od dodání. Cena repasování obsahuje výměnu součástí turbavyčištění a záruku. Poskytujeme i servis na součásti turba. Poskytujeme slevy pro stálé zákazníky, většinou turbodmychadel máme na skladě, nebo je objednáme do 24 hodin. Na skladě máme víc než 5000 turbodmychadel. Na repasovaná turbodmychadla se můžete spolehnout.

Okomentuj

Copyright © 2021 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.