Autor: redakce datum: Čvc 3 kategorie: Auto

Před nedávnou dobou jsem prodával a zároveň nakupoval nový, respektive ojetý vůz. Vzhledem k tomu, že jsem při této činnosti učinil poměrně pozitivní zkušenost s jedním z nejznámějších autobazarů v České republice, rád bych se o ni s vámi podělil.

Jak asi každý správný tuší, byla to společnost AAA Auto, u které jsem pochodil na výbornou. Začít bych měl však pěkně popořádku…

Autor: M.Peinado

Prodej starého auta na protiúčet

Již delší dobu jsem byl natěšen na nákup novější „ojetiny“, bohužel mi chybělo dost finančních prostředků v hotovosti a hlavně jsem přes inzeráty nebyl schopen prodat svoje staré auto. Nakonec jsem na doporučení známého zavítal do uvedeného autobazaru, kde jsem zabil několik much jednou ranou.

Při delším rozhovoru s prodejcem a dle mého i velice zkušeným odborníkem na vozy jsme došli k závěru, že mi firma vyhoví ve všech ohledech.

  • Vezme můj starý vůz na protiúčet
  • Mohu část zbývajících peněz doplatit formou splátek

Vynikající technický stav nového vozu

S výše uvedeným jsem téměř vůbec nepočítal, proto jsem byl nadmíru potěšen. Pozitivní zkušenost jsem však udělal i s volbou dalšího ojetého vozu, který se už vyjímá v naší rodinné garáži. Nejenom, že jsem měl na výběr z několika modelů a ročníků auta, o nějž jsem projevil zájem, ale hlavně mě překvapil znamenitý technický stav.

Prodejce ani přivolaný technik neskrývali jakékoliv závady nebo nedostatky. Se vším jsem byl seznámen, včetně podrobného původu o automobilu. Netrvalo navíc dlouho a já jsem si svůj vysněný vůz vezl spokojeně domů.

Pakliže vám mohu poradit z vlastní zkušenosti, nebojte se navštívit některými lidmi zavrhovaný autobazar AAA Auto. Ne nadarmo patří ke špičce v ČR, o čemž se přesvědčíte v rámci předkládaných služeb a bohatého vozového parku. Já osobně si tento model prodeje a zároveň koupě nemohu vynachválit.

Komentáře nejsou povoleny.

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.