Autor: redakce datum: Kvě 30 kategorie: Auto, Inzerce

Jenom málokdo z nás chce za něco platit více, než skutečně musí. Není tedy nic neobvyklého, že se pravidelně snažíme šetřit. A to, i když sjednáváme pojistku na naše auto. I v danou chvíli můžeme mít nejlevnější povinné ručení na trhu. Stačí jenom vědět, jak si ho sjednat. K tomu pomůže web Porovnej24.cz, který je jedničkou ve chvíli, kdy hledáme kalkulačku povinného ručení, prostřednictvím které si můžeme naši pojistku nejenom porovnat, ale také sjednat. A proč je správné mít tu nejvýhodnější pojistku na trhu? I na to vám dokážeme odpovědět.

Ušetříte i několik tisíc korun ročně

Prvním důvodem je samozřejmě úspora. Je jasné, že pojišťoven je na našem trhu více než dost tak je konkurence poměrně drsná. Z toho však můžeme těžit my jako klienti. Stačí využít srovnání povinného ručení a následně si najít pojistku, která bude tou nejvýhodnější. A tak lze ušetřit třeba o několik tisíc korun. A to nejenom za celou dobu platnosti, ale za dobu pouze jednoho roku. Ano, i takto prospěšné může porovnání povinného ručení být. A to pro toho, kdo nechce platit více, než musí.

I levná pojistka může být komplexní

fsas-smallMyslíte si, že levné věci musí být nutně obyčejné a nekvalitní? U pojistky to rozhodně neplatí. I když sjednáváte povinné ručení auta za nejnižší cenu na trhu, můžete si být jisti, že dostanete třeba i plnou ochranu, kterou nabídne Česká pojišťovna i řada dalších konkurentů. Získáte tak bezplatně navíc i asistenční služby, stejně jako četná připojištění, která rozšíří ochranu na váš vůz, vaše zavazadla, stejně jako na vaše pasažéry. Máte tak jistotu, že ceník povinného ručení bude všechny tyto položky evidovat s nulovými cenovkami.

Budete mít pojistku u moderní pojišťovny

Nemusíme jistě dodávat, že kromě velkých pojišťoven figurují na trhu i pojišťovny menší. Ty jsou poměrně zajímavé a moderní. To vše následně vede k tomu, že si sjednáme povinné ručení online u takové, kde máme jistotu, že nabídne přesně to, co potřebujeme. A to od rozsahu plnění, až po individuální přístup.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.