Autor: DavidK datum: Čvn 4 kategorie: Auto

O elektromobilech značky Tesla toho bylo napsáno už mnoho. My se v tomto článku nebudeme zabývat jen obecnými informacemi o této společnosti, ale zaměříme se na konkrétní a v podstatě ten nejoblíbenější model. Tím je Tesla Model S vyráběný od roku 2012 až doposud.

Vyberte si ten správný model

Elektrický automobil Tesla Model S se dělí ještě na několik dalších typů, které souvisí především s maximálním výkonem motoru, maximálním točivým momentem, zrychlením a v neposlední řadě s dojezdem.

Free-Photos / Pixabay

Jen si to představte sami. Pokud zvolíte tu správnou úpravu tohoto elektrického automobilu, můžete získat až 762 koní a zrychlení z 0 na 100 kilometrů v hodině zvládnete za pouhé 3,3 sekundy. A pokud k tomu přidáte ještě dojezd 430 až 510 kilometrů, určitě budete spokojeni.

Luxusní interiér, 17“ palcový dotykový displej, autopilot a použití těch nejmodernějších doplňků. Taková je Tesla Model S, se kterým můžete uhánět rychlostí přes 250 kilometrů za hodinu. Důraz kladený na maximální bezpečí. Nevýhodou je vyšší pořizovací cena.

Když si pořídíte tento specifický vůz, nejenom že přestanete tankovat benzín, ale zároveň získáte nepřehlédnutelný a reprezentativní vůz.

Zkrátka nadčasová sázka na jistotu.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.