Autor: David K. datum: Kvě 28 kategorie: Auto

Automobilový průmysl jde neustále kupředu a na trhu se objevují nové a nové vozy, s nimiž se pojí značná vylepšení a nadčasová technologie. Prostřednictvím tohoto článku vás seznámíme s několika novinkami, které se možná zanedlouho stanou nedílnou součástí i vaší garáže.

Je to například nový Hyundai i20. Ten už bude mít v základní výbavě systém Stop and Go. Dvouspojková převodovka a moderní design se podepisují na zvýšeném komfortu. Opomíjeno není ani na vyšší bezpečnost. Hyundai i20 bude zkrátka chytřejším autem.

Pokud dáváte přednost dražším a výkonnějším vozům, zaujme vás další novinka z automobilového průmyslu. Je to BMW M2 Competition s výkonem až 410 koní. Tento přeplňovaný šestiválec dokáže z nuly na sto zrychlit za 4,2 sekundy.

Toby_Parsons / Pixabay

Trh samozřejmě pomýšlí i na milovníky SUV. Typickým příkladem je vylepšená verze Subaru Forester se světlou výškou 220 milimetrů. Ta získala nejenom na lepších jízdních vlastnostech, ale došlo k navýšení celkové kapacity kufru.

Nakonec zmíníme model Mercedes-Benz A, který na nové podvozkové platformě MFA zajistí maximální komfort a dokonalé jízdní vlastnosti. Tento vůz je novinkou letošního roku, jemuž se dostalo patřičného zvětšení a mnohem inteligentnějších systémů.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.