Autor: TomasL datum: Led 2 kategorie: Auto, Inzerce

Nabízíme krátkodobý i dlouhodobý pronájem dodávek a užitkových vozů do 3, 5 tuny. Dodávky půjčujeme pro jakékoli účely – ať už pracovní nebo soukromé. Sídlíme na Praze 9, ale díky proklientskému přístupu se k nám sjíždějí zákazníci ze širokého okolí, což nás velice těší.

Pokud i vy máte zájem o zapůjčení vozu, neváhejte se na vás obrátit. Je pro vás připraveno několik komfortně vybavených dodávek, mezi kterými pro vás vybereme tu správnou. Některé jsou totiž snadno ovladatelné, k jejich řízení vám postačí vaše intuice, a jsou tak vhodné pro méně zkušené řidiče. Máme ale v nabídce i dodávky, které naopak vyžadují zkušeného řidiče, který už velké auto někdy řídil.

Nestíháte dodávku vrátit včas? Nevadí, počkáme!

Otevírací doba je dlouhá, ceny nízké, a takto má být. Díky možnosti pronájmu reklamních ploch na našich vozech jsme schopni zajistit příznivé ceny, kterými můžeme na trhu konkurovat. Naopak otevírací dobu jsme pro vás nastavili tak, abyste se k nám dostali vždy a bez problémů. Od osmi od rána do devíti do večera každý den včetně víkendů je velký rozptyl na to, abyste se trefili. Pokud by přeci jen byl problém, po předchozí telefonické domluvě jsme tu pro vás kdykoli.

K vaší cestě možná budete potřebovat i další vybavení. To si u nás můžete vyžádat zdarma. Jedná se například o stěhovací rudlík, navigaci nebo transportní kurty. Energetický nápoj od nás dostanete na cestu jako bonus, nezapomeňte ovšem, že za volant byste měli usedat svěží a odpočatí. Předejdete tak zbytečným nepříjemnostem a vaše cesta bude bezpečná.

K zapůjčení stačí vratná záloha pouze 5000 Kč!

Pokud vás zajímá, co si k nám s sebou přinést. Nebude toho mnoho. Postačí vám občanský průkaz, řidičské oprávnění skupiny B, záloha 5 000 Kč a hotovost odpovídající ceně pronájmu. Bohužel nepřijímáme platební karty. Je tady ale možnost zaplatit bezhotovostně, a to převodem na účet předem.

Kontaktujte nás nebo si prostřednictvím webového formuláře přímo rezervujte vaši dodávku. Kdybyste si s něčím nevěděli rady, jsme tu pro vás, připraveni vám poradit
a pomoci.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.