sklapeci korby

Autor: David K. datum: Říj 31 kategorie: Nákladní auta, Inzerce

Jestliže podnikáte v nákladní autodopravě, pak určitě potřebujete vhodné příslušenství pro svůj vůz. Na mysli teď máme korby na nákladní auta. Ty mohou nabývat nejrůznějších podob podle toho, k jakým účelům je budete využívat. Jestliže chcete v tomto ohledu náležitou inspiraci, začtěte se do následujících řádků.

Jaké jsou korby na nákladní auta?

Pokud jde o korby, hodně populární jsou valníkové plošiny, ale také zemědělské nástavby. Jak už prozrazuje jejich název, své hlavní užití mají primárně v zemědělství. Slouží pro přepravu nejrůznějších komodit na delší vzdálenosti.

Kapitolou samou o sobě jsou sklápěcí korby. V jejich případě se rozlišuje, zda je korba vhodná pro dvouosý, tříosý nebo čtyřosý podvozek. Odlišnosti jsou také z hlediska samotného provedení korby, protože někomu bude vyhovovat korba jednostranná, jinému zase ta trojstranná. Vhodné je spolehnout se na dodavatele, který předkládá zákazníkům široké produktové portfolio.

V něm mimochodem můžete nalézt také plošiny Dhollandia nebo přívěsy a návěsy. Ty mají v nákladní automobilové dopravě hodně široké zastoupení a investice do nich se rozhodně vyplatí.

Ověření tachografů

Když už jde o nákladní autodopravu, je dobré vědět, že nákupem vhodné korby to končit nemusí. Vhod vám určitě přijdou i přidružené služby týkající se tohoto segmentu. Typickým příkladem je ověření tachografů. S tím souvisí také montáž a případné opravy. Tohle všechno doprovází automobilovou nákladní dopravu od A až do Z.

Jestliže v tomto směru hledáte kvalitu, kladné reference, osvědčenou profesionalitu a zajímavé ceny, máme pro vás na závěr jeden praktický tip. Obraťte se na společnost Progest, která je odborníkem v této oblasti. Investujte peníze do kvalitní korby šité doslova na míru a využívejte i dalších dostupných služeb spojených s tachografy. U tohoto specialisty najdete vše na jedno místě.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.