Autor: David K. datum: Kvě 3 kategorie: Ostatní

V dnešní době spousta lidí z Prahy a Brna využívá vlastní dopravní prostředky pro přesun z jednoho místa na druhé. To není ničím zvláštním. Nutno však podotknout, že jde o dvě největší města České republiky, což se promítá nejenom do velké vzdálenosti mezi jednotlivými působišti, ale také do mnoha faktorů, jež mohou ovlivňovat a omezovat samotnou dopravu.

Jestliže nechcete být v tomto směru zaskočeni, měli byste sledovat aktuální dopravní situaci online.

doprava

Využijte ten správný systém

Nápomocen vám v tomto směru bude jednotný systém dopravních informací v ČR, který najdete na internetovém portálu DopravníInfo.cz. Právě na tomto místě můžete sledovat aktuální dopravní situaci doslova online, a to nejenom v Praze a v Brně.

Základem všeho je aktualizovaná mapa, na níž jsou zobrazeny nejrůznější uzavírky silnic, práce na silnici a jiná omezení. To se týká jak dvou zmíněných velkoměst, tak zbytku České republiky, včetně hlavních silničních tahů a dálnic. Lepší představu o provozu na komunikacích si můžete udělat i díky online kamerám, takže vás žádné kolony a podobná omezení jistě nepřekvapí.

V rámci Prahy, Brna a jiných měst můžete dokonce využít plánování trasy, která vám pomůže vyhnout se jakýmkoliv neduhům na silnici.

Mějte aktuální informace stále při sobě

Pokud disponujete chytrým telefonem, pak můžete tyto dopravní informace využívat v podstatě nepřetržitě. K tomu slouží speciální mobilní aplikace s názvem ŘSD dopravní informace. S pomocí ní máte možnost sledovat aktuální situaci na silnici, zjistíte tu nejvhodnější trasu, stupně dopravy a prohlédnete si samotnou dopravní mapu.

DopravníInfo.cz je nepostradatelným pomocníkem každého řidiče, o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži. Sledujte aktuální dopravní situaci v Praze a v Brně a jezděte pohodlně bez jakýchkoliv omezení a problémů.

Okomentuj

Copyright © 2020 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.