Autor: redakce datum: Kvě 11 kategorie: Ostatní, Inzerce

 Potřebujete opravit auto? Prasklo Vám čelní nebo jiné sklo, došlo na drobnou nehodu a je zapotřebí oprava karoserie? Obraťte se na nás, jsme profesionálové!

Vaše auto bude jako nové

Na sinicích čeká mnoho nástrah a někdy se zkrátka nemůžeme vyhnout drobné nehodě. Ať už se jedná o odražený kamínek na dálnici, který poničí čelní nebo jiné sklo ve vozidle, nebo dojde na nějakou menší nehodu na parkovišti či křižovatce, při které se poškodí karoserie auta. Pro takové případy je zapotřebí znát někoho, pro koho není oprava čelního skla problém a má s touto prací zkušenosti. Svěřte se do rukou odborníku! My jsme v tomto oboru opravdovými profesionály, máme dlouholeté zkušenosti v oboru a samozřejmě používáme jen originální skla světových značek, čímž zaručujeme kvalitu produktu. Velkou většinu autoskel máme skladem, a tedy jsme schopni jej vyměnit ve velmi krátkém čase. Kromě dobře odvedené práce je pro nás samozřejmostí také čištění interiéru po výměně skla zdarma. V Praze máme rovnou dvě pobočky, takže si můžete vybrat tu, která Vám bude bližší.

bezplatna vymena celniho skla autosklosos x

Kvalitní služby

Vyměnit autosklo nemusí být záležitost na několik dní, u nás zvládneme výměnu skel v autě již do dvou hodin od přistavení vozu, protože využíváme kvalitní lepidla se skvělou technologií. V případě, že byste měli na svém vozidle nějaké atypické sklo, do 48 hodin ho zajistíme a následně vyměníme – v takovém případě je ale nutná předchozí domluva. Pokud byste měli zájem, můžeme zajistit vyzvednutí vozidla na místě, které si sami určíte.

Po nehodě jsme tu pro Vás!

Pokud dojde na nějakou nepříjemnou nehodu, ať už jste nabourali nebo do Vás někdo najel, určitě budete potřebovat vyřešit vzniklou situaci. Oprava karoserie je v těchto případech často nevyhnutelná. Pokud se ovšem obrátíte na nás, postaráme se o vše, a to i v případě likvidace pojistné události. Když budete potřebovat kromě opravy i lakýrnické práce, opět jste na správném místě. Dáváme si záležet na tom, abychom dali auto do původního stavu i v případě, že byla poškození po nehodě rozsáhlá.

Okomentuj

Copyright © 2020 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.