Autor: redakce datum: Kvě 4 kategorie: Auto, Inzerce

Protisluneční fólie do auta spolehlivě odrážejí cca 30–58 % tepla ze slunečního záření. Poměrně nedávnou novinkou a současnou špičkou v tomto oboru jsou keramické folie, které dokáží spolehlivě zablokovat až 93 % tepelné energie. V teplých měsících tak pomáhají naše fólie snižovat teplotu v autě a přispívají k Vašemu příjemnému cestování, komfortu a pohodlí. Poskytují také dokonalou ochranu proti UV záření, přímým slunečním paprskům a částečně i proti zásahu cizími tělesy. Za barevnou stálost fólií, jejich přilnavost ke sklu a absenci vzduchových bublin mezi fólií a sklem naprosto ručíme. Díky naší profesionální aplikaci budou autofólie proti slunci i za dlouhou dobu vypadat perfektně a neztratí žádnou ze svých vlastností. Váš automobil dostane nový „oblek“, tmavá skla zcela jistě dotvoří nový vzhled.

Reflexní a nereflexní fólie

Základním požadavkem kladeným na protisluneční fólie je odraz a blokace sluneční a tepelné energie. Druhotným efektem pak může být útlum slunečního záření (odstínění), a tedy vytvoření soukromí.

Autofólie se vyrábějí ve dvou základních provedeních – reflexní (zrcadlové) a nereflexní (absorpční). Fólie mají účinný UV filtr (98 %), který současně zamezuje vyblednutí barev, chrání předměty v interiéru před blednutím, zamezuje popraskání kožených sedadel, volantu, plastů a přispívá k ochraně zdraví osob. Protisluneční fólie jsou dodávány s prostupem světla od 5 do 85 %. Tloušťka je pak 0,03–0,05 mm.

Montáž bezpečnostních fólií na automobily

Je tady další využití našich folií. Chcete zvýšit bezpečí svého automobilu a nedopustit tak poškození Vašeho majetku? Zakupte si bezpečnostní fólii na automobilová skla! Při precizní a profesionální aplikaci není možno rozpoznat, zda je okno chráněno folií, či nikoli. Folie o tloušťce 100 mikronů je čirá a něco vydrží. Slouží jako zvýšená mechanická zábrana, zpomaluje tak vniknutí pachatele do objektu či automobilu. Dále zamezuje prohození cizích předmětů skleněnou plochou, jako jsou kámen, dlažební kostka, baseballová pálka, zápalné látky, výbušniny atd. Při opakovaných úderech tyčí nebo kladivem fólie sice praskne, ale udrží sklo stále pohromadě, proto je velmi obtížné tuto překážku překonat. Z těchto důvodů je zákonem zakázáno lepit fólii na zadní skla automobilů (v případě havárie musí zůstat aspoň jeden únikový prostor pro cestující).

Bezpečnostní fólie na skla automobilu zná ještě jeden důvod, proč ji tam mít. V případě havárie a prasknutí skla, folie rozbité sklo bezpečně udrží pohromadě a malé střepy tak nejsou po celém autě, nezraní tedy Vaše děti. Úrazy způsobené rozbitým sklem patří k těm nejzávažnějším. Zvláště pak úrazy dětí z pořezání střepy rozbitého skla jsou varující. Není tohle dobrý důvod proč ochránit zdraví a bezpečí Vašich nejbližších? Využijte autoskla tonování Brno.

Kupte si fólie na automobilová skla v Brně.

Okomentuj

Copyright © 2023 AUTOnline.cz - Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.