Autor: redakce datum: Úno 27 kategorie: Inzerce, Ostatní

31. března končí povinnost jezdit se zimními pneumatikami. Možná, že se vám to zdá jako dostatečně vzdálený čas na to, abyste již přemýšleli nad návštěvou pneuservisu v Praze, abyste si nechali váš vůz přezout zpět na letní. Myslete ale na to, že většina poskytovatelů těchto služeb, pneuservis na Praze 10 nevyjímaje, přijímá objednávky dlouho dopředu. Pokud si tedy chcete vybrat termín, který vám dokonale vyhovuje, je nyní ten ideální čas. Ušetříte si tak dlouhé čekání ve frontách, které s koncem zimního období přijdou nebo dokonce ježdění na zimních pneumatikách tehdy, kdy je to již zbytečné.

Co když nemám pneumatiky ve stoprocentním stavu?

Možná, že při chystání si letních pneumatik zjistíte, že nejsou tak úplně v pořádku, jak by měly být. Co v takovém případě dělat? V první řadě musíte zvážit míru poškození. Pokud jste ke konci podzimu pneumatiky odložili poškozené, pneu servis v Praze vám je dokáže opravit. Typickým příkladem je nějaký defekt. Jestliže je ale jejich poškození neopravitelné, je zapotřebí obstarat si pneu nové. Může se ale stát, že ne všechny pneumatiky nebudou v ideální kondici. Pak je zbytečné opatřovat si nové, zkuste raději použité pneubazaru pneumatik.

Věřte pneu bazaru

Jedná se o stoprocentně funkční pneumatiky, které sice již mají něco za sebou, ale stále vám dokážou sloužit po desetitisíce najetých kilometrů. Bazar pneu garantuje jejich spolehlivost, jako u nových vám poskytne standardní záruku. Pneumatiky jsou v pneu bazaru v Praze skladovány v nejlepších možných podmínkách – pod střechou a za sucha. Nepřijde na ně tak přímý sluneční žár ani vítr či déšť, což by je mohlo poškodit.

Dnes již můžete pneumatikám z bazaru pneu plně věřit. Je běžné, že podrobně znají historii každé použité pneu, znají předešlého majitele a vědí, že nebyla nijak poškozena.

Okomentuj


AUTO-MOTO      BYDLENÍ      CESTOVÁNÍ      FINANCE      HUDBA      MÓDA      POČÍTAČE A INTERNET      SLUŽBY a ŘEMESLA      SPORT      ZÁBAVA     

Publikování nebo další šíření obsahu webu AutOnline.cz je bez souhlasu redakce zakázáno.